В момента чета ... 21

  • 41 642
  • 753
  •   1
Отговори
# 1
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Настанявам се удобно!

 Мерси, Пуфанке!  Hug

 Чета "Нефритено око", напредвам бавно, усещам някаква развръзка. Като я дочета, ще кажа дали ми е харесала изцяло.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Много мерси за новата темичка, pufana   bouquet

И на мен Кронин ми е много любим! Чела съм само "Пътят на д-р Шенън" и "Приключения в два свята" и вие ми напомнихте, че скоро трябва да прочета "Цитаделата" и "Дървото на Юда". Има страхотна дарба да пише, спомням си, че докато го четях бях тотално хипнотизирана, не можех да оставя книгите.
"Пътят на д-р Шенън" и "Приключения в два свята" не съм чела, но веднага ще се поправя  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 899
Благодаря за новата темичка, Пуф  Hug !

Както ми е тръгнало май изобщо няма да дочета тази безкрайна за мен досада "Проходът" на Джъстин Кронин, да не говорим за втората книга  Crossing Arms .
Ако някоя добра душа, чела тези книги, сподели в скрит текст накратко историята, ще бъда благодарна  Praynig !

Започнах преди седмица, по препоръка на Mijjjkabouquet), "Гласът на острието" - първа книга от поредицата "Първият закон" на Джо Абъркромби. Много ми харесва стилът на автора и историята ме увлече. Чета с удоволствие, макар и бавно, защото времето ми е доста оскъдно напоследък.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 566
И аз благодаря за новата тема!   bouquet  

В момента чета сериозно една книга тип учебник, не е за тук, затова си мълча.  Mr. Green А електронно подхванах "Дългата разходка" на Краля, че да ми стане пълна колекцията с негови книги и да почна да я попълвам само с нови.  Wink

Сега като стана дума за Кронин, да кажа, че и аз съм му голяма фенка, поне от нещата, които съм чела от него. Много ми харесва стила му на писане. Не бях се сещала, но сега се оказва, че имам да си допълвам и с негови книги бъдещото четене!  Grinning

# 5
  • София, България
  • Мнения: 5 597


Пуфанче, мерси за темата!  Hug

# 6
  • Мнения: 10 547
Настанявам се удобно!

 Мерси, Пуфанке!  Hug

 Чета "Нефритено око", напредвам бавно, усещам някаква развръзка. Като я дочета, ще кажа дали ми е харесала изцяло.

Благодаря и аз за новата тема! Simple Smile

"Нефритеното око" е моето разочарование от "китайската вълна". Дано на теб ти допадне. Simple Smile

Започвам така хвалената от вас- "Правек и други времена". Simple Smile

# 7
  • Мнения: 484
Благодаря за новата темичка, Пуф  Hug !

Започнах преди седмица, по препоръка на Mijjjkabouquet), "Гласът на острието" - първа книга от поредицата "Първият закон" на Джо Абъркромби. Много ми харесва стилът на автора и историята ме увлече. Чета с удоволствие, макар и бавно, защото времето ми е доста оскъдно напоследък.
Ех, този автор ми е в краткия списък от известно време Simple Smile. Но ще го придвижа още по-напред - чете ми се точно нещо такова. Иначе сега съм на

Харесва ми, смятам, че ще науча нещо ново Simple Smile.

# 8
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Завърших първата книга на 1Q84, определено ме грабна.

Искам да попитам дали ги има в електронен формат книга 2 и 3, било за покупка от някоя книжарница или безплатна за сваляне, няма значение. Благодаря предварително за информацията.  Peace

Започвам . Исках да е нещо леко за почивката на която тръгвам след ден, но тази книга прекалено дълго залежава в купчината непрочетени.

# 9
# 10
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990

Първият ми досег с Марио Варгас-Льоса и съм възхитена!

Започвам така хвалената от вас- "Правек и други времена". Simple Smile
Чешки автор?

# 11
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 "Правек..." е от полска авторка - Олга Токарчук.

# 12
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Благодаря Simple Smile.

# 13
  • Мнения: 398
Благодаря за темичката , удоволствие е да съм тук.

Уж , само да прегледам "Аз преди теб" на  Джоджо Мойс и я преполових. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 5 776
big pufana   bouquet

                               

Общи условия

Активация на акаунт