Добър дерматолог-Стара Загора?

  • 29 706
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте,моля да ми кажете добзр детматолог в Стара Загора.Имам голям проблем с акне по лицето,над гърдите,рамената и най вече гърба,от години съм така,ползваа съм какво ли не оправия няма,отначало беше само лицето,после и гърба,след това раменете и накрая и над гърдите,но най проблемно са гърба и раменете,имам много белези сзщо от пъпките и много гнойни пъпки,лятото вместо да изчезват,те се засилват,искам вече някак да ги премахна,гледах в нета за лазерно премахване,ама то много скъпо бе,но все пак това ли е най-ефективния начин?Моля ви кажете ми добзр дерматолог,който работи с почистване,лечение,евентуално с лазер,преди ходих при Главчева,но само пари хвърлих,никакъв ефект,първичен преглед 30 лв,вторичен 20 лв,почистване с кислород 50 лв,пусна ми и хормони и там пари за иследвания,лекарства и продукти на биодерма сзщо 50 лв,но ефект никакъв,но все пак ако намеря добзр дерматолог и да знам че ще ми помогне,пак бих дала много пари,но само и само да се оправя,моляви помогнете ми,не издържам вече така

# 1
  • Мнения: 1 110
Здравей, мои приятелки водят децата си при д-р Иванова, работи и с НЗОК. Отзивите, които съм чувала са били винаги много добри.  Заповядай http://dermatolog-ivanova.com/, надявам се да е от полза. Peace

# 2
  • Мнения: 32
Да четох за д-р Иванова и бях решила да ходя при нея,но скоро видях че д-р Валянова от Хил клиник ще гостува на 14 септември в Стара Загора,не можах да разбера дали ще са безплатни прегледите,но мисля да ида при нея,хубави отзиви четох,работи със здравна каса до колкото разбрах.Също четох и за химически пилинг и мисля да го пробвам,ще видим какво ще стане

# 3
  • Мнения: 1 110
За пилинг са необходими няколко процедури. Ще можеш ли всички да ги направиш при гостуващата дерматоложка? Мисля, че би могла да ти помогне само с преглед и консултация.

# 4
  • Мнения: 32
не аз няма да ги правя сега и при нея,просто евентуално ще отида на преглед,а и тя ще бъде тук само на 14-ти,после сигурно ще отида при Иванова,а ако не успея да ида на 14 при тази,направо при Иванова ще си отида,а за пилинга смятам за пълен пилинг и то към септември-октомври,но все пак докторката ще ми каже от какво имам нужда

# 5
  • Мнения: 149
Здравейте ,
Искам да ви попитам за мнението ви за д-р Главчева.Някой правил ли си е химичен пилинг при нея ?

# 6
  • Мнения: 32
за химически пилинг незнам,но аз съм ходила при Главчева,много съпо ми излезна всичко и накрая никакъв резултат,пусна ми хормони,прегледа на частно 30 лв,вторичен 20 лв,почистване с кислород(от който нямаше ефект) 50 лв,изписа ми лекарства и продукти на биодерма също 50 лв,просто много пари,а накрая нищо,една позната я познава и ми каза да тя Главчева работи със лекарства като доктор,такаче затова се отказах да ходя при нея и търся друг.Междудругото аз ощ никъде не съм отишла,казаха ми за една козметичка,кожен лекар,която работила в козметично студио,някъде на братя жекови към бунара се намирало,имало една клиентка,която била с много пъпки,тя била споделила че много и е помогнала тази козметичка,това ми го каза една позната,тя не я е посещавала,посещавала е маникюра и просто го е дочула това.Някой има ли наблюдения от нея?И как смятате да отида ли там или по скоро направо при дерматолог.Аз сега междудругото след морето пъпките на гърба ми,раменете и над гърдите изгоряха и изчезнаха,остават си все още лицето като проблемно,но се опасявам на другите места да не се появят,какво да правя направо незнам

# 7
  • Мнения: 7
Здравей, мои приятелки водят децата си при д-р Иванова, работи и с НЗОК. Отзивите, които съм чувала са били винаги много добри.  Заповядай http://dermatolog-ivanova.com/, надявам се да е от полза. Peace


Здравейте,

Само да соделя мнение.Аз също ходих при Иванова за дъщеря ми .Имах съмнение за АД.Тя само и погледна бузките и без да задава каквито и да е въпроси ми написа рецепта.Рецептата беше един крем на Euserin  на който тя е дистрибутор.Не се поинтересува за някаква предистория на заболяването.Т.е аз сама си задавах въпросите и си отговарях.Бях чела доста за това заболяване в Нета..И на края си платих 40 лв за 5 мин преглед...Да уточня също че крема не върши никаква работа...Много съм разочарована от нея...

# 8
  • Мнения: 122
Да използвам темата - препоръчаха ми един кожен лекар, но не запомних името. Доц. д-р Хаджиева или нещо такова???? Някой да знае?

# 9
  • Мнения: 3
Здравейте на всички,сестра ми на 8 години от 2 месеца и капе косата и има 2 петна на главата ьодихме на лекар и ни предписа алпикорт ф но не даде резълтат моля мами ако са имали същия проблем да споделят и сущо така ако може някой да ми препоръча добър дерматолог без значение дори и частник в Пловдив.Благодаря ви предварително

# 10
  • Мнения: 2
Д-р Раева  е добър дерматолог,много е внимателна и компетентна! Работи  и с Направление от Личния лекар!

# 11
  • Мнения: 1 110
Имам лични впечатления от д-р Виолина Тодева. Чудесен лекар! Внимателна, с подход към децата и с много точна диагноза в нашия случай! http://todeva.com/

# 12
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 055
Имам лични впечатления от д-р Виолина Тодева. Чудесен лекар! Внимателна, с подход към децата и с много точна диагноза в нашия случай! http://todeva.com/
Сигурно е чудесен,ама по душа.Предписа на майка ми някакви мазила за 20 лева от които нямаше грам полза.Като се сметне и пътя толкова,стават 40.Знаеш ли "уважаема" какво е да даде един пенсионер със 150 лева пенсия,40 лева на халос.Върви да си пробутваш некадърните приятелки някъде другаде!

# 13
  • Мнения: 1
Не успях да разбера, как е горепосочената д-р Тодева като специалист, но като отношение е под нулата.

Вчера, чрез здравно-осигурително дружество ми запазиха час за нея. Може би, 10 мин. след това ми се обадиха от регистратурата на болница "Ритъм" къде в момента "докторката" практикува извън частния си кабинет, да променят датата и часа за прегледа. Бях в отпуск и им казах ОК за мен няма проблем.
Отивам днес малко преди уговорения час в болница "Ритъм" за преглед, регистрирах се на регистратурата и ме помолиха да изчакам "докторката" да дойде. Чаках си аз 20-30 мин. никой не идва. Помолих жената на регистратурата да се свърже с "докторката" и разбрах, че тя си е в частния кабинет и "ако съм можел да ида там за преглед ... "
Стоя аз и си мисля ...  това ли заслужаваме?
Дори и с доброволно частно здравно осигуряване не можем да си осигурим нормален преглед! Колко жално за нас!

Пази Боже да не ни се налага да търсим помощ от такива "доктори"!

Общи условия

Активация на акаунт