Лечение с протеолитични системни ензими (5-та тема)

  • 180 894
  • 791
  •   1
Отговори
# 60
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 434
Katnis  Peace не мисля, че кафето пречи  Peace може и сок, малко мляко  Peace

това, което помня от Пинко е, че не е нужно да е пълен глад, но ако се каже, че може малко от нещо - хората се самозабравят Simple Smile основно не трябва да се приемат с протеини, защото тогава действат, като ханосмилателни ензими, а не за каквото ги взимаме  Peace

Вивиан - не е удачно цялата дневна доза да се приема еднократно, хубаво е да са разпределени в денонощието  Peace условно казано - повече пъти на ден да имат въздействие  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 10 858
О, Алена  Hug така се зарадвах, че кафето не пречи!
Още един въпрос - понеже добавям в кафето кокосово масло, то ще пречи ли?

# 62
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 434
не, мазнината не пречи Simple Smile  Peace

ivopol82, може да се комбинират, но не и да се приемат едновременно Peace , например, ако приемаш ензимите сутрин, обед и преди лягане, то можеш да го приемаш в 16ч

# 63
  • София
  • Мнения: 10 858
Алена, огромни благодарности   bouquet

# 64
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 434
 Hug

# 65
  • Мнения: 8
mersi a.l.e.n.a  Peace

# 66
  • Мнения: 44
Ензимите издържат загряване до 48 градуса,затова трябва да се приемат отделно от горещите напитки към които се причислява и кафето.

# 67
  • София
  • Мнения: 10 858
Добре, ще го пием охладено  Blush Важното е, да не се чака, че абстиненцията е сериозна  hahaha

# 68
  • Мнения: 1 458
Аз ще пия кафе и след час и нещо ще си пия първата доза ензими и ще гледам през деня да ги пия след хранене- 2-3 часа. Само да пристигнат и ще пиша и как ми влияят. Надявам се да има някакви промени още от първите дни по това, което съм чела  Grinning

# 69
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 434
дори не мога да си помисля, че някой приема течности с температура 48 градуса  ooooh! а кафето - особено, ако е еспресо - изстива и бързо  Peace

# 70
  • Мнения: 44
Алена,горещият чай е с температура 65-69 градуса,а горещото кафе-60.Напълно възможно е да се консумират горещи напитки с температура над 48 градуса.Някои го предпочитат горещо,други-не.

# 71
  • Мнения: 8
присигнаха ми ензимите точно за 3 дни  #Crazy bowuu незнам какво стана но, след кратко мотане в митницата си ги взех и ги почвам ще пиша за резултата поне след 1-2 месеца, а до тогава ще съм тук де!  Peace

# 72
  • Мнения: 8
a.l.e.n.a само да те питам....трябва ли да ги почвам постепенно или направо по 3 на ден както е споменато от Pink?

# 73
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 434
Честито  Blush давай направо по 3 на ден, както Пинко е писал  Peace

# 74
  • Мнения: 8
Днес ми излезе и резултата на ЯМР - пише парамедианна десностранна дискова протрузия на Th3-Th4  /предполагам, че се касае и значи дискова херния в начален етап/ но ще ходя на невролог за мнение. А иначе много се надявам, че ензимите ще помогнат, някъде по всичките 5 теми бях чел за хора с добро повлияване, но Божа работа!  Praynig Ако има някой с подобни проблеми и добро повлияване - нека драсне един два реда!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт