Стар сериал, който искате да гледате отново! - опус 2

  • 134 306
  • 486
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 242
Много ти благодаря  Hug

# 46
  • Мнения: 40
После като по-голяма вече осъзнах колко е трудно да се изпълни персонаж така,че да го намразиш отдън душа.Голямо майсторство се иска,отколкото само да си мил.
Преди много мразех лошите,сега не казвам,че ги обичам,но се старая да вникна в тяхните образи,ако ми е интересна историята и образа.

Точно така заобичах Иигит Йозшенер в Мелодията на сърцето  той изигра пълен обрат в характера на героя си и ми стана любим актьор, ако някой ми бръкне в здравето с играта си само мога да му се поклоня.
Поради тази причина и в днешна дата предпочитам турските сапунки, защото рядко героят е на 100% положителен, а това го прави по-истински и близък на зрителя.

# 47
  • Мнения: 40
Еovin да си призная избягвахме да се събираме. Горе-долу всички си ги гледахме по къщите и после на пейките падаше голямото обсъждане.Спомням си веднъж с една приятелка вкъщи гледахме 69 серия на От обич (нощта след РД на Лаура) за малко да пострада телевизора, още като се видим се подхилкваме по този повод.
:После като по-голяма вече осъзнах колко е трудно да се изпълни персонаж така,че да го намразиш отдън душа.Голямо майсторство се иска,отколкото само да си мил.
Преди много мразех лошите,сега не казвам,че ги обичам,но се старая да вникна в тяхните образи,ако ми е интересна историята и образа.
Точно така заобичах Иигит Йозшенер в Мелодията на сърцето  той изигра пълен обрат в характера на героя си и ми стана любим актьор, ако някой ми бръкне в здравето с играта си само мога да му се поклоня.
Поради тази причина и в днешна дата предпочитам турските сапунки, защото рядко героят е на 100% положителен, а това го прави по-истински и близък на зрителя.

# 48
  • София
  • Мнения: 19 143
Горещ вятър и Полицаят от Петльово бърдо.

# 49
# 50
  • София
  • Мнения: 19 143

Много благодаря, аз просто така си споделих, защото много се смеех навремето, особено на първия. Ти добре ми намери линкове, сега и време за гледане ако ми намериш - цена няма да има.

# 51
  • Мнения: 1 524
Cuckoo , ами не знам къде се предлага времето иначе няма проблем. WinkДа питаме Емил Чолаков,може той да знае? Wink

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 352
Аз пък да ви се оплача - онзи ден ми изскочиха субтитри за "Около света за 80 дни" с Пиърс Броснан (слава тебе, Господи), ама таймингът на първа серия в един момент започна да изостава и ме хвана яд. Сега се надявам да изскочи нещо и за "Дъщерята на Мистрал".

# 53
  • Мнения: 796
Страхотна тема, записвам се при вас Simple Smile

eovin27, супер линкове си дала   bouquet
Ето това го свалям веднага - много, много любим сериал Laughing

# 54
  • Мнения: 1 524
loca ,приятно гледане! Hug

# 55
  • Мнения: 2 545
Страхотни попадения!

Много ми се гледа "Фортуната и Хасинта", някой да знае нещичко за този сериал? newsm78
Видях, че са качили романа тук, но друго си е да го гледаш филмиран.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Аз пък да ви се оплача - онзи ден ми изскочиха субтитри за "Около света за 80 дни" с Пиърс Броснан (слава тебе, Господи), ама таймингът на първа серия в един момент започна да изостава и ме хвана яд. Сега се надявам да изскочи нещо и за "Дъщерята на Мистрал".

Миналата седмица гледах "До утрото на новата ни среща"  Heart Eyes И се надявам и на "Дъщерята на Мистрал" и на всичко останало по Джудит Кранц. Гледала съм всичко в ютуб, и при положение, че знам книгите почти наизуст не съм имала проблеми да разбера какво става, но е друго да се види със субтитри.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 352
"До утрото на новата ни среща" се пробвах да го гледам, когато БНТ го пуснаха - не ми стана интересен, макар че съм го гледала навремето. "Дъщерята на Мистрал" го имам изтеглен от някой торент, но искам да го гледам и по ТВ. Иначе много искам да гледам и "Принцеса Дейзи", ама в момента най-много ще се зарадвам на "Наследството на Гулденбург". Много се кефех на Лаурицен - жалко, че актьорът почина.

# 58
  • Мнения: 1
Аз имам доста смътен спомен за един детски сериал, излъчван по БНТ в началото на 90-те. Част от героите бяха говорещи зеленчуци - бяха в една зеленчукова градина и когато ги показваха, винаги си отваряха устите и обсъждаха нещо. Описанието е доста кратко, но дано някой да се сети.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт