Бял списък на туристическите агенции

  • 458 368
  • 1 426
  •   1
Отговори
# 180
  • Другата България
  • Мнения: 37 847
Искам с автобус.
Намерих и това
http://www.nasamnatam.com/ekskurzia/TOP_OFERTA_2015_za_Sykrovish … aliia-125481.html
а тук прочетох добри отзиви за Караджъ..... newsm78

# 181
  • София
  • Мнения: 4 714
За Караджъ отзивите са различни.
Аз съм ги ползвала за покупка и принтиране на самолетни билети, хотел. Когато нямам време.

# 182
  • Мнения: 3 064
Моя позната пътува редовно с Аполо. Виж и тях  Peace

# 183
  • Мнения: 5 459
Може ли малко по-подробно за Аполо. Макар, че съм фенка на Ориент и не обичам да "изневерявам"  Grinning, ми направи впечатление, че на Аполо ранните записвания за Бодрум са на чудесни цени. Ако някой е ползвал услугите им, би ли споделил.

# 184
  • Мнения: 3 286
Може ли малко по-подробно за Аполо. Макар, че съм фенка на Ориент и не обичам да "изневерявам"  Grinning, ми направи впечатление, че на Аполо ранните записвания за Бодрум са на чудесни цени. Ако някой е ползвал услугите им, би ли споделил.
В темите ги хвалят ама цените хич не са им ниски.С ориент ще пътуваме за Нова година в Кушадасъ и ще имам отзиви

# 185
  • Мнения: 5 459
Може ли малко по-подробно за Аполо. Макар, че съм фенка на Ориент и не обичам да "изневерявам"  Grinning, ми направи впечатление, че на Аполо ранните записвания за Бодрум са на чудесни цени. Ако някой е ползвал услугите им, би ли споделил.
В темите ги хвалят ама цените хич не са им ниски.С ориент ще пътуваме за Нова година в Кушадасъ и ще имам отзиви
Аз отсега гарантирам, че с Ориент 99 ще си изкарате чудесно.

# 186
  • Мнения: 1
Искам с автобус.
Намерих и това
http://www.nasamnatam.com/ekskurzia/TOP_OFERTA_2015_za_Sykrovish … aliia-125481.html
а тук прочетох добри отзиви за Караджъ..... newsm78
     Ujaaaaas. Sasipaha mi minalata Nova Godina

# 187
  • Мнения: 5 459
Искам с автобус.
Намерих и това
http://www.nasamnatam.com/ekskurzia/TOP_OFERTA_2015_za_Sykrovish … aliia-125481.html
а тук прочетох добри отзиви за Караджъ..... newsm78
     Ujaaaaas. Sasipaha mi minalata Nova Godina

 Shocked Така ли? А аз бях включила и тях в предполагаемите агенции с, които мислим да си организираме лятната почивка в Турция, понеже имат и тръгване от Шумен и Варна. С ориент ни се налага първо да пътуваме до София и от там да се качваме на автобусите им. Как са ви съсипали Новата Година? Автобусите им добри ли са. Честно казано това е първият въпрос ,който задавам, понеже винаги пътуваме с детето, а пътят никак не е кратък.....

# 188
  • Мнения: 892
От доста време  следя белия и черния списък на тур. агенциите. Общо взето всяка агенция присъства задължително и в двата списъка. Нормално, различни  хора - различни мнения! Пример: Руал травел на доста пъти се споменават в черния списък. За мен пък, те са най-добрата агенция на пазара. Пътувала съм с тях три пъти и винаги съм била доволна. Сега гледам за Караджъ има също негативни отзиви. Не съм пътувала с тях, но пък моя приятелка пътува вече няколко пъти и е много доволна. Може би понякога е въпрос и на късмет дали ще се получат нещата, има фактори, които не са по вина на агенцията. Някъде четох ревю за една агенция, ама ги бяха оплюли яко и то за независещи от тях неща - чакали много на границата и т.н. Всичко е относително.  Peace

# 189
  • Русе
  • Мнения: 1 894
В тази тема получих предложения и препоръки за избор на фирма за пътуване до Дубай, така че идвам да изкажа благодарност на момичетата, които ми помогнаха да избера Екзотик холидей. Много съм доволна от организацията, бяха точни и отзивчиви. С удоволствие ги поставям в белия списък на туристическите агенции и бих ги ползвала отново! 

# 190
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
В тази тема получих предложения и препоръки за избор на фирма за пътуване до Дубай, така че идвам да изкажа благодарност на момичетата, които ми помогнаха да избера Екзотик холидей. Много съм доволна от организацията, бяха точни и отзивчиви. С удоволствие ги поставям в белия списък на туристическите агенции и бих ги ползвала отново! 

Радвам се, че си останала доволна от тях. Изключителни професионалисти, много мили и отзивчиви.

# 191
  • София
  • Мнения: 3 818
Имате ли впечатление от Дрийм травъл /Бургас/? Пускам запитване и в тази тема, че ми  е спешно.

# 192
  • Мнения: 3 286
Виа Орбита за нас е за белия списък.Много доволни

# 193
  • Мнения: 128
Нормално е всички агенции да присъстват и в двата списъка хората са различни и очакванията им най често се различават, затова и едни са доволни а други не.Някой в началото на темата беше писал за общите условия, това винаги е на 1 място когато избирате агенция. Когато се насочвате към дестинация е добре предварително да се запознаете с особеностите на туризма в региона, и да се уточнят подробностите в офиса на агенцията. Ако агенцията е добра и развива дадената дестинация те имат всичката информация която Ви интересува дори и снимки на стаите в хотела. Важно е също да се знае дали точно за тази дестинация агенцията която Ви продава каква се явява:Тоест продава ви собствен продукт или само се явява агент на друга агенция. Дали има собствени автобуси или работят с транспортна фирма и коя. Добре е в подробности да се знае какво включва пакета и какво се заплаща допълнително като допълнителна услуга.При пътувания със самолет ,часовете на полети, трансфери, номера за връзка с човека осъществяващ трансферите. Общо правило за хотелите е ,че стаите се напускат до 12 а настаняването става след 14  което често е повод за недоволство ако пристигането е по рано или пък трансфера късно вечерта.Ако тези неща са уточнени още при подписване на договора , никоя от страните няма нереалистични очаквания което пък да доведе до разочарование.Много често лошите отзиви и неприятното впечатление се получават от това ,че нереалистичните очаквания се сблъскват с действителността.А това разваля доброто изкарване .Ако имаме достатъчно познания и култура като туристи  и знаем какво да изискваме , вероятността от неприятни изненади е по малка.И още нещо много важно ако групата при една екскурзия се окаже от хора имащи съвсем различни интереси и очаквания това задължително води до провал.Особено ако няма твърда предварителна програма със предварително заплатени такси за посещения по забележителности.Ако разглеждането на такива обекти с входни такси е оставено като допълнителна услуга по желание , много често групата не успява да види почти нищо, просто защото не могат да достигнат до единомислие за желанията си.Дори и един човек който не уважава другите и не спазва програмата е достатъчен да Ви съсипе прекрасното пътуване.

# 194
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Някой пътувал ли е с Бохемия?

Общи условия

Активация на акаунт