Тест за алергия към упойка

  • 7 167
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 588
Преди да родя дъщеря си със секцио, ми правиха такъв тест. Нямах алергии към упойки (макар че имам тежка алергия към полени и сенна хрема). Сега ми предстои да раждам пак със секцио - около 2 години след първото секцио. Според вас трябва ли пак да си правя тест за упойките?

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
След репортажа, който гледах снощи...мога само ГОРЕЩО да ти препоръчам да си направиш тест....!!!!




 Peace

# 17
  • Мнения: 6 472
И аз горещо ти препоръчвам да си направиш такъв тест. Бубанка ти е казала, че се прави в СВ. София. Цената без направление е 25. Аз бях с направление но пак ми взеха 12 лв newsm78

# 18
  • Мнения: 35 968
Преди да родя дъщеря си със секцио, ми правиха такъв тест. Нямах алергии към упойки (макар че имам тежка алергия към полени и сенна хрема). Сега ми предстои да раждам пак със секцио - около 2 години след първото секцио. Според вас трябва ли пак да си правя тест за упойките?

да, някой път след време има различна реакция на организма
правили са ми операция в "Св. София" преди наколко години, т. е. където раждах и ми препоръчаха повторен тест

# 19
здравеите!имам вапрос относно изследванията за алергии кам  упоики.в коя г.с. се правят и задалжителни ли са или аз трябва да кажа на доктора,че искам да ми направят?станаха повечко вапросчетата Simple Smile извинявам се ако се е разисквала вече тази тема,но отскоро сам във форума и не сам запозната!благодаря на всички предварително  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
обикновенно се правят 9-тия месец. не са задължителни, но са желателни - всичко се случва, а при спешност няма да има време да ти ги правят на място. ако си планово секцио ще сити направят задължително. няма защо да казваш че искаш или не - отиваш, плащаш си, правят ти Wink

Успех и леко раждане!

# 21
  • Мнения: 3 069
Правят се в 9-я месец.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 227
Аз ще ходя другата седмица на 2-ри (ще бъда 35 г.с) да ми ги направят. Включително ще ми правят тест за поносимост към материяла, от който е направен катетъра през, който вливат упойката (за всеки случай), защото съм доста алергична.  bouquet

# 23
  • Торонто
  • Мнения: 837
Мен никой не ми е предлагал даже ми се стори че му се видя пресилено на доктора като си поисках. Аз разбрах за тези тестове след материала за нещастния случай в в-к Стандарт и в 9-ти мес. си направих - по 1 лв. на упойка се плаща. На мен ми тестваха 18 алергена.

# 24
  • София
  • Мнения: 244
Тестът за алергия към упойките е безплатен, аз ходих в 9-тия месец в клиниката по алергология, тогава не знаех, че поема се от ЗК, но сестрата беше много мила и като ме видя с корема ме прие, въпреки че нямах направление, питай наблюдаващия те гинеколог, длъжен е да ти даде, успех Hug

# 25
  • Мнения: 7 186
Направи си предварително за всеки случай, в последния момент всичко става, може и спешно секцио да се наложи.
Аз си направих тестуване няколко дни преди датата за секцио.

# 26

Общи условия

Активация на акаунт