Хербалайф - споделете опит!

  • 80 777
  • 124
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 753
намери си дистрибутор, от който да изкрънкаш 25% отстъпка, те продават на 50.
като не иска, звъниш на следващия  Peace

# 46
  • Мнения: 4
Аз съм от дистрибуторите  за който говорите-т.н. супервайзери.До преди няколко  месеца бях активен треньор по хранене и всеки ден прекарвах в опит да накарам хората да променят себе си.Всеки сам си преценява и сам избира дали да ползва нещо или не.Ако някой го интересуват програмите ..да ми пише на лични за да обсъдим ден и час за измерване.Поздрави и спокойна седмица:)

# 47
  • Мнения: 2
Здравейте! Може ли някой малко по-подробно да разясни за режимът- какво представлява и има ли точно мерене в грамове на всяко листо марулка или просто ориентировъчно количество. За цените на добавките долу горе изградих представа шейк 86лв., но за колко време стига той? Благодаря ви много предварително!
Здравейте, режима на хранене е индивидуален и зависи от вашите уелнес показатели - прави се такова измерване на японски уред Танита. На база на него се отчитат вашите индивидуални хранителни нужди и се изготвя режим с включени добавки, за да се постигне баланс в храненето - в зависимост от какво се нуждаето - отслабване, качване, изчистване. Шейка струва 76 лв и е 21 порции, а за колко време ще ви стигне - зависи от целите които ще се постигат. Грамове не се мерят, режима е много лесен и вкусен.Ако искате се свържете с мен и ще ви помогна. Можете да ме намерите във фейс бук, или да търсите информация за здрави хора.

# 48
  • Мнения: 2
Момичета, аз ей така за мен си питам, бихте ли дали от продуктите на Хербалайф на бебето си? Говоря за шейковете.
Здравейте. Ако бебето е над 6 месеца, няма причина, поради която да не му давате. Това е най-полезната храна и ще направите най-голямото добро на детето си.То ще израства здраво бебе с добър имуните и което е най-важното ще го приучите на здравословни навици още от малко - а това означава ЗДРАВЕ. Особено ако сте посетили нашите курсове по здравословно хранене и вие сте придобили такива навици. Защото Хербалайф без промяна на хранителни нави няма да ни помогне особено.

# 49
  • Мнения: 56
Здравейте, предлагат ми да се вкюча в група за правилно хранене, но няма да имам възможност да ходя всяка седмица. Ако отида да ме премерят, може ли някой от включилите се дистрибутори да ми изготви режим и да ми продаде нужните продукти с отстъпка?

# 50
  • Мнения: 7 753

ако си по-категорична, може
не се набутвай с пари за такива групи
искай си програма и 25% отстъпка (така остават 25 за дилъра) или им кажи, че ще си търсиш по-сговорчив консултант
другият вариант е ти да станеш дистрибутор и само да си взимаш за теб с 25% отстъпка
има такса за записване, но ти дават шейк подарък, колкото е таксата  Laughing

# 51
  • на третия етаж
  • Мнения: 111
Привет!
От неделя и аз съм на този режим. В събота бях на среща с консултант и вече се "набутах" с таксата за участие в групата - 80 лв. Тъй като съм решила да изкарам 3- месечния курс май ще е по-добре за финансите ми да стана дистрибутор. Как се процедира в такъв случай, дали чрез сайта им?

# 52
  • Мнения: 7 753
подписваш договор с консултанта си, който най-често е супервайзор и има 50% отстъпка, а за теб отстъпката е 25%
сега не знам как е, но  преди с договор можеше да си взимаш нещата направо от офиса им

# 53
  • на третия етаж
  • Мнения: 111
Благодаря ти!
Днес се чух с приятелка /нейните снимки ме надъхаха за режима/ и тя ми обясни подробно процедурата. Похвали ми се, че е свалила 13 кг, а някои по-пълни дами са достигнали до минус 20 кг.
Аз съм от последния тип  Wink

# 54
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Благодаря ти!
Днес се чух с приятелка /нейните снимки ме надъхаха за режима/ и тя ми обясни подробно процедурата. Похвали ми се, че е свалила 13 кг, а някои по-пълни дами са достигнали до минус 20 кг.
Аз съм от последния тип  Wink
И аз имам приятелка, която отслабна доста след режима. Изглежда и се чувства добре. Миналата година и аз записах, но просто нямах възможност да ходя всяка сутрин за закуска и се отказах. От тогава свалих нужните килограми, но със сигурност не е заради здравословно хранене, което няма как да стане в моето ежедневие. Ако имах времето щях да се запиша отново, но за момента няма как да стане.

# 55
  • Мнения: 1
Здравейте! Работя като таксиметров шофьор. И като всички бакшиши се поналях. Возих клиентка, която каза, че майка й отслабнала с "Хербалайф". И пак като башиш попитах:"Колко излиза на месец?" "Не е евтино, окло 230 лв." Даде ми телефония номер на дистрибутора и мина се не мина, обадих се. Отидох в един офис. Посрещна ме жена на около 55 години, с бая излишни килограми. Ведра, усмихната, дружелюбна..... Премери ме и "Оооо, ужас" - килограми, мазнини.... Засрамих се! Седнахме да поговорим." Ще изготвим програма която да отговаря на твоя начин на живот"  Питам:"Колко  струва удоволствието за месец?" -  "Ами, чай - разновидности, 68 - 98 лева. Един шейк - 76 лева. - Това ли е всичко, нещо допълнително? - Ами - не! Добре. Купих шейк, който е за 1 месец. Платих закуска 8 лева, още 4 лева за шейкър  и си тръгнах. На следващият път купих чай - 98 лева за 3 месеца. На третата седмица:"Трябва да вземеш още 1 шейк, този няма да стигне. И вече минаваш сутрин шейк, вечер шейк по 3 лъжици от големите. Май пропуснах. Всяко ходене е обвързано със закуска - 8 лева. Получаваш чаша гореща вода, чаша чай, чаша шейк и една капачка алое вера. Пропуснах и водата. 3-4 литра на ден, гореща. Да не говорим какви безумни предложения имаше  от къде през деня да се снабдявам с вода и къде да търся WC-та. 4-та среща - "Колко вода пиеш?" - "От 2 литра, до 2.400" - "Малко е. Трябва 3 литра. И още един шейк, няма да ти стигне. Кутията е за 10 дни при твоя прием." 5-та среща, последна - резултат 0. Дистрибуторката усмихната, погледа - алчен. "За да имаме резултат - за месеца: 3 шейка, 3 пудри протейнови- да ми се раздвижи метаболизма". Питам:"Цена?" - "Около 530 лева на месец!!!!!!"
Трета седмица не са ме виждали в този офис, но любезната дистрибуторка все си ме търси. Не се отказва. Все пак тя загуби клиент, а аз се разделих с 370 лева. Ей, така на вятъра

# 56
  • Мнения: 3 026
Не мога да коментирам продуктите и ефекта от тях, защото все още не съм ги ползвала. Всъщност съм ползвала, но преди 20 г. Имаше някакъв ефект /започнах ги в неподходящо време, около празници/, но всичко беше много просто организирано - купуваш си ги, написано е кое, как и кога да взимаш /и по колко/ и останалото - воля - като обядът ти е шейк - караш само на него. Това, което сега ме кара да отлагам отново пробването им е точно това - да ме записват, да ме мерят, да плащам някаква карта - все неща, които прочетох тук във форума. И точно при такава организация можеш да попаднеш на недобросъвестен дистрибутор, който като види човек, незапознат с диети, калорийни разходи и нужди, и т.н. и т.н /без опит в диетите и отслабването/, може да злоупотреби със незнанието му.  Разбира се не твърдя, че всички са такива, но ето - предишния пост показва нещо точно такова.

# 57
  • Мнения: 29
Здравейте, искам да споделя моят опит с Хербалайф.Продуктите Работят, а на mmm Въпреки че е минало толкова време искам да кажа че е попаднал на не коректна дистрибуторка ясно че целта на всички е да си изкарват прехраната, но за мен е важно човека отсреща също да получи това което очаква!  Повечето от нещата които са Ви казали са правилни, аз също съм дистрибутор!След като родих много напълнях 21 килограма. Първо започнах програмата за здравословно хранене тъй като кърмих и за месец и половина бях свалиЛа 7,8 кг а после продължих с програмата за отслабване и за 4 месеца и половина свалих 21кг  и 88 сантиметра в общи обиколки е килограма съпруга ми също беше с наднормено тегло и той за  2 месеца свали 18 килограма ако някой проявява интерес да ми пише на лично съобщение, мога да изпратя и снимки на тези които се интересуват! Вярвам и препоръчвам Хербалайф, защото продуктите подобриха начина ми на живот и външния ми вид

# 58
  • Мнения: 953
някой може ли да каже колко струва на месец отслабването с хербалайф?
имам да сваля 5 кг и съм мн отпусната мускулно...

# 59
  • Мнения: 18
Аз също съм много доволна от програмата, от продуктите, за година съм свалила 37 кг., съответно станах дистрибутор, а вече и помагам на други хора да получат своите резултати. Идеята е човек сам да се научи да прави правилния избор. Успех на всички поели по пътя за нормализиране на теглото. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт