След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 23

  • 51 739
  • 762
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 541
Ох, повтарям май тази снимка, но много ми харесва newsm10 - Нарин и Фърат влюбени /вкл. и в реала/, Ърмак щастлива /доволна от живота/, Дениз с бая тъмен тен /от Кипър hahaha/

# 706
# 707
  • Мнения: 9 541
Сигурно ще се смеете, но аз смятам, че Ибрахим от новото дизи, сиреч Мерхамет, най си харесва Ясемин Ален, ама тя не му обръща внимание, щото си има севгили, при това симпатяга newsm53

# 708
  • Мнения: 167
Добро утро Hug
Днес ще съм тук - идвате ли hahaha

# 709
  • Мнения: 167
Аниста, тенкю баба Hug
Изгледах си го с кеф, сега вече съм в час и спокойно
мога да чакам 11. 09 Peace
Ако не ме мързи ще повторя някой от по-задните епизоди Party
Ах Ърмак, ах Ърмак - само злини ще прави за напред, ще отмъщава,
ама няма да и се размине Naughty

# 710
  • Мнения: 12 838
Здравейте!

Мел, веднага идвам при теб, чудесно е местенцето. Peace

Лиа, hahahaот къде разбра че Ибрахим харесва Ясемин. Joy
Красива е , чаровна, талантлива.  В образа на Ърмак е чудовище , а е толкова сладка


# 711
# 712
# 713
# 714
# 715
# 716
  • Мнения: 9 541
Мел Hug, идаааа!
Ели Hug, от къде съм разбрала, че Ибрахим харесва Ърмак....ми така, шесто чувство, все до нея се бута на снимки, а и Йозгюто вече е разлистена страница, нашият нали е неустоим hahaha, та вече се оглежда за нещо ново...и като помислиш Бурчин е табу, той все с чернокоси се занимава до сега, та Ърмак му иде добре, ама тя нещо не пуска Mr. Green newsm44

Днес е т.нар. Малка Богородица!



Честит имен ден на празнуващите днес! Peace

Скрит текст:
Днес християните честват раждането на Божията майка - Пресвета Дева Мария. Големият празник е популярен като Малка Богородица. Православната църква прославя Божията майка като пазителка на християнското семейство и покровителка на родилките и децата.



Днес имен ден празнуват Мария, Борис, Богдан, Богдана, Боян, Бояна, Богомил, Богомила, Богомир, Богомира, Богослав, Богослава, Божан, Божена, Божин, Божина, Божил, Божила, Божидар, Божидара. Денят се празнува предимно от жените, които се молят да са здрави и да раждат леко. За да почетат Божията майка, стопанките месят голяма пита -"Богородичен хляб". От него раздават по залче на всеки от семейството, а едно оставят за къщата. Пекат се и курабии, гевречета и дребни сладки, които се раздават на сираците, заедно с дрехи и пари.



На Малка Богородица всяка жена, която още не е раждала, отива в манастир или черква, кръстени на Пресветата Дева, и там прави курбан.



В деня са забранени различни женски домашни занятия: предене, шиене, тъкане, за чиято покровителка се смята Богородица. Между Голяма и Малка Богородица - 15 август и 8 септември, се присаждат и размножават повечето пролетни, многогодишни цветя и храсти. Правят се събори и обречени курбани, особено за здравето на децата.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 382

Аниста аз съм гледала няколко доста разкрепостени турски филми, ама не знам после колко глоби са плащали, но за сериали не се сещам.
Ти не си ли гледала Езел? Ако не си според мен е огромен пропуск. Повечето гледали го, го намират за най-добрият турски сериал правен до сега, включително и аз и Клю. За разлика от Лиа, която има проблем с главният герой, който играе сега и в един друг мой любим сериал "Хулиганът". Може би си по-напред с материала и от мен и филмите ти говорят нещо, но понеже Бурчин играе в "Езел" и затова попитах.  Hug
bggirl22 Hug Аз не искам нещо скандално всъщност/пък те в много сериали имат доста хард сцени с насилие и това го приемат доста по- спокойно/,а само малко повече  еротично-страстни сцени Embarassed какво толкова Laughing Поне да вдигнат гледаемостта си PeaceНа първо четене се сещам за глобен за "гореща сцена"  Забранения плод.Има и  други глобени,но за други неща.
Замислих се колко съм напред с турските сериали Grinning и май доста филми съм навъртяла,но и доста не съм гледала/то как да ги изгледаш,като пускат на година по 50 нови / .Други пък съм започвала и не съм ги довършвала;трети,които са вървели по наши ТВ ги гледам от немай къде когато ми попаднат пред очите ,но поне така знам за какво иде реч."Езел" е от тези ,които почнах и не довърших smihesorry /изгледах 15-тина епизода /,нямам точен отговор защо стана така newsm78 Не ме грабна нещо историята,а и главния герой не ми допада/Лиа Hug/.Обаче чувам хубави работи за този"Хулиган" и май ще трябва да му хвърля поне едно око Laughing
За мен най-големия проблем при турските сериали е прекаленото им раздуване в N-брой епизоди,което прави и от най-интересната история боза.Затова моя фаворит е АБО -състоящ се от 29 перфектно направени серии,без нищо излишно в тях и невероятна актьорска игра.Верно без великолепния сценарий на Мерал Окай нямаше да е същото Peace
Другия ми любим сериал пострада точно от това разтягане на локуми,за да изкарат  80 серии/КВФГ/ от нещо,което чудесно би се вместило в 30 Sick
Затова се надявам Мерхамет,който ми е дал индикации за интелигентно направен сериал и като сценарий и като актьорска игра /радвам се,че открих Йозгю Намал-прекрасна актриса е/ да продължава без излишни измислени истории.Не че дотук няма такива,ама според мен са в рамките на допустимото Mr. Green

Мел  Hug Ели  Hug Лиа Hug

Ясеминка е хубава,но Йозгю ми харесва повече Heart Eyes
Лиа, сигурно ли е на 100% за Ибрахим и Йозгюто или са папарашки догадки newsm78
Пък няма лошо хубава двойка са,ама доколкото разбирам от теб Ибрахимчо има склонност да разбива сърца ... е,и той ще си намери майстора Sick

хубава неделя, момичетаааа Hug Hug Hug

и честит празник на празнуващите Heart Eyes

# 718
# 719
  • Мнения: 9 541
Лиа, сигурно ли е на 100% за Ибрахим и Йозгюто или са папарашки догадки
Пък няма лошо хубава двойка са,ама доколкото разбирам от теб Ибрахимчо има склонност да разбива сърца ... е,и той ще си намери майстора


 Joy Joy Joy Joy аз не съм папаракът rotfImbo rotfImbo rotfImbo, но раздялата с Дениз е факт, за другото.......не знам, а за намирането на майстора съм сигурна и аз! smile3521

Клю Hug, чакаме по-подробното, обещано от теб вчера Peace    bouquet

Нали спрягаме с Бг-гърл Hug все един чудесен италиански сериал - "За честта и уважението", да споделя и с вас, че снощи, след полунощ, съвсем случайно засякох първи епизод от първия сезон по Нова телевизия!!! Разкошен сериал! Peace Peace Peace По Нова тв тече под "Въпрос на чест".

Общи условия

Активация на акаунт