МИС БЪЛГАРИЯ 2013 - Тема 4 05.08 - 11.08

  • 32 692
  • 805
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 453
Ами Франсин например наистина е ужасна, не само косата дори. А че Адриана има рехав китеник на главата също го виждаме всички...

То е явно, че има момичета, чието място не е там, въпреки това, не е нужно да бъдат обиждани така. Работата на тези коментатори/ ментори или каквито са там е да критикуват всички без значение дали има за какво да се хванат, ако нямат ще си изсмучат критиката от пръстите. Важното е рейтинг да има.

# 61
  • Мнения: 31 394
Сега да дойде и Мис Бони да ги гримира и пообижда и фиаското ще е пълно. Каква отврат е това предаване. Пълна простотия. Whistling

# 62
  • Мнения: 41
Повечето момичета там са със самочувтствие отвъд небесата и то точно тези, които най-малко заслужават да са там, така че адмирирам всеки, който ги смъкне на земята. Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 160
Аз пък не се "кефя" на такива хора като Урсула/Сапунджиев, Минчев и сие, които мислят, че да унижават някого, блесвайки в същото време с оригиналност е много гот  Sick   Tired
Абсолютно съм съгласна, много грозни изказвания. Има много по-възпитани начини да кажеш на някого, че му е необходима промяна. А да не говорим пък кой точно си дава мнението - и двамата като ги знам какви са и още повече какви са били, а сега големите претенции...

# 64
  • София
  • Мнения: 81
Не ми допадат изказванията на Урсула...едва ли той е някакъв съвършен образ.....Поведението му много ми напомня на това на Мис Бони и неговите критики към чалга звездите и сие......Един дол дренки са ми  Laughing

# 65
  • Мнения: 20 238
Валентин Кулагин за Мис България: Това е ''Мис Проститушън''

http://news.data.bg/8/lifestyle/499518/%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B5% … D1%88%D1%8A%D0%BD

# 66
  • Мнения: 5 892
Винаги съм смятала, че хора като Урсула и Минчев, правейки такива остри изказвания показват собствената си неудовлетворест в живота. Когато човек претендира, че е нещо и има някаква класа не трябва да пада толкова ниско.
Винаги съм го съжалява Урсула- все не може да реши мъж ли иска да е, жена ли... Peace Tired

# 67
  • гр. София
  • Мнения: 479
Присъединявам се към групата, неодобряващи поведението на Урсула и Минчев. За мен лично не е важно само какво казваш, но и как го казваш. Съгласна съм, че някои момичета се нуждаят от промяна във визията, но подобен род обиден и подигравателен изказ е напълно излишен. Stop

А конкретно за косите на Адриана и Даниела - на мен пък много ми харесват, винаги съм си мечтала за такава, но е изключително трудно да имаш едновременно дълга, гъста и здрава коса. Отделен е и въпросът, че не на всеки му отива, но на тях двете специално им стоят много добре. И защо да са прекалено дълги такива коси? Аз една миска от Венецуела например не съм видяла с по-къса коса от техните, пък не съм чула някой да се изкаже негативно за тях....

П.С. Изгледах интервюто с Валентин Кулагин. Той казва, че повечето от момичетата там не са случайни и дори не са минавали кастинг, а са били директно поканени! Не че не го подозирахме това, но друго си е да го потвърди някой "от кухнята"(каза, че ги познава въпросните).... И само да са казали, че не търсят скандали и рейтинг #2gunfire Но вече няма кой да им повярва...

Последна редакция: пн, 05 авг 2013, 19:03 от renitka_89

# 68
  • Мнения: 41
Скрит текст:
Тази коса не е виждала фризьор 3 години.
Че са груби, груби са, но са прави хората.

# 69
  • Мнения: 4 690
 Embarassed Embarassed Предаването ще свършва, а аз още не знам коя е Даниела и коя Адриана  Rolling Eyes
С тези груби забележки се търси скандал, а според мен критиката трябва да бъде градивна, а не поднесена като обида.Нистина почти всичко казано е истина,но защо трябва да унижават момичетата.Те само критикуват и критикуват ,нека покажат няколко урока за правилни  грим,коса и дрехи.Макар че точно Евгени и Евгения не са кой знае колко стилни ,ама аз нали съм от простолюдието и какво ли разбирам Blush Да си сложиш карирани чорапи до коленете и един гущер на ревера явно е висша мода  Peace

# 70
  • Мнения: 2 282
То не беше гущер, а крокодил в чест на Мис България 2009.  Grinning

# 71
  • Мнения: 19 313
И Женята Минчев, и Урсула имат сигурно по-скандално минало от повечето участнички. Обаче са адски дебелокожи - те от това живеят - от способността им да плюят по останалите. Урсулата ми е доста по-симпатичен от Женята обаче. Въпреки че гей, травестит и наркоман са най-леките неща, които могат да се кажат за него. Женята въпреки лордовския имидж, който се опитва да демонстрира има 3 чифта дрешки, които редува и се издържа точно от подобни оплювки. Толкова беше закъсал с парите, че е изпадал до състояние да се налага да спи с Радо Прашката, понеже по-квалитетните гейове струват повече от 20 лв. за свирка. Да не говорим, когато прибра парите за участие в едно от изданията на Биг брадър, пък не участва и кръстиха на негово име пуяк, който после вкараха при брадърите. А хората продължават да го канят от време на време да плюе разни звездички, въпреки че определено с възрастта дори и по-малко забавен става, понеже една част от зрителите се впечатляват, макар и с възмущение. Ако никой не му се впечатлява от приказките, милият Женя ще бъде просто един дърт беден гей, обречен на целибатство поради безпаричие.

# 72
  • гр. София
  • Мнения: 479
То не беше гущер, а крокодил в чест на Мис България 2009.  Grinning

Обратното. Peace Точно като го попитаха(май беше в "Жените говорят", ама не съм съвсем сигурна) дали крокодилът е бил намек към Антония, той настоя, че е гущер. А и съм гледала въпросния лайф, баш гущер си е, отдалече може и да се обърка с крокодил, но си е гущер.  Peace

# 73
  • Мнения: 2 282
Може, така го изкоментираха тогава в самото предаване.

# 74
  • Мнения: 4 690
Аз  пък Антония я харесвам  Embarassed Понякога в компания като почнат да я нареждат и аз казвам,че ми харесва, следва секунда мълчание и поглед  изпълнен с недоумение  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт