След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 23

  • 51 717
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 167
Добро утро и честита ни нова тема Hug
Саше, с обич за теб  bouquet

# 16
  • Мнения: 12 828
Саше , спретнала си ни нова тема.С удоволствие идвам тук.

Лято е , горещо и сухо, време за разходки, туризъм и релакс.
Предлагам ви снимка на тиха улица от Гърция




Mylyvos, Greece

# 17
  • Мнения: 9 541
Мел Hug, чудесно място за сутрешното кафе, след което се местя на уличката на Ели Hug, на мен тихата уличка в гръцко най-вече ми харесва, че не я жули още слънцето Peace

# 18
  • Мнения: 9 541
Ели Hug, в старата тема те подканих да ни научиш да правим елементарни колажи /за тези, които не знаят, като мен hahaha/ - ни звук, ни стон по въпроса newsm78

# 19
# 20
  • Мнения: 9 541
Ако и днес ще е толкова горещо, съм готова да прекарам деня и тук Heart Eyes



Languedoc-Roussillon, France

# 21
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
При нас пък е топло, но духа много. Снощи валя и умишлено ходих по нощите да изхвърля боклука. Голям кеф, голямо разхлаждане. Но съм настинала и не посмях да стоя много.

Мел благодаря за хубавата закуска! Ще се възползвам, дори и сега.
Ели добре дошла и на теб в новата тема.
Лиа ти изгледа ли Ангела? Много оплетен бе.... Аз днес мисля да почна най-сетне Хулиганът. Аман от Памучки и Лалета.

# 22
# 23
  • Мнения: 9 541
#Crazy #Crazy #Crazy newsm78

Мда, разбрах от къде е снимката Wink - Vogue Turkey January 2012 :

# 24
  • Мнения: 9 541
При нас пък е топло, но духа много. Снощи валя и умишлено ходих по нощите да изхвърля боклука. Голям кеф, голямо разхлаждане. Но съм настинала и не посмях да стоя много.

Лиа ти изгледа ли Ангела? Много оплетен бе.... Аз днес мисля да почна най-сетне Хулиганът. Аман от Памучки и Лалета.

 smile3521  Не ми е объркан хич даже, дори съм 95 % сигурна, коя е убийцата Mr. Green Хубаво сериалче Peace Колко серии имаш от този Хулиган - 50, 70? ooooh!

# 25
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
И аз писах в другата тема. Сигурна съм за сестрата. Иначе Хулиганът е общо 36, аз съм на 25. Още 11 имам да гледам. Не е чак толкова много. Пък и май и втори сезон ще има. Не знам.

# 26
  • Мнения: 9 541
Иначе Хулиганът е общо 36, аз съм на 25. Още 11 имам да гледам. Не е чак толкова много. Пък и май и втори сезон ще има. Не знам.

Ееее, ми това си е много приличен брой, още повече е сериалче, което харесваш! Приятно гледане! Peace

# 27
  • Мнения: 371
целувки на всички, братчето има рд и отиваме да празнуваме, утре уж почивам ако остане време ще пиша  Wink Wink Hug Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 12 828
Здравейте!

Първо честит празник в семейството на Клю! Нека е здраво момчето, другото всичко се постига или купува!
Лиа, с удоволствие ще те науча, аз все още се уча, не постигам съвършенство както трябва.
Важното е да имаш програма за тази цел, ползвам Фотошоп.
Ти знаеш английски и ще ти бъде много лесно.Има толкова много възможностти , тя те учи какво да постигнеш.
Саше, като че ли няма край тази жега. На мен ми действа смазващо.И аз си доглеждам Хулиганът, само че съм на 23 серия.  Берг ми харесва и като визия и като игра, повече от 1001 нощи, който така и не можах да догледам трети сезон. Кенан играе добре, но защо ли на моменти когато се усмихва не ми е  убедителен, има малко пресилена усмивка. Харесвам повече Душкото  като артист много е добър като мазен гадняр,  hahaha , да не говорим за Четин Текиндор.
Иначе Памуковата сага върви с ред недообмислени неща , но е сериял и трябва с нещо да приковават зрителя, особено простотиите на Меримджето, а има такъв прекрасен съпруг до себе си като Мустафа. Готен артист е , толкова го харесвам, улавям се, че следя действието  заради него.


# 29
  • Мнения: 12 828
Артистът е грък.
Снимките са зад камера, по време на пътуване с театрална група




cef tiyatro - çanakkale turnesi dönüş yolu. otobüs bozulunca doğa ile bütünleşen ekip... — включва Arda Aydın, Mehmet Emci, Beste Bereket, Kosta Kortidis, Füruzan Asena Ongan и Haluk Civan Ongan, от Tem İstanbul-Edirne Otoyolu.


Общи условия

Активация на акаунт