В момента чета... 38

  • 48 697
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 818


Старите теми:

Блогове, в които пишат и форумки:
Bubbly . . . - http://plantabook.in/author/mai4etu/
mijjjka - http://inmyreadingspace.blogspot.com/

Важно!!!
Желателно е когато споделяте впечатление от дадена книга да внимавате как го правите. Това предупреждение не цели въобще да ви откаже от споделяне или питания, напротив! Но често, все още под въздействието на емоцията от прочетена книга се прибързва в споделянето. Нека коментирането на ключови моменти, развръзка, убиец и въобще всичко, свързано със съдържанието, което би разкрило важна информация, да бъде поставяно в скрит текст! За целта, вмъкнете текста, който искате да скриете между скобите [спойлер][/спойлер], на латиница - spoiler. Уважавайте правото на непрочелите все още книгата да й се насладят максимално, когато решат!

Как да поставите картинка в мнение - когато желаете да покажете корица на книга, която четете, е необходимо да копирате, сложите адреса на картинката между отварящ и затварящ таг за изображение, т.е. между img и /img, поставени в скоби - [имг] [/имг]. За намаляване на изображението, ползвайте img height=250 или img height=300, след това адреса и накрая /img, съответно пак със скоби, ето и пример:
[имг хеигхт=250]http://....................jpg[/имг]

В момента чета ...

# 1
  • София
  • Мнения: 2 402
Благодаря за темата   bouquet
Сума отговори маркирах в анкетата, според мен е доста изчерпателна  Laughing

Чета "Моето приключение в дивото" на Черил Стрейд.

# 2
  • Мнения: 2 453
Благодаря за темата   bouquet!
Продължавам с Мрак.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси за темта, Сиси  Hug! Отивам да разгледам анкетата, но веднага ми се набиват два от отговорите - докато кърмя и в мол, книжарница... Мисля, че можеше да ги обединиш  hahaha Hug!

Лу, благодаря за коментара  Heart Eyes Hug!

# 4
  • Мнения: 11 818
Сума отговори маркирах в анкетата, според мен е доста изчерпателна.  Laughing
Тези ми хрумнаха набързо, ако искате да добавя още някакви възможности за отговор, пишете. Wink

Мерси за темта, Сиси  Hug! Отивам да разгледам анкетата, но веднага ми се набиват два от отговорите - докато кърмя и в мол, книжарница... Мисля, че можеше да ги обединиш  hahaha Hug!
Joy Joy Joy Ето това беше целта, да се поразведрим, а и скоро беше 1 април.. Wink

# 5
  • Мнения: 10 896
Благодаря за темата, Сиси  Hug
Вени, пак се хиля  Joy

Сиси, няма на земята  Flutter аз гледам и там да чета Simple Smile

Мери Попинз и на мен ми е една от най-любимите детски книги. Помня в гимназията, 10-ти клас дойде нова учителка по литература и първата ни домашна беше да напишем за любима книга. Аз писах за Мери Попинз и тя ме изгледа все едно съм писала за книжка с картинки  Crazy Няма нужда казвам, че никога не ми стана любима тази учителка, нали  Mr. Green толкова беше сериозна и стегната, нямаше да й се отрази зле да прочете малко "детски" книжки.

# 6
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Благодаря за темата, отбелязах бая опции (без кърмене в мола  Mr. GreenLaughing

`FSS` сподели после за "Мрак" и таз книга обичам да я обсъждам  Party

Венка, за нищо  Hug Ако я искаш автобиографията на сър Брансън за прочит, свиркай.

Аз си продължавам с First Frost на Сара Адисън Алън. Не помня дали имаше нейни фенове в темата, но ако има книжката си е баш за тях. Ще пиша повече като я приключа.

И една новинка за почитателите на "Елегантността на таралежа" - излязла е нова книга на авторката, от т. нар. гурме книги е  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 6 210
Малко  разведряване, аз също се посмях Simple Smile

Венка, за нищо  Hug Ако я искаш автобиографията на сър Брансън за прочит, свиркай.
Лу, знам, че мога да разчитам на теб и ти благодаря  Hug, но я поръчах.

# 8
  • Мнения: 11 818
Лу, тъкмо и аз пишех за "Лакомството", тъй като я видях по-рано в темата за "вкусни" книги, но покрай правенето на новата тема забравих. Оказва се, че това е хронологиески първата книга на авторката, и това е същият този критик от "Елегантността..", има и глава "Рьоне", ето цялото съдържание. На мен лично ще ми е любопитно да я прочета и да усетя дали още тогава е планувала написването и на "таралежа"..

Сиси, няма на земята  Flutter аз гледам и там да чета Simple Smile
Добавих! Peace

"Мери Попинз" и за мен много любима книжка! Дъщеря ми още не я е чела, все й я предлагам, но може би защото си е моята стара омачкана книжка и не я привлича много, не че не чете и други стари, но.. Предполагам, че я свърза с филм, който е гледала Nanny McPhee, макар че обясних, че нямат общо.. Свалила съм й я и електронно, иначе аз не съм чела навремето другите части (май не ги е и имало?!) и сега смятам да го направя покрай щерката като се реши.

# 9
  • Мнения: 10 896
Чела съм две мисля на Сара А. Алън някаква градина беше едната, другата май с някакви лакомства.
Не помня да са ме впечатлили особено, но бяха приятни.

Най-сетне, не мога да повярвам, че са стигнали до Gourmet Rhapsody  нашите издателства.  Crazy

За другите части на Мери Попинз и аз по-късно разбрах и не съм чела все още.
Моята книга беше издание на онези за юношеска литература, доста дебела, та се чудя дали не са били обединени няколко вътре.

# 10
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Вени, честито, тази книга си заслужава да я има човек в библиотеката  Laughing

Сара Адисън Алън си е точно лекичка за разведряване, нищо особено, но с приятна магическа атмосфера тип Джоан Харис. Но доста по-слаба откъм стил де.

Ули
, чела ли си "Лакомството"? Сподели мнение, ако си, моля  Laughing

Моята най-любима детска книжка е "Мечо Пух", чела съм я сигурно 5860363833 пъти, включително и на английски.  Heart Eyes Обичам много и Мери Попинз, едно време си мисля, че ги нямаше издадени всичките част на български, та като ги открих, много им се зарадвах.

# 11
  • Мнения: 11 818
Лу, и забравих, да искам да пишеш. На мен ми допадат книгите на Сара Адисън Алън, чела съм две до момента - "Градина на желанията" и "Вкусът на мечтите", като първата повече ми допадна и съм на същото мнение като теб, леки книжки. Всъщност виждам, че First Frost е втората част на "Градина на желанията", страхотно! Peace

Ули, предполагам, че твоята книжка е била точно тази, на библ. Отечество, Вълшебници (прекрасна поредица, между другото).

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
Благодаря за темата   bouquet

Отбелязах няколко опции от анкетата  Flutter

Продължавам с "Островът на безкрайната любов"

# 13
  • София
  • Мнения: 3 269
Сиси, благодаря за новата тема   bouquet
Елинка, много ми допадна това, което си написала за "Нестинарка"  Hug А някой ден (вероятно през 2016  Mr. Green ) ще те помоля за Марио Льоса, знам, че впечатленията ти от нея бяха много хубави.
Аз съм на Посланическото градче - началото е удоволствие за мен - междупланетни рейсове, раси от най-различни същества...  Party Тези дни обаче нямам време и ще напредвам бавно, независимо колко добра е историята.  Flutter

# 14
  • Мнения: 10 697
Запис с Лейди Макбет   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт