секцио и ластичен колан

  • 1 427
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 089
сложих го на 2-я ден след секциото. носих го по около 5-6 часа на ден и за кратко - около 14-15 дни. много ме дразнеше, но спор няма, че помогна да ми се припере коремището. аз обаче съм с много слаба коремна преса, та имах нужда от малко помощ. ако ти си с "добър релеф" може и да не слагаш изобщо.

# 16
  • Мнения: 2 309
Не ползвам  ластичен колан , той няма нито да ти прибере корема , нито мускулите да ти стегне , коремни преси почвай след 10 тия ден
[/quote
 По принцип си е до натура,но не съм съгласна,че не помага.Не мога също така да дам и медицинско обяснение,защо трябва да се носи. Embarassedно на мен ми помогна!!!Не съм правила коремни преси.То да мъкнеш детето си също като фитнес Laughing

# 17
  • Мнения: 1 555
Аз си бях взела ластичен клин, от който едва дишах да съм го носила няколко дена само, но започнах рано с коремните преси, макар да усештах дискомфорт отначало, е сега не мога да кажа, че имам предишния корем, защото ми останаха сланинките отстрани  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 5 103
Какъв колан се зима и от каде, кой е най-добър според вас?

# 19
  • Русе
  • Мнения: 271
не съм слагала колан, но и без него корема ми се прибра много бързо. и коремни преси не съм правила. скарана съм с всякакъв спорт. по-скоро предполагам че е заради кърменето.

# 20
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз го сложих 1 мес. след операцията,защото много ме болеше.Дори 2 м. след операцията мъжът ми ме вдигаше от леглото,а за коремни преси и дума не можеше да става,въпреки чи съм била спортистка близо 10 год.

# 21
  • Мнения: 524
Ami 20 тина дни след това носих го 2 месеца и спрях,че шева ми кървее...сега не смея да го сложа да не ми прокърви пак... Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 493
нямаше и 10 дена и бях с ластични кащи (много съм доволна на Триумф има специални ). Моето мнение, че колкото по рано ги сложиш толкова по добре , а за коремни преси не знам , не сам им фен само с ластичните кащи ми се прибра корама (все пак аз винаги съм си имала коремче малко). След 5 месеца ми предстои 2-ро секцио ще видя дали пак ще ми помогнат 

# 23
  • Мнения: 82
Аз сложих колан 2 седмици след секциото.Коремът ми вече се прибра.А относно коремните преси-в никакъв случай по-рано от 2-рия месец.

# 24
  • Мнения: 143
Сложих го на 5 тия ден след излизането от болницата и той се превърна в моя "втора кожа"-свалям го само като се къпя или за да го пера.Благодарение на него коремът ми се прибра.А аз като бременна имах огромно коремище и просто не ми се мислеше как това чудо ще се прибере след операцията ,но ето че стана ,благодарение на колана .

Общи условия

Активация на акаунт