Лечение с протеолитични системни ензими (5-та тема)

  • 180 650
  • 791
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 858
Поръчала съм си тази Серапептаза http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Serrapeptase-90-Veggie-Caps/4467 понеже не ми се занимава с митници, ако си поръчам Високата потенция.
По колко трябва да взимам на ден от нея?

# 46
  • Мнения: 8
Днес поръчах пълния набор от ензими за 2 месеца! Но виждам, че без Pink Panter някак темата замира... Sad Хайде нека всеки се активизира. Хората които са опитали лечението и са получили желания ефект, ще бъдат голям стимулатор и надежда за тези от нас, които сега започват  Peace
Нека всеки опише как му се отрази приема на ензимите!!!  Hug

# 47
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Поръчала съм си тази Серапептаза http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Serrapeptase-90-Veggie-Caps/4467 понеже не ми се занимава с митници, ако си поръчам Високата потенция.
По колко трябва да взимам на ден от нея?


3 пъти на ден по 3 капсули  Peace общо по 9 на ден .... т.е. - ще ти стигне за 10 дни  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 1 057
Коя серрапептаза можеше да се дава на дете на 6 год при начални симптоми на хрема,кашлица,запушен нос...тази от 120 000 единици не става,нали?

Може да се дава тази от 120 000, разделена на два приема за два дни. Давала съм на големия син, когато беше на 6г. по този начин: прави гаргара около половин час преди хранене.

# 49
  • София
  • Мнения: 10 858
Поръчала съм си тази Серапептаза http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Serrapeptase-90-Veggie-Caps/4467 понеже не ми се занимава с митници, ако си поръчам Високата потенция.
По колко трябва да взимам на ден от нея?


3 пъти на ден по 3 капсули  Peace общо по 9 на ден .... т.е. - ще ти стигне за 10 дни  Peace

Машала  hahaha
А дали има вероятност ако пусна само сераппептаза от високата да дойде в пощата? Едва ли, но да питам  Embarassed Така с тази е много хамалогия  Tired

Присъединявам се към молбата на ivopol82 ! Пишете резултати или текущи неща. Полезно е за всички, които започваме   bouquet

# 50
  • софия
  • Мнения: 3
при мен само веднъж една поръчка за около 73 долара дойде в пощата-2 бр.серепептаза и 1 бр. бромелаин- явно митничаря нещо е проспал или е бил изключително празнично настроен. иначе всички си отиват в митницата.

Аз ги пих около 1 месец по 3 пъти по 1, сега от около 2 седмици малко съм разредил. Според мен има полза от тях, но не мога да кажа категорично каква, че пия и други добавки. Поне за това време почти не се е налагало да пия НСПВС-не че съм се оправил де /може би малко/, но не съм се и влошил. Все още не съм отишъл да си направя нови кръвни изследвания да видя какви ще са ми резултатите.

# 51
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Поръчала съм си тази Серапептаза http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Serrapeptase-90-Veggie-Caps/4467 понеже не ми се занимава с митници, ако си поръчам Високата потенция.
По колко трябва да взимам на ден от нея?


3 пъти на ден по 3 капсули  Peace общо по 9 на ден .... т.е. - ще ти стигне за 10 дни  Peace

Машала  hahaha
А дали има вероятност ако пусна само сераппептаза от високата да дойде в пощата? Едва ли, но да питам  Embarassed Така с тази е много хамалогия  Tired

Присъединявам се към молбата на ivopol82 ! Пишете резултати или текущи неща. Полезно е за всички, които започваме   bouquet

и аз поръчвам от 2010г и имам 1 и 2 такива случая .... не разчитай  Peace по-скоро попитай - дали някой няма излишна - да ти даде  Peace

# 52
  • Мнения: 681
За кървящи венци какви ензими е добре да се пият?

# 53
  • Мнения: 1 451
Привет  Grinning
Искам нещо да попитам: сутрин като пия ензимите ще ги пия на гладно, но нали може да се пие кафе и други течности или без нищо, понеже сутрин не мога без кафенце  Laughing

# 54
  • Мнения: 44
Кафето и горещите напитки,както и протеините са час след приемането на ензимите.Това не важи за плодовете.Така каза Пинко:)

# 55
  • София
  • Мнения: 10 858
Стига бе ... наистина ли? Това е направо  ... много лошо  Cry
За кафето страдам ...

# 56
  • Мнения: 8
очаквам целият набор ензими за 2 месеца да пристигне!!!  Grinning   Всичко е ясно относно приема им 3х1 на гладно, но имам въпрос относно "Glucosamine Chondroitin MSM, 240 Capsules"
1. Може ли да комбинира с ензимите или трябва да е след 2 месечния курс и също ли на гладно се взима?

# 57
  • София
  • Мнения: 10 858
Чудя се и ми възниква следното питане - дали биха имали същия ефект ензимите, ако да кажем се взимат веднъж на ден, цялата доза? Значи по 3бр. от всички, но изпити на един прием?

# 58
  • Мнения: 1 451
Чудя се и ми възниква следното питане - дали биха имали същия ефект ензимите, ако да кажем се взимат веднъж на ден, цялата доза? Значи по 3бр. от всички, но изпити на един прием?


И аз това се чудех  newsm78 След като не може да се приемат в близост до прием на кафе сутрин ще ми се измества доста приемът им. Е, разбира се, стига да има желание човек си нагажда работите, но ако може да се приемат наведнъж няма да е зле  Laughing

# 59
  • София
  • Мнения: 10 858
Надявам се Алена да знае отговорът на този въпрос  Blush

Не съм съвсем сигурно, но мисля, че съм чела в някоя от по-старите теми, че Пинко казваше, че може.

Общи условия

Активация на акаунт