Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIX

  • 59 384
  • 717
  •   1
Отговори
# 60
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Току що изгледах Die Jagd nach dem Bernsteinzimmer ,хареса ми.Препоръчвам го само за любителите на приключенски филми,в които се търсят артефакти .Филмът е от типа на "Индиана Джоунс".  Peace

# 61
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Довечера ще гледам Cache Party.

Докато го чаках да се тегли, се подготвях с още френски заглавия:
*Crime d'amour е прекрасен поглед към мита за идеалното убийство. Кристин Скот-Томас- както винаги изумителна, но и след като тя напусна сцената, филмът не загуби наситената си атмосфера. Леко смущаващо ми подейства тишината в сцените, музика липсваше освен в двата кулминационни момента.

*White Material- един от малкото филми с Изабел Юпер, които не ми допадат. Много протяжен, излишно безмълвен, и ако не беше тя, съвсем щеше да затъне в подвижните пясъци на досадата. Май не им се получават африканските филми на французите, за разлика от далекоизточните им такива- докато гледах този, се сетих за друго заглавие с Юпер, Un barrage contre le Pacifique, много по-правдиво и завладяващо.



# 62
  • Мнения: 232
Днес гледах "Анна Каренина" с Кийра Найтли.Ами...какво беше това за Бога!!!Изобщо не ми хареса този начин на смяна на сцените!

# 63
  • Мнения: 2 255
Една ненормално добра визия, за Бога... пир за окото! Даже Кийра понесох благодрение именно на така красиво заснетия филм.

# 64
  • Мнения: 1 992
Ами...какво беше това за Бога!!!

Джо Райт.  Simple Smile

# 65
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ахам Mr. Green

# 66
# 67
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 824
Току що изгледах Die Jagd nach dem Bernsteinzimmer ,хареса ми.Препоръчвам го само за любителите на приключенски филми,в които се търсят артефакти .Филмът е от типа на "Индиана Джоунс".  Peace

Преди този има още два - Die Jagd nach dem Schatz der Nibelungen и Die Jagd nach der heiligen Lanze

# 68
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Току що изгледах Die Jagd nach dem Bernsteinzimmer ,хареса ми.Препоръчвам го само за любителите на приключенски филми,в които се търсят артефакти .Филмът е от типа на "Индиана Джоунс".  Peace

Преди този има още два - Die Jagd nach dem Schatz der Nibelungen и Die Jagd nach der heiligen Lanze

Мерси,ще ги изгледам и тях.   bouquet

# 69
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Препоръчвам The Paperboy . Въобще не очаквах нищо подобно, а и с развитието на сюжета все повече и повече се изненадвах. Много добра игра на Никол Кидмън, Матю Макконъхи и Джон Кюсак. А и на останалите, особено на вестникарчето, което излъчваше такава светлина и невинност, че беше напълно достатъчна да заслепи заобикалящата света му грозна реалност. Филмът предоставя неприятни картинки и действия, така че да имат предвид по-непонасящите такива.

Последна редакция: ср, 07 авг 2013, 14:41 от Акаша

# 70
  • Мнения: 232
Абе то ясно,че е Джо Райт,ама някак не очаквах!Някакси не ме изкефи  Wink

Снощи гледах "Thinner"/четох книгата минала седмица/ и доста ми хареса филмчето!

# 71
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Довечера ще гледам Cache Party.
Отново огромни благодарности към Assos за препоръката   bouquet. Точно това търсех- филм без кино-"драма", без ефекти и ред сълзи, ред сополи, такъв, какъвто май само французите умеят да правят. Да, знам, че Хенеке не е французин по рождение, но по призвание определено е Laughing. За пореден път съм впечатлена как с минимум изразни средства успява да постигне максимум резултат. Поне при мен като редови зрител.

# 72
  • Мнения: 232
"Cache" на мен също много ми хареса,когато го гледах!Препоръчвам го и аз  Peace

И предлагам този "Guzaarish " http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=248916&hit=1
Нищо,че е индийски,гледайте го хора,заклевам ви!!!Гледах го още като излезе,но още ми "държи влага"!Един невероятен филмов шедьовър,за актьорите няма да говоря-просто красиви и талантливи  Peace

# 73
  • Мнения: 14 453
Успях да изгледам "Най-добрата оферта"-Ръш е добър,много добър  и края на филма-всеки да си го интерпретира по-своему.
При липса на реална кръчма"Нощ и ден",другаде полях с бира.

# 74
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 013
Настигнах ви Mr. Green
За да не е гол запис, да кажа, че "Dans la maison" и "The English teacher" много ми харесаха...
Е, как пък не гледах лош филм с Дж. Мур, бееее - страхотна, а за Озон Thinking
Него го открих тук и съм много благодарна! Филмите му са истинска наслада за мен!

Общи условия

Активация на акаунт