В момента чета ... - 27

  • 44 909
  • 724
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси, Естел  Hug!
Гласувах, при това първа  Mr. Green. Хареса ми книгата, да. Когато я четох, имах съвсем различни очаквания към нея, а Кинг ме изненада.

А по темата - от няколко дни не съм чела нищо  ooooh!.

# 2
  • Мнения: 394
Относно анкетата - още не съм чела книгата. А иначе в момента чета "Когато мъртвите се пробудят"
Благодаря за темата   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 466
Втора гласувам аз Simple Smile Ясно как, да не се повтарям, че ще стана досадна.  Mr. Green

Нямам време за четене, но си ви следя редовно и събирам информация за по-нататък.  Crazy

# 4
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 И аз се записвам, но в анкетата не мога да участвам, защото не съм чела книгата.
 И защо е анкетата, при това само за тази книга? Заради първото място, или?

 Тук отговарям на въпроса на Sparкs от другата тема: чела съм само "Тайният живот на пчелите"  и ми хареса. И други момичета са я чели, харесват я. Мнения има доста за нея, ако имаш желание, потърси напред в темата.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тъкмо ще се запиша в новата тема с книгата, която снощи започнах да чета:



А в анкетата не гласувах, защото не съм чела още книгата.
Стивън Кинг го чета по библиография, като естествено има изключения.
Следващата книга, която съм приготвила е Джойленд.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 462
Хоп и аз в новата тема, да не ви изпусна  Peace

# 7
  • Мнения: 4 569
И аз се записвам, но в анкетата не мога да участвам, защото не съм чела книгата.
 И защо е анкетата, при това само за тази книга? Заради първото място, или?
Защото в предишната тема се коментираше хубава ли е или не. Анкетата ще е някакъв ориентир за тези които не са я чели.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Годишните номинации мисля, че са доста добър ориентир.
Но да видим и тук дали ще се потвърди предишния резултат.

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 90
И аз се включих. Видях, че до момента е 100% харесвана. Аз съм все още на "Жълтите очи на крокодилите". Уж на един дъх се чете, а аз не мога да я свърша. Проблемът с времето, като на много от момичетата тук. Имаше и лоши отзиви за нея, но на мен ми харесва. За човешките отношения, за ежедневието. Даже и забавна. В много моменти припознавам хора около мен.

# 10
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
И аз се записвам, но в анкетата не мога да участвам, защото не съм чела книгата.
 И защо е анкетата, при това само за тази книга? Заради първото място, или?
Защото в предишната тема се коментираше хубава ли е или не. Анкетата ще е някакъв ориентир за тези които не са я чели.

 Схванах ти идеята, Естел, но книгата е коментирана безброй много пъти и коментарите са все положителни, с едно изключение /поне толкова аз съм забелязала/, та си помислих, че може би имаш други очаквания от тази анкета.
 Да не си си помислила, че се заяждам. Не.

# 11
  • Мнения: 4 569
Мина ми и тази мислА, Нели, но се сетих, че ми е трудно да улавям нюансите на написан текст. Не е като жив разговор. Като има много емотикони нечий пост, е труден за четене, като няма - не се схваща подтекста.
Разбрах че не е заяждане като помислих малко.  smile3538

До довечера мога да редактирам анкетата. Кажете само каква да е.  Grinning

# 12
  • Мнения: 455
"Пазителките на гълъбиците". Колко хубава книга.

Скрит текст:
-Добротата може да бъде проклятие - каза тя.

# 13
  • Мнения: 2 491
Мерси Естелче за темата    bouquet

Малко ми остава и от 11/63/22 на Кинг, ама по-трудно ми върви, но съм упорита, сега следва развръзката и нещо да се случи най-накрая...в очакване съм...да видим...
Какъв мислиш, че ще е края?  Simple Smile
Глупав. Grinning
Мисля си, че всичко това няма да се е случвало. Wink


...
 Аз неслучайно си я купих с намалението на Сиела за трети март. В една книга е с "Аутопсия на една любов". Пак ще я прочета, тя стана една от най-силните книги, които съм чела.
...
Не беше ли с Германия мръсна приказка, поне моята беше с тази, а аз Аутопсията искам да я прочета, да не би да са ти пратили някакво друго издание newsm78

По повод анкетата, малко ми остава и ще се изкажа Wink

# 14
  • Мнения: 2
Дийпрак Чопра  - Сила Свобода Благодат Praynig Peace

Общи условия

Активация на акаунт