Благоевград и/или Гоце Делчев

  • 16 158
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 022
евичка77 много сте сладки пупу, а голямото момченце и то ли е твое или е братовчедче на Тити?

# 61
  • София, Младост 3
  • Мнения: 279
Здравейте пак от нас с Тити!

Мария, аз живея срещу 3-то основно училище близо да мястото, където беше т.н. магазин "Мравката".

Bezhy, голямото момченце на снимките е племенник - на мъжлето на сестра му е дете...ама как го обясних дано си разбрала  Mr. Green

Ние вчера отбелязахме подобаващо празника - дадох на Тити да близне малко винце, че то името не ни е случайно  Laughing

Ще се радвам да се срещнем в Благоевград като си дойдем другата седмица!  Party

Мимес, още веднъж се уверявам в това колко е малък светът!   Grinning

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 11:18 от evichka77

# 62
  • Мнения: 53
     Здравейте! Аз съм една бъдеща - здраве и живот - априлска мама. Много ще ми бъде приятно ако във форума има и други бъдещи и настоящ майки от Благоевград - да обменяме информация за магазини, лекари, болници и т. н.  Grinning

Последна редакция: пт, 03 фев 2006, 03:09 от Mamma

# 63
  • Мнения: 83
Здравей и добре дошла Vaska Hug

Ще се радвам ако мога с нещо да ти бъда полезна а както и всички мами тук Simple Smile

# 64
  • Мнения: 164
Добре дошла на Vaska welcome

# 65
  • Мнения: 1 568
Аууу темичката ни отишла далеч далеч ...
Сори, че не се явявах тези дни, но детенце беше болно. Направи реакция от ваксината и цяла седмица вдигаше висока температура  Sad
Сега е добре.
Някой знае ли какво ще е времето следващия уикенд?
... имахме идея за пътуване при бабите ...

# 66
  • Мнения: 53
     Здравейте, момичета! Благодаря за посрещането! Бих се радвала на всякаква информация от вас за това - при кой гинеколог ходихте, в болницата какво трябва да носиш, платихте ли на някой лекар да ви изроди, как мина раждането, при кой педиатър ходите, кога се избира педиатърът, къде в града има хубави детски магазини на достъпни цени и т.н ...
     Много ще съм ви благодарна ако отделите малко време да ми разясните някои неща, защото не познавам никакви бременни жени или такива, каквито са били бременни и съм като в мъгла!
     Благодаря предварително   bouquet
     Лек ден от мен!  bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • Мнения: 2 085
Vaska добре дошла!  bouquet
Аз лично не съм раждала в Благоевград, но по въпросите за бременността питай и не се притеснявай-тук сме все експерти! Laughing

# 68
  • Мнения: 191
Хей момичета здравейте wavey! чак сега виждам че има темичка по градове. Много се радвам, направо умирам от щастие че има толкова много мами от родния ми Благоевград Hug. Аз съм бъдеща юнска мама /термин - 3-ти юни/, но за съжаление в момента не съм в града, малко съм в чужбина. Но това няма значение, толкова се радвам да се запознаем. Не мисля да оставам тук дълго, така че ми се иска да познавам мами като вас. А може и с някой да се познаваме, знае ли човек Wink. Радвам се че ви има. smile3525

# 69
  • Мнения: 1 568
Аааа някоя от вас да е учила в ЕГ?

# 70
  • Мнения: 83
Vaska аз ходих при д-р Динов през цялата бременност и съм много доволна от него той е и шеф на родилното и също си го бях ангажирала той да ме изражда.А за педиатър ние сме при д-р Бекярова но аз лично не съм доволна от нея.Голямо впечатление ми направи д-р Султов/младши/ когато Стефи беше болен и ходихме при него.
Ти при кой гинеколог си?

# 71
  • Мнения: 217
Здравейте на всички мамчета и добре дошли на новите мами. Heart Eyes
Здравейте, момичета! Благодаря за посрещането! Бих се радвала на всякаква информация от вас за това - при кой гинеколог ходихте, в болницата какво трябва да носиш, платихте ли на някой лекар да ви изроди, как мина раждането, при кой педиатър ходите, кога се избира педиатърът, къде в града има хубави детски магазини на достъпни цени и т.н ...
 Много ще съм ви благодарна ако отделите малко време да ми разясните някои неща, защото не познавам никакви бременни жени или такива, каквито са били бременни и съм като в мъгла!
 Благодаря предварително bouquet
 Лек ден от мен! bouquet bouquet bouquet
                                                                                                                    Така да започна първо аз бях при доктор Терзйска много е добра и си разбира от работата.Освен това изобщо не се притеснявах дая питам всичко каквото ме интерсува и винаги беше много точна.Раждах при доктор Карагогов просто той се падна на смяна тогава ,а аз родих с две седмици по-рано, а и  д-р Терзйска не работи с Родилното в Благоевград.Не съм плащала на никой да ме изражда .Раждането ми беше много лесно и бързо нямаше никакви проблеми. Педиатър ми е д-р Бойчева тя е в Еленово и ми е много удобно защото и аз живея там ,а пък и е много добра и добре се отнася с Гого.За детските магазини мога да ти кажа аз откъде пазарувам ,но предполагам ,че и други мами ще ти обяснат по-подробно.Аз си купувам пюрета и мляко от едно детско магазинче точно под Джамията там има всичко за бебето,а също така и дрешки и аксесоари за бебчето.Има много магазини просто трябва да се поразходиш по центъра и да видиш къде ще ти хареса а пък и зависи от финансовото ти състояние.Надявам се че съм ти помогнала малко да не ти е такава мъгла важното е да не се шашкаш #Crazy и притесняваш ooooh!.Така друго нещо което искам да кажа е на Klaris много се радвам ,че те видях при Августовите  мами  и аз съм там само че отдавна не съм писала напоследък само чета темичките Grinning.Tammy отдавна не си писала как си растете ли  bouquetмного целувки и на вас двамата и  на Гери специално.Така да ви се похваля тежим вече 8,100 и сме 65 см .В четвъртак ще му бием третата ваксина ДТК и ми е малко притеснено ,но ще мине и това няма начин Rolling Eyes. Вече казваме ба-ба, та-та,оооооо,аааааааааааа и такива подобни нечленоразделни звуци много е смешен като ми се кара. Пеобръщаме се без проблем даже вече паднахме от спалнята. #CrazyМале много дълго стана ама като се разпиша няма спиране хайде чао и много целувки на всички Heart Eyes Heart Eyes                                                             

# 72
               Здравей на Лида и Васка!
      Аз не раждах в Благоевград , но относно педиатрите - мога да похваля д-р Николова, тя преглежда в Стоматологията и на мен ми е много удобно. Относно детските магазини - направило ми е впечатление, че в "101 далматинци" /над книжарница "Перун"/ държат най-ниски цени, ако нещо друго те интересува - питай... Grinning

# 73
  • Мнения: 164
Здравейте на всички мами!
Aз да си призная повечко обичам да ви чета от колкото да пиша Wink
Аз съм при  АГ Д-р Малчев -за съжаление и той не работи в родилното и няма да раждам при него .И друг Д-р не съм търсила -първото го раждах при Д-р Марценкова или по-точно при акушерката която беше на смяна -беше много бързо лесно и безпроблемно раждане и бих си пожелала и сега да е така  Praynig .Края вече му се вижда и ме е обзела параноята Embarassed . За педиатър по район ни беше разпределена Д-р Захариева -в Еленово - доволна съм от нея пък и както спомена BEBEGOGO много е важно това че се намира на близо/аз живея в Ален Мак/.
 Вики бях го забравила този магазин под Джамията спомням си ,че одавна съм влизала и ми харесваше -трябва да намина въпреки че не остана кой знае какво за купуване newsm78 Мерси за целувките пращаме с Гери двойно обратно Hug Голям мъж е станал Гого   baby_neutral и на мен ми са много жалнички като ги ваксинират -аз си спомням ,че за Гери си носех свещичка Копиркал и тампонче с реванол и още щом и я биеха и ги слагах -ммисля че с по-малко рев минаваше/ма при всички различно /.И аз съм пораснала  Embarassed вече съм 78 кг -дао да се спра до тук  Stop
Целувки на всички мами Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 217
Привет и днес от нас Grinning.Навън е страшен студ и неможем да излезем на разходка много тъжно Cry.Дано се оправи по-бързо това време,че направо издивяхме с бебо.Tammy  не се притеснявай всичко ще мине много добре ще видиш  newsm44.Важното е да не се притесняваш пък и ти знаеш вече какво те очаква няма страшно.Колкото до килограмите бързо ще си върнеш формата ако бебчето е ревливо като моя ревльо newsm45,но дори и да не е,което ти пожелавам  пак ще се оправиш thumbsup.бързо.Добре чао ,че бебчо ме вика  smile3514 и ще подлуди съседите.

Общи условия

Активация на акаунт