Re: ♥ Güneşi Beklerken - В очакване на слънцето ♥ Тема 1

  • 54 964
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 105

За Керем започва нова игра след като приключва с предишната тази игра се нарича ЛЮБОВ.
Сега Керем Сайер е изправен пред война която на всяка цена желае да спечели.[/b][/i]

Оха   Heart Eyes Само ЗейКер  Simple Smile

# 706
# 707
  • Мнения: 12 719
Клюка:Керем сънува как Баръш и Зейнеп са хванати за ръка.
Ох олекна ми  Party

# 708
  • Мнения: 6 105
Ди,може в този момент да сънува наистина,но не вярвам сценаристите да ни спестят и това.  Crossing Arms  Peace

# 709
  • Мнения: 12 719
Ди,може в този момент да сънува наистина,но не вярвам сценаристите да ни спестят и това.  Crossing Arms  Peace
Според мен стига са го изстезавали това момче на мен лично ми доказа че е влюбен в нея още преди да почне с играта си.
Целувката която толкова искаше да постави на устните и сякаш бе мечтал за нея години наред.
Тази вечер ще се риве ясно е имало бая тежки сцени не се и учудвам ще видим какво ще стане,но едно е сигурно Керем се осъзна въпреки че е късно  Peace нали казват че по добре късно от колкото никога.

# 710
  • Мнения: 12 719
Зейнеп ще научи за чуствата на Керем от дневника му  Peace
Друга клюка:Керем ще намери дневника на Зейнеп и ще разбере че тя е влюбена в Баръш ще се опита да остане на страна,но ще се чуства все по безсилен.

Човек от екипа:Колкото ще страдате в 9 епизод толкова ще сте щастливи и 10 епизод.
Хммм а дано  Praynig


# 711
  • Мнения: 12 719
Клюка:Ще пребият много сериозно Керем едно момче ще му помогне.
Даже вчера момичетата говориха с момчето между другото в туит писаха му и той потвърди.
Ах Керем в какво пак си се замесил  ooooh!




Ханде с най-добрата си приятелка  Peace

# 712
  • Мнения: 6 105
Явно ще има динамика сериала.Дано и занапред е все така интересен и да има висок рейтинг.  Peace

# 713
  • Мнения: 12 719


Много искам да видя ето тази сцена  Cry

# 714
  • Мнения: 6 105
Скрит текст:

Много искам да видя ето тази сцена  Cry

И аз!Много добре изглежда Керем,а кой знае колко ще е тъжна сцената!

# 715
  • Мнения: 12 719


Сет:Джан,Керем и Седат хмм  ooooh!

# 716
  • Мнения: 6 105
Хм,тия тримцата какво ли са намислили  newsm78 



# 717
# 718
# 719

Общи условия

Активация на акаунт