Бял списък на туристическите агенции

  • 451 599
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 272
Отзиви за тур агенция Юбим.Може би ще я ползваме за Новогодишните празници в Кушадасъ със собствен превоз

# 151
  • Мнения: 430
Адмирации за Съни турс! Ползвам услугите им от години за почивки в България,винаги са били коректни и случилото се това лято за пореден път го доказа. Ден преди заминаването ни за морето се наложи да отсроча със седмица почивката поради заболяване на едно от децата ми. Направиха невъзможното, за да намерят места в иначе спрения за продажба период в  хотел Берилн Голдн Бийч Златни пясъци. Изместихме почивката със седмица, но отново ден преди заминаването ни се наложи да влезем в болница със сина ми. Анулирахме резервацията, бях се простила с парите, но Съни турс успяха да убедят хотела и днес видях възстановената пълна сума по сметката ми. Нещо, което рядко се среща. Браво, момичета! Работете все така професионално и бъдете здрави.

# 152
  • Мнения: 5 459
Отзиви за тур агенция Юбим.Може би ще я ползваме за Новогодишните празници в Кушадасъ със собствен превоз

Видяхме счупен техен автобус по пътя за Мармарис и екскурзоводката и шофьорите започнаха да се смеят ,коментирайки, че Юбим пак са се "счупили". Прочети мненията в нета за тях-доста са негативни....ако не беше така, нямаше основно те да дремят в Грабо с промоции.....

# 153
  • Мнения: 3 272
Отзиви за тур агенция Юбим.Може би ще я ползваме за Новогодишните празници в Кушадасъ със собствен превоз

Видяхме счупен техен автобус по пътя за Мармарис и екскурзоводката и шофьорите започнаха да се смеят ,коментирайки, че Юбим пак са се "счупили". Прочети мненията в нета за тях-доста са негативни....ако не беше така, нямаше основно те да дремят в Грабо с промоции.....
Благодаря .Ние ще ги ползваме само за резервация за хотела.Ще пътуваме със собствен транспорт.Никъде не намерих отзиви за тях

# 154
  • Мнения: 5 459
Отзиви за тур агенция Юбим.Може би ще я ползваме за Новогодишните празници в Кушадасъ със собствен превоз

Видяхме счупен техен автобус по пътя за Мармарис и екскурзоводката и шофьорите започнаха да се смеят ,коментирайки, че Юбим пак са се "счупили". Прочети мненията в нета за тях-доста са негативни....ако не беше така, нямаше основно те да дремят в Грабо с промоции.....
Благодаря .Ние ще ги ползваме само за резервация за хотела.Ще пътуваме със собствен транспорт.Никъде не намерих отзиви за тях
Мислехме да ходим с тях в Кушадасъ и в момента в, който написах името на агенцията в гугъл се появиха доста отзиви.

# 155
  • Мнения: 3 272
Почти всичките са за старите им автобуси и лошото обслужване в тях.Точно това ще избегнем.А цената им е твърде добра.Дано нямаме проблем.И ние ще бъдем в Кушадасъ

# 156
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен!
Толкова съм впечатлена от фирмата, с която пътувах до Истанбул, че искам задължително да я похваля. А аз съм доста критичен турист, затова избягвам организираните екскурзии и обикновено сама организирам пътуванията си. За Истанбул обаче не посмях Simple Smile Пътувам за втори път организирано (в Истанбул) и имам база за сравнение.
Благодаря на Караджъ турс за наистина перфектната организация! Програмата се следваше точно, както беше обявена, без неприятни изненади, без бавене. Впечатлена съм от професионализма на целия екип - момичето от пловдивския офис, Доника - водача на нашата група, която беше изключително търпелива и се грижеше за нас през цялото време, шофьорите, които демонстрираха "висш пилотаж" в истанбулската джунгла, а Ахмет и Исмет - екскурзоводите, с които работят там, са просто невероятни.
Разбира се, не всичко беше идеално, но като цяло за мен това беше наистина перфектна екскурзия. С удоволствие ще ползвам услугите им отново и ще ги препоръчвам.

# 157
  • Мнения: 5 459
Здравейте и от мен!
Толкова съм впечатлена от фирмата, с която пътувах до Истанбул, че искам задължително да я похваля. А аз съм доста критичен турист, затова избягвам организираните екскурзии и обикновено сама организирам пътуванията си. За Истанбул обаче не посмях Simple Smile Пътувам за втори път организирано (в Истанбул) и имам база за сравнение.
Благодаря на Караджъ турс за наистина перфектната организация! Впечатлена съм от професионализма на целия екип - момичето от пловдивския офис, Доника - водача на нашата група, която беше изключително търпелива и се грижеше за нас през цялото време, шофьорите, които демонстрираха "висш пилотаж" в истанбулската джунгла, а Ахмет и Исмет - екскурзоводите, с които работят там, са просто невероятни.
Разбира се, не всичко беше идеално, но като цяло за мен това беше наистина перфектна екскурзия. С удоволствие ще ползвам услугите им отново и ще ги препоръчвам.
Благодаря ти за споделеното мнение, защото бях чувала само лоши отзиви за тази ТА и тази година ходихме в Мармарис с Ориент 99, които ни бяха горещо препоръчани и бяхме много доволни. Но определено не ни е удобно ,защото разбрах, че Караджъ турс имали начална точка Шумен, откъдето сме ние, а за да пътуваме с Ориент ни се налага да ходим до София.

# 158
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Подкрепям мнението за Караджъ турс  и аз.Прекрасно организирана и изпълнена програма беше и нашата през май месец тази година.Бяхме в Румъния за три дена-Синая,Бран,Брашов и Букурещ.

# 159
  • Мнения: 853
Здравейте!
за септемврийските празници искаме да отскочим до Гърция . Спрели сме се на 2 оферти
http://www.goldenholidays-bg.com/index.php?offer_id=2047#  и http://www.hateya.com/special-offers/%D1%81%D0%BE%D0%BB%D1%83%D0 … %81-%D0%BD%D0%B0/
по същество е една и съща екскурзия  предлагана от две агенции: Хатея и Голдън холидейс. Поразрових се тук там - освен един стар положителен отзив за ГХ  друго не намерих ...Някой да има скорошни отзиви?

# 160
  • Мнения: 152
Здравейте Wink
днес се върнахме от почивката си в Мармарис, която беше страхотна благодарение на Емералд травел. Резервацията ни бе  направена чрез ECO TUR - YN, която е варненска фирма предлагащи доста изгодни оферти. След като преведохме цялата сума получих договор и какво да видя.....  Confused сключвам договора си с Емералд, за които преди това бях  чела  доста отрицателни отзиви и честно казано бях много притеснена за цялото ни пътуване, а и нямахме никакво време за отказ или каквото и да е било друго, тъй като направихме резервацията си 7 дена преди отпътуването. Както винаги цялото това притеснение беше излишно,защото всичко мина много добре, дори надмина очакванията ни. Бяхме си избрали хотел Green Nature Resort and Spa  в Мармарис и след като пристигнахме там преди да бъдем настанени по стаите дойде нашата екскурзоводка с още двама от турските им колеги и ни предложиха да ни преместят в новия им хотел,който е  отворил врати преди 3 седмици,а именно Green Nature Diamond 5*, намиращ се на първа линия и близо до центъра на страхотно място. Съвсем възпитано отправиха предложението си като по никакъв начин не ни задължиха да отседнем в него, а просто ни закараха да го видим и ако ни хареса да останем.Разбира се на нас ни хареса страшно много и решихме да останем, бяхме платили за AL, а получихме UAL, без да доплащаме дори стотинка. Всичко което ползваме беше безплатно, храна в изобилие, голям басейн, страхотен лоби бар с много голяма площ...огромни палми в хотела,  просто нямам думи, беше като в приказка. Хотела все още не е завършен, но до като бяхме там отвориха спа центъра и го ползвахме безплатно,честно казано си имаше много почиващи, но си беше много по спокойно в сравнение с другия хотел, който всъщност си бяхме избрали. Пътуването беше с автобус, мина доста бързо и малко изморително, но си струваше. След като минахме митницата ни почерпиха с локум. Получихме доста подробна информация за престоя си в Турция, почивките бяха през 2-3 часа според зависи.Единствената ми забележка е към автобуса с който ни прибраха, не беше от най-новите, но...за сметка на това си изкарахме много добре.Имаше и доста недоволни хора от почивката си, но е съвсем нормално тъй като повечето бяха настанени в хотели 3 звезди и  там качеството на обслужване и храна не е никак добро.
С удоволствие бих ползвала отново услугите на Емералд и ги препоръчвам, тъй като предлагат и доста изгодни оферти, да не говорим че на тръгване към Турция имаше около 6-7 техни автобуса Wink

# 161
  • Мнения: 4 402
С две ръце включвам Албатрос Турс в белия списък.   bouquet

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
magda91 , и ние ще пътуваме по същия начин като вас. Агенцията ни е Екзотик Холидей, но ще пътуваме от Бургас с автобус на Емералд. И аз се притесних като видях договора за организирано пътуване с Емералд, защото отзивите за тях са доста противоречиви, да не кажа основно отрицателни. Ама няма как. Ако искаме да тръгнем от Бургас трябва да се прежалим да сме с Емералд. Ние заминаваме в края на месеца и се надявам да няма изцепки, защото определено няма да си мълча. Дано автобусите са хубави. Не очаквам телевизор на всяка седалка, но една прилична седалка с добро отстояние между редовете ще е добре за първо време  Grinning

# 163
  • Мнения: 3 272
Ние пътувахме пролетта с Емералд до Истанбул и съм много доволна от тях  Peace

# 164
  • София
  • Мнения: 4 714
Moмичета, и от мен +++ с две ръце за Лилия травел. Бях в Гърция на почивка на Олимпийския плаж с тях. Проблемът е, че са малка фирма и не всички екскурзии и почивки излизат в нета. Трябва да се звъни по Т. Sad

Общи условия

Активация на акаунт