В момента чета - 26

  • 46 953
  • 733
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 070
Браво за темата !  bouquet

# 2
  • Мнения: 148
Благодаря за новата тема   bouquet Само се записвам да следя и изчезвам  smile3529

# 3
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси за темата   bouquet.

Продължавам с Империум на Робърт Харис и от една страна се ядосвам, че досега не съм я прочела, а от друга се радвам, защото книгата определено е най-доброто от историческите романи, на които съм попадала напоследък.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 899
Продължавам с "Пазителките на гълъбиците".

# 5
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Джефри Арчър -Четвъртата власт, преди ден свърших Луиз Бегшоу -Блясък, преди това Джефри Арчър -Търговецът.

# 6
  • Мнения: 1 889
Халед Хосейни "Хиляда сияйни слънца"

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 13 476
Продължавам да чета "Безсмъртната Хенриета Лакс" - Ребека Склут /много ми е интересна/

# 8
  • Мнения: 1 107
Естел   bouquet

Продължавам с "11/22/63", остават ми още три глави.

# 9
  • Мнения: 10 689
И аз благодаря за темата   bouquet
Записвам се с "Джинджифиловата къща"  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 5 362
Благодаря за темата  bouquet
В крайна сметка се отказах от Ейглетиерови и започнах Островът на безкрайната любов.Моят подарък от Петяя  bouquet
Започна обещаващо.Отзиви по-натам.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Прочетох си "Легендата" на Мари Лу и сега много ме е яд, че другите части още не са излезнали, за да разбера какво става...  Crazy
Но понеже я сравняват с поредиците "Игрите на глада" и "Дивергенти", започнах да чета и "Игрите" - вече съм на втората книга и наистина ми е интересно, колкото и "Легендата"... ще взема освен и "Дивергентите" да прочета после и да се знае, че съм фенка на тийнейджърски книги  Mr. Green

Благодаря за новата тема   bouquet

# 12
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Прочетох "Пътят", Кормак Маккарти, но ще дам отзиви по-късно или утре. Нека да се избистри главата ми. Отново книга със смърт накрая.  ooooh!

 

# 13
  • Мнения: 2 312
Естелка   bouquet

Чета  "Пържени зелени домати" от Фани Флаг.

# 14
  • Мнения: 382
Опитвам се да науча наизуст "Франи и Зуи"Laughing

Скрит текст:
Иначе цялостната картинка е още по-красива. Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт