Благоевград и/или Гоце Делчев

  • 16 160
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 217
Днес минах през караванката ама не съм те видяла беше към 12и30часа, нищо утре пак ще мина и може да се засечем.Виждам често Теди и Ваньо да си играе пред блока,но нищо де ще се засечеме и с теб.Целувки на Гери и Марти.  love001  love001

# 226
  • Мнения: 83
Вики ние с теб май се познаваме:)Незнам ти дали ме помниш де Rolling EyesАз те познавам от Кита.И аз също съм от Струмско

# 227
  • Мнения: 217
Познаваме се да Маре HugМного е порасналл малкият ти сладур да го нацелуваш от мен  love001И хайде идвайте към Еленово на разходка да се видим,че аз с моето диване съм за никаде едни и същи маршрути си знаем.Поздрави на всички  bouquet

# 228
  • Мнения: 83
viki az za sega nqmam pat za elenovo ama ti se nakani da doidesh na Kitana na gosti i shte piem po kafence :lol:Celuvki ot nas sas Stefi na malkiq Gogo  love001

# 229
  • Мнения: 127
Здравейте, момичета!
Привет от нас. Ако се чудите къде сум се дянала- ходих да раждам и вече си имам бебче.
Виктория се роди на 14 май в 11.40. Тежи 3700 и е 52см. За раждането все още не ми се говори. Важното е , че всичко мина  и сега сме си вкъщи. Когато мога ще пиша повече, а като тръгнем на разходки ще се радвам да се видим.
Чао от нас и много целувки

# 230
  • Мнения: 2 085
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА VENI_VIKI

# 231
  • Мнения: 217
Честито   ylinfantбебче Veni_viki много щастлива и здравичка да е малката ми адашка. WinkМного да те радва Two Hearts.Маре ще минем през Кита и непременно ще пем кафе Grinning.

# 232
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Еййй, мммнного мами имало от Благоевград. Ще ме пишете ли и мен в списъка? Laughing
Казвам се Мариета, живвея в Благоевград и съм майка на малката калпазанка Виктория, която е родена на 17.12.2004г. и в момента любимото и занимание е да рраззиграва мама и тате. Rolling Eyes
Честито на мама Вени!!!
да  е жива и здрава адашката,  много да си я обичате и тя вас! Нека малката красавица ви носи само радост и усмивки!  bouquet

# 233
  • Мнения: 1 568

ЧЕСТИТО МОМИЧЕНЦЕ, МИЛА ВЕНИ!
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА!

# 234
  • Мнения: 217
 welcomeна мама Marci  Heart Eyes Heart Eyes

# 235
veni viki честито бебенце! Бързо възстановяване и само хубави неща в живота ви да има!

Смайли ще идваш ли към Благоевград! Аз съм все още в Добрич,но ще се прибера до седмица! Обади се!

Нещо имам проблеми с влизането с ника си! Та затова съм така!

# 236
  • Мнения: 1 568
За сега не мога да кажа със сигурост дали ще идваме другия уикенд - Дарата е с разстройство и паралелно с това има ангина. Дори и да идваме не съм сигурна, че ще е годна за срещи с други дечица.
Ще ви кажа във сигурност, когато решим, но ако идваме ще е в събота и в неделя ще пътуваме на обратно.

# 237
  • Мнения: 1 568
ПРИСТИГАМЕ В ПЕТЪК ПО ОБЕД!
ДАВАЙТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА СРЕЩИ!
ДАРАТА Е ЗДРАВА !

# 238
  • Мнения: 1 568
Ееее защо се изпокрихте всички?

Аз пак ще си напиша номера, за да може който иска да ни се обади!

088 7301222 - Нели

# 239
  • Мнения: 11 607
Смайли, ако си още в Благоевград - обади ми се ! Аз се прибрах тази вечер!

Общи условия

Активация на акаунт