Благоевград и/или Гоце Делчев

  • 16 153
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 217
Честит празник на всички малки слънчица  ura Tada  Party Time.Да растът много здравички и много усмивки да греят на личицата им Grinning Grinning

# 241
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ейййй, защо никой не пише тука. newsm78
Я, кажете ходите ли по Бачиново на разходки, мен ме наплашиха че имало много змии и то отровни. Даже го били казали по телевизията. Та затова вече само по центтъра ще излизаме, много ме  страх от такива гаадинки. #Cussing out

# 242
  • Мнения: 127
Здравейте, момичета!

Ние с Вики сме на линия вече за разходки и запознаства.

Момичета, кои бяхте от кв. Ален мак? Хайде да се уговорим да се видим и да се запознаем. Ние в сряда ще ходим до София за акта на Вики, но от четвъртък съм на линия!

Целувки от нас!

# 243
  • Мнения: 83
Здравейте момичета:)
Каде си изгубихте?

Вики аз чаках да те видя на Кита на годежа, но теб те нямаше питах Кита и тя ми обясни че неможе да дойдеш.Иначе беше супер изкарахме страхотно.

Хей мами аиде да си спретнем една срещичка какво ще кажете?  bouquet

# 244
  • Мнения: 1 802
Здравейте, момичета!  Извинявайте че ви се включвам в темичката! Приветствия на вас и на вашия град! Това за мен е най-хубавия град в България  Simple Smile може би защото целия ми род е от там, та и аз имам кръвна връзка с Благоевград! Баба и дядо са от село Дренково (по настоящем не живеят там), а останалите ми роднини живеят в града, и това лято сигурно ще направим една разходка до вашия град, не сме ходили там от горе долу 3 години! Знам колко хубави хора сте в Благоевград, ще се радвам да се видим с някой от вас! Simple Smile
Успех на всички ви и целувки на малките сладуранчета!  Hug

# 245

Живея в Блок 21 ,но не ги познавам твоите познати ако идваш към тези блокове пиши че да се видим
хеи бебе гого,може да не те познавам,и много сажалиавам.ама щом си в 21 сас сигурно я знаеш илияна от 2я етаж.много поздрави и прати от па4ова,6те се сети.много ми е ма4но за благоевград,ох толкова си го оби4ам ама на от 3 месеца живеем в софия и ниама как.като си доидем от баби ниама време за нашите познати.специални поздрави мМОЛЯ ТЕ прати на моята приятелка .неиниат иоан4о е с 1 ден по голям от моята гери.
а аз живеех вав 12 блок.целувки на си4ките мами и техните сладури.много ще се радвам да си пишем тук,сега не доогледах,но ще се радвам да намеря и от моя си квартал - Плажа,ако има някои и от там аз живеех в 1ви блок на хубавата ни алея,то4но до бар"Шери".поздрави  от мрасна София. :party

# 246
  • Мнения: 164
Ние сме от Ален Мак -ама ходим на кафе в Еленово  Blush че там по спокойничко ни се струва

# 247
  • Мнения: 127
Tammy, къде в Еленово ходите на кафе- хаиде да се видим и да се запознаем. Нещо времето не е много хубаво, ама нищо.....
Дом. тел ми е 4 90 36 - ще се радвам да се чуем и видим.
Лек ден от нас! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 248
  • Мнения: 164
veni_viki   Ходим там на едно като караванка при училището/по-новото/
Няма проблем да се срещнем Wink Само дето от 24 -ти тоя месец ще ходим на море до 01.07
Дом тел ми  е 43014
Трябва да видим как ще сме с режима за хранене-обибкновено ядем към 10.00 и излизаме към 11.00 Hug

# 249
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Ето ни и нас,отдавна не сме писали тук.Ходихме си в Благоевград и се видяхме с tammy,хубав купон си спретнахме  smile3521  newsm08.
  Последно къде избрахте за морето ,Каза Доминго ли остана?Ако е там после чакам инфо,че и ние за сега на това сме се спряли.Надявам се скоро пак да се приберем,непременно ще се обадим. HugИ дано този път се съберем повече мами.
  Tammy  целувки на малкия сладур и на каката,разбира се.

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 14:08 от da_bo

# 250
  • Мнения: 11 607
И все пак да се видим,да си спретнем една среща благоевградските мами - хем койтоиска да си урежда срещи по кварталите,хем да си разменим телефони и т.н. Може и през деня ако искате. Ако желаете и надвечер - давайте идеи .......

# 251
  • Мнения: 1 568
Здравейте!
Ние с Дара май ще прекараме една седмица в Благоевград след концерта на Депеш, т.е. някъде от 24-ти юни до 1-2 юли.
И тогава, ако пак ми се изпокриете, ще ви се разсърдя  Joy

# 252
  • Мнения: 11 607
Здравейте!
Ние с Дара май ще прекараме една седмица в Благоевград след концерта на Депеш, т.е. някъде от 24-ти юни до 1-2 юли.
И тогава, ако пак ми се изпокриете, ще ви се разсърдя  Joy

4akam da se obadi6 na vsqka cena!!!!!!!!!

# 253
  • София/Благоевград
  • Мнения: 363
Здравейте и от мен! Малко късно виждам, че има такава тема. Живея в София но съм от Бл-д. Родителите ми живеят в ж.к.Еленово, бл.92. Завършила съм ПМГ в Бл-д. Казвам се Весела Wink/. Поздрави на всички градски! Mr. Green
А можете ли да ми обясните къде по-точно в Еленово е детската кухня?

# 254
  • Мнения: 2 255
Днес се състоя първата скромна мини среща на мами от тази тема - аз и  inik - без Дума,без рози,без нищо. Само дето двете закъсняхме с толкова колкото да се срещнем,но и да жевеят мобилните телефони! Само да знаете колко сладко Бебче има  inik ......

Та klaris и всички ония,които се спотайват тук и не щат да се видим и да се познаем - да действаме! За малко се видяхме с inik,но следващият път като е пак в Блгд си обещахме пак да се видим!!!!

Общи условия

Активация на акаунт