В момента чета ... 22

  • 34 839
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 6 210
Благодаря, mijjjka  Hug!
Започнах "Повелителката на реките" от Филипа Грегъри. Надявам се този уикенд да имам повече свободно време. Иска ми се като на снимката да се усамотя с книга, чаша кафе и кифличка, даже и есенно листо ще си взема  Heart Eyes.

# 2
  • Мнения: 398
Благодаря за новата тема Simple Smile

Аз сега се наслаждавам на "Един след полунощ" на Керана Ангелова.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 647
На мен ми остава още малко "Джойленд"  Heart Eyes

# 4
  • Варна
  • Мнения: 149
Благодарности за новата темичка!   bouquet
Записче

# 5
  • София
  • Мнения: 5 566
Благодаря за новата тема!   bouquet

На мен почва да ми е любопитно кои ли книги ще бъдат номинирани за 2013?  Grinning

И още един въпрос ми се върти - може ли малко подробности за 50%-ното намалени в Хеликон... На какви условия трябва да отговаря човек, за да го получи? Само за определени книги ли е? За кои?  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 167
Аз все още мъча "Полет над кукувиче гнездо" Странна ми е. Все едно чета сценарии.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 210
На мен почва да ми е любопитно кои ли книги ще бъдат номинирани за 2013?  Grinning
Хах, точно същото си мислех!

Намалението е в Сиела и важи за книги, издадени от тях. Можеш да се възползваш онлайн или на място в някоя книжарница. Само за днес е!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 899
Благодаря за новата тема, mijjjka  Hug !

Преди два дни приключих втората книга от поредицата "Първият закон" на Джо Абъркромби и вече чета третата. Паралелно с нея чета и "Един изстрел" на Лий Чайлд за любимия Джак Ричър  Heart Eyes .

# 9
  • Мнения: 114
Благодаря за новата тема, mijjjka    bouquet

Продължавам с "Човешката любов" на Макин и хич не е лесна ...

# 10
  • София
  • Мнения: 5 566
Благодаря много, Вени***!   bouquet   Веднага си поръчах две книги!  Grinning

# 11
  • Мнения: 87
Аз приключвам с това

Интересна книжка, за летенето с балон, фотографията и любовта Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3
Записвам се Hug Току-що приключих "Можеш ли да пазиш тайна?". Много свежа книга, въпреки че на някои моменти накрая щях да ревна Mr. Green Хареса ми и това, че на фона на Кросфайър и Нюансите, тази е много по-реална...
Скрит текст:
/малко ми липсваха добре описаните еротични сцени Mr. Green/

# 13
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Нека и аз да се запиша при вас.

mijjjka,  Hug!

 Чудих се часове и разглеждах, разглеждах сайта на Сиела. Избрах си две книги, само заради вашите препоръки - "Калната река" и "Прелюбодейци". Не е налична "Трънски разкази", а искам да я имам. Ако някой мисли, че не му е нужна, а я има в наличност, да ми пише едно ЛС.  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
mijjjka, благодаря  Hug

Завърших "Гробницата" на Кейт Мос, много ми хареса. Наистина наподобява доста на Кейт Мортън, пък и и двете Кейтки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт