Бял списък на туристическите агенции

  • 446 764
  • 1 412
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
 Тук може да предлагате туристически агенции от които сте останали доволни. Мисля че няма такава тема.  Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 сеп 2019, 09:08 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 19 360
Интересно ще ми бъде да разбера. Аз засега имам предложения само за черния списък. Основната ми претенция е, че в Общите им условия има откровено неприемливи за мен клаузи и като се опитам нещо да променя ме гледат опулено и казват - ама това са Общи условия - така е за всички. После ако стане гаф - ми ти пи подписат такива договора с такива условия и нямаш право на обезщетение. Така че четете и възразявайте преди да плащате големи пари за почивки особено в чужбина. Като им се опънат десет - двайсет души и ще сменят и политиката си, и Общите си условия.

# 2
  • Мнения: 0
Аз ще предложа Dream travel ,според една приятелка било много хубаво - удобни цени , хубава гръцка храна и така. Но специално аз не съм ходила но ще опитам. Grinning

# 3
  • Мнения: 4 500
Емералд Травел слагам в белият списък по мои данни от 2012, предстои ми сега пък пътуване с тях след около 15 дни и ще опресня инфото  Mr. Green
Според мнения на мои познати слагам тук и Ориент 99

# 4
  • Мнения: 19 360
Емералд Травел слагам в белият списък по мои данни от 2012, предстои ми сега пък пътуване с тях след около 15 дни и ще опресня инфото  Mr. Green
Според мнения на мои познати слагам тук и Ориент 99
Само да вметна, че Емералт Травел пък са в моя черен списък. За справка - вижте им Общите условия на договорите и ще се убедите сами дали при определена ситуация имате права по тези договори. Това, че може и да не се случи не ме топли особено. Обичам да си изпипвам нещата предварително юридически, за всеки случай.

# 5
  • Мнения: 4 500
Емералд Травел слагам в белият списък по мои данни от 2012, предстои ми сега пък пътуване с тях след около 15 дни и ще опресня инфото  Mr. Green
Според мнения на мои познати слагам тук и Ориент 99
Само да вметна, че Емералт Травел пък са в моя черен списък. За справка - вижте им Общите условия на договорите и ще се убедите сами дали при определена ситуация имате права по тези договори. Това, че може и да не се случи не ме топли особено. Обичам да си изпипвам нещата предварително юридически, за всеки случай.
Да видях мнението ви в другата тема. Чела съм ги /общите условия/, не пътуваме за първи път с Емералд. Другите ТА имат други условия ли  newsm78 Според мен винаги съществува известен риск, никого не защитавам, споделям опит просто. Имам 1 наум, разбира се, като в рекламите е.....една стока докато се наложи има качество и то много добро, после всичко се разваля...за съжаление.

# 6
  • Мнения: 19 360
Емералд Травел слагам в белият списък по мои данни от 2012, предстои ми сега пък пътуване с тях след около 15 дни и ще опресня инфото  Mr. Green
Според мнения на мои познати слагам тук и Ориент 99
Само да вметна, че Емералт Травел пък са в моя черен списък. За справка - вижте им Общите условия на договорите и ще се убедите сами дали при определена ситуация имате права по тези договори. Това, че може и да не се случи не ме топли особено. Обичам да си изпипвам нещата предварително юридически, за всеки случай.
Да видях мнението ви в другата тема. Чела съм ги /общите условия/, не пътуваме за първи път с Емералд. Другите ТА имат други условия ли  newsm78 Според мен винаги съществува известен риск, никого не защитавам, споделям опит просто. Имам 1 наум, разбира се, като в рекламите е.....една стока докато се наложи има качество и то много добро, после всичко се разваля...за съжаление.
Отговарям на въпроса ви - да, всяка ТА има собствени Общи условия, които са доста различни впрочем. Но нищо че се наричат Общи условия, ако някой клиент възрази, те подлежат на предоговаряне. На мен ми отказаха да променят нещо в тях и аз се отказах да съм им клиент. Това, че повечето агенции не са коректни в договорите си не значи, че безпрекословно трябва да се приема това, което те предлагат, нали? Иначе нещата само в наша вреда ще се променят.

# 7
  • Мнения: 4 500
Да, знам, че не променят нищо по резервацията/дати, брой туристи,вид на стаята/апартамента/. Вие от коя ТА сте доволна? Може ли на "ти"  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 19 360
Да, знам, че не променят нищо по резервацията/дати, брой туристи,вид на стаята/апартамента/. Вие от коя ТА сте доволна? Може ли на "ти"  Simple Smile
Добре, на ти  Hug Доволна съм от Съни турс за България и Спация тур - за чужбина. С известни уговорки за втората - нарочно не ги споменах в тази тема първоначално. Но съзнавам, че почивките в чужбина са доста по-сложна задача за една агенция. Да, преди години съм ползвала ТУИ и те са ми номер едно засега. Жалко, че таргетът им не е точно българският клиент. Иначе при тях няма грешка!

# 9
  • Мнения: 4 500
Колко е шарен света само, за Съни Турс съм чела много негативни неща, но не в бг мамма. Както е да е....желая прекрасно и топло оставащо лято   grinning039

# 10
  • Варна
  • Мнения: 480
Аз мога да похваля варненската Турал до Истанбул.Сега ми трябва проверена и читава фирма за ексурзия до Гърция с тръгване от Варна

# 11
# 12
  • Мнения: 0
Аз мога да похваля варненската Турал до Истанбул.Сега ми трябва проверена и читава фирма за ексурзия до Гърция с тръгване от Варна

Аз ще ходя в Гърция септември с фирма дрийм травел Варна с едни приятели , те са много доволни от нея, били са на остров Тасос и  сега ще пътуваме пак но на Атон. Laughing Grinning

# 13
  • Варна
  • Мнения: 480
Ще чакаме отзиви като се върнете,весело изкарване ви желая mi4i55

# 14
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 15
Перфект Травел-гр.Варна и Турал-гр.Варна

Общи условия

Активация на акаунт