В момента чета ... 18

  • 34 629
  • 739
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 4 899
 Hug mijjjka

Аз съм на Кинг с 22 ноември  Heart Eyes .
Още съм в началото, но е завладяваща и страшно интересна.

# 2
  • Мнения: 15
Не съм влизала във форума от месеци и ми липсваше, затова реших да се завърна първо в литературната тема.
Вчера привърших "Закуска в "Тифани" на Труман Капоти и много ми хареса.  Heart Eyes Страшно ми допада стила на автора, нещо друго от него да препоръчате?

В момента  съм на "Моето семейство и други животни" на Джералд Даръл и вече съм във възторг.  Hug  Heart Eyes

# 3
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Даръл ми е много любим детски автор, забавлява ме и до ден днешен.
Аз продължавам да чета "Небесните пасбища", защото тези дни реално съм намо навън, налага ми се да чета в градския транспорт само.  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 750
За Индия ми хареса книгата Изгубената дъщеря-доста неща са разказани там, но Оризовата майка определено ми е тежка засега (на 1/3 съм) Peace

# 5
  • Мнения: 2 312
Мижка   bouquet

Започвам "Изворът" на Айн Ранд, надявам се да ми хареса. Специални благодарности на съфорумката, която ми я предостави за прочит  Hug

Аз съм на Кинг с 22 ноември  Heart Eyes .
Още съм в началото, но е завладяваща и страшно интересна.
Нали.. Wink

Stardust*, предполагам знаеш, "Моето семейство и други животни"  е част от трилогия. Предстоят ти страхотни емоции  Grinning

# 6
  • Мнения: 788
Аз завърших "Чучулигата" на Решат Нури и вече съм на "Медальонът" 2ра част на хартия и "Панаир на суетата" Уилям Текери. Панаирът го отлагам от години, най-накрая му дойде реда. Имам големи очаквания, дано се оправдаят.

Надявам се да дадеш отзив.

Ален мак, за някоя от трите книги или и за трите?

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Kally May заедно се движим горе долу. И аз съм в началото (около 140стр.), харесва ми много. Чела съм малко книги на Кинг и всичките са доста различни от тази. Само съжалявам, че напоследък нямам много за четене. Паралелно чета и "Врагът" на Еманюел Карер и тя ми е интересна, но и за нея не остава много време.

# 8
  • Мнения: 114
Мижжжка, благодаря за новата темичка!  bouquet

Аз довършвам "Дворецът на бълхите". Останаха ми още 30-ина стр. и още няма развръзка. Очаквам бомбастичен край ... поне.  Joy

# 9
  • Мнения: 5 776
mijjjka, благодаря за новата тема   bouquet

# 10
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Благодаря за новата тема!   bouquet
За Индия: досега от прочетените от мен ми харесаха донякъде "Преводачът на болести" и "Белият тигър". Не мога да кажа същото за "Повелителката на подправките" и "Името". "Оризовата майка" още не съм я чела.

# 11
  • Мнения: 394
Продължавам с "Дървото на Вси СветииPeace

# 12
  • Мнения: 7 055

Вчера ми донесоха
Някой, който я е чел? Отзиви? Нямам никакво време сега за четене, от другата седмица я почвам.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 899
scrye, направо се движим с една скорост - горе-долу и аз съм към 140-150та страница.
Тази седмица ми е много натоварена и нямам време да чета вкъщи.
На ел.четец съм започнала "Сметки за разчистване" на Лий Чайлд и там по-бързо вървят нещата. Но Кинговата ми е хартиена и няма как да разнасям тази тухличка навсякъде с мен.

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
Кали, scrye, предстои ви нещо прекрасно  Heart Eyes

Аз завършвам "Изгубени във времето" на Кейт Мортън

Защо после си мисля да почна "Лунният камък" на У. Колинс, не знам. Нещо точно тя ми се чете, явно от коментарите в предишната тема  Laughing

Благодаря за темата Мижка!

Общи условия

Активация на акаунт