МИС БЪЛГАРИЯ 2013 - Тема 4 05.08 - 11.08

  • 32 701
  • 805
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 36
тука горе долу си личи, че не е
еми Пенка си е Пенка, тя Вели и силикон в гърдите няма, тук си личи, знаете как изглеждат силиконови гърди  Wink

# 766
  • Мнения: 0
Не съм много сигурна, но според мен има филъри в устните Велина. Не съм я виждала преди, но ще се разтърся малко  Grinning

# 767
  • Мнения: 36
има филър да, ама тя Пенчето не говореше ли за силикон в гърдите?

# 768
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Даниела на визия го докарва, но страшно ме дразни пискливия и гласец и ужасното миекане, което безуспешно се опитва да прикрие  hahaha
И мен  Twisted Evil
И мен!
Дразни ме бритона и а и ми се вижда твърде надменна.

# 769
  • Мнения: 5 892
Гърдите са ествествени, усните- коригирани  Peace
Лошо направени усни...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=495937650416944&set= … ype=3&theater
А тук ми харесва много  Blush
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=628547867155921&set= … ype=3&theater

Последна редакция: сб, 10 авг 2013, 00:06 от XXX_

# 770
  • Мнения: 0
Абе много й разбира на Пенчето главата, дали прави разлика между филъри и силикон?

# 771
  • Мнения: 5 892
Абе много й разбира на Пенчето главата, дали прави разлика между филъри и силикон?
Нямаш представа колко много хора не правят разлика и винаги когато видят по-притиснати със сутиена гърди са сигурни, че е силикон...

# 772
  • Мнения: 2 185
На мен Велина ми идва малко като кобила..Висока и едра..с големи балдъри. С отвратителен глас и отвратителни мимики, когато говори.
Няма нищо фино и изящно в нея. Даже е вулгарна.
Не знам каква цоцолана са изкарали Ингрид, но на видео, когато са давали момичетата по бански или къси гащи, нейните крачета са по-тънки от на някои други.

Аз изпуснах тази вечер, ще чакам да го качат някъде.

# 773
  • Мнения: 36
Факт! Аз за това казвам, че при Ингрид главно, това че я мислят за пълна идва от много големите гърди и от това, че има бузки

Повярвай ми, Вели на живо изглежда много много по-добре, сигурно камерата не я обича много или е на моменти, но на живо е нежна наистина Simple Smile

# 774
  • Мнения: 1
На мен ми харесват устните на Велина, вчера я дадоха отблизо на номинациите и я загледах. Има нещо друго в лицето й, което не ми допада, но не знам какво.

# 775
  • Мнения: 3 959
На мен ми се струва, че й е малко кръгло лицето и има много детско излъчването, не знам.

# 776
  • Мнения: 11
 Те вече изгонили Ваня наще.  ooooh! Мисля, че си пролича завистта на българкта в този "конкурс". Вчера направиха Миглена на нищо, не защото е по-голяма, а защото ги слага в малкия си джоб - в пъти по-красива и по-добра. Шапка и свалям как стоически изтърпя обидите им. Тия да ги разправят на баба си, че се е наживяла вече да даде път и на тях.  #Crazy
Не знам каква фаворитка може да е тази дани, тя е досущ като адреналинката Жана. И тъй като няма достоен за спечелване заслужават да изберем Пенка.
Уж мислели за конкурса за достойна конкуренция, а оставиха Франсин и Ашли.  newsm78
Сега човек да се чуди против кого да гласува по-напред, против мелеза Франсин или против злостър Боряна.
Между другото организаторите още внушават на момичетата да агитират да гласуват ЗА тях, а нали вотът е отрицателен т.е. гласуваме кой да излезе..

# 777
  • Мнения: 6 311
На Велина лицето стои като вкаменено, много е странно.

# 778
  • Мнения: 550
клепачите са и много прехлупени, но с добр грим не се забелязва много.

# 779
  • Мнения: 72
Тъкмо изгледах епизода от снощи и официално нямам вече фаворитка  Grinning Симпатизирам на Миглена и Даниела. Но предполагам, че ще спечели Даниела, Нанси или Джулия.

Общи условия

Активация на акаунт