Новите ви книги - 14

  • 49 790
  • 711
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 6 210
Ако знаех какво е QFT, можеше да съм +3  hahaha!
Дайте превод, моля  Hug.

# 661
  • Мнения: 24
QFT = quoted for truth. Simple Smile

# 662
  • София
  • Мнения: 6 210
10x Peace! (Това и още няколко съм научила  Laughing)

Аз напоследък разменям понякога, но като цяло също ценя книгите като богатство.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Богатство, богатство, но само стойностните от тях.
Халтурата не се задържа у дома. Разменям я. Вече смятам да я пускам и в Продавалник.

# 664
  • Мнения: 1 737


Бях решила да не си купувам книги поне до Коледа и да чакам изненадата от форумната размяна, но така и така поръчвах книга за другарчето, видях тази съвсем случайно, че е на изгодна цена, и не се сдържах.  Simple Smile

# 665
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
Елинка, сподели, моля те, впечатленията си, когато я прочетеш.

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 13 609

# 667
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Днес получих ето тази мечтана от мен книга:

 

 В Еконт ме чака друга. Като я взема, тогава ще се похваля и с нея.

# 668
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Супер Нели, да ти е честита, аз си я включих в списъка с желанията, ако не я получа, живот и здраве сама ще си я купя. Нели, изцяло се доверих на впечатленията ти  Simple Smile

# 669
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Зори, намерих я в продавалник много изгодно, за 5 лв. Като нова е, много съм доволна.

 Ако не я намериш, мога да ти я пратя, когато ти решиш.  Hug

# 670
  • Мнения: 1 601
Днес бях тръгнала за Хеликон , за да купя подарък на другарчето ми и да си купя за мен "Стъкленият замък" . Да ама не  Simple Smile  С препоръки на една уникално усмихната и лъчезарна дама , която е консултант там се сдобих с тези две книги

# 671
  • Мнения: 2 491
Днес бях тръгнала за Хеликон , за да купя подарък на другарчето ми и да си купя за мен "Стъкленият замък" . Да ама не  Simple Smile  С препоръки на една уникално усмихната и лъчезарна дама , която е консултант там се сдобих с ...
...

Страхотна е, мога да ти кажа че тази книга е моето невероятно попадение за 2013 г. Wink

# 672
  • Мнения: 945
Гигова , това е моето разочарование за 2012. След доста прочетени коментари колко е хубава книгата, я получих след дълго чакане - едвам я прочетох.
С удоволствие бих се разделила с нея, ако не бях толкова далече.

# 673
  • Мнения: 1 601
Гигова , консултантката в книжарницата с такова въодушевление говореше за тази книга , с такъв плам , че направо я гледах захласната , знам как като ти хареса дадена книга и се стараеш на всеки да кажеш как ти е подействала , тааа без да се замисля я грабнах от ръцете й. За което й благодаря за препоръката. Всички препоръчани книги си ги оставям за 2014 година да ги прочета .
И си дадох обет вчера , че повече от 2 книги повече няма да купувам на месец. Искам да си сложа спирачки вече , моето не е нормално  Embarassed Embarassed

# 674
  • Мнения: 55
Гигова , това е моето разочарование за 2012. След доста прочетени коментари колко е хубава книгата, я получих след дълго чакане - едвам я прочетох.
С удоволствие бих се разделила с нея, ако не бях толкова далече.

Съгласна! Взех я след горещи препоръки на пролетния панаир на книгата миналата година и очаквах бижу..Оказа се само нелошо книжле с напъни за ерудирано писане, на места някак пресилени ми дойдоха впрочем, с доста нелеп край, но и с един запомнящ се, колоритен образ- този на малкото момиченце..За него се сещам с кеф!

Общи условия

Активация на акаунт