Мами в арабски страни!

  • 27 907
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
лорекса спец. привет,  :peace:4е не си идвала в темата отдавна! и от мене пожелания за мом4е,  Praynigние тук си предпо4итаме моми4етата, ама си е добре малко пъстра палитра с децата.
добре, 4е тука се стопли и ве4е спокойно сме навън и ве4е без коли4ка, върви и пита за колите, коя каква е! newsm78
млн браво на тебе за слабеенето и формата!  bouquet
мария се загуби нещо, явно на тен набляга! или.....от мене само с пожелания!  bouquet  bouquet Peace Hug
фърфи, ти се засягаш от моите букви ли, ами спи спокойно, аз така ще я карам, ако си 4лен, а не анонимка и наистина засегнат, е прояви малко доблест и си го кажи, уважавам прямите хора!притенции в темата не мисля да оспорвам! Party

# 241
  • Мнения: 1 610
Здравейте мами! Креми обеща като излезе от болница веднага да ми прати снимки на малкия бебок.Ако мога да хвана майка й да ми прати ще публикувам. Тя каза, че ще напише мнооого дълга тема веднага като излезе от болницата, където се мъчи още. Липсвате й! Целувки от мама Лили , забременяла в Дубай, Бременееща в България и очакваща преселение в Немско.

# 242
фърфи, ти се засягаш от моите букви ли, ами спи спокойно, аз така ще я карам, ако си 4лен, а не анонимка и наистина засегнат, е прояви малко доблест и си го кажи, уважавам прямите хора!притенции в темата не мисля да оспорвам!

Форумка съм, но не в арабските мами и не смея да пиша с ника си, защото ме е страх, че ще ме оплюете.
Безкрайно ми е интересен начинът на живот в арабските страни и чета с интерес.

Мисля, че грамотното писане е 1 вид уважение към другите.  както се държи на писането на кирилица. В бълг. език всяко ново изречение започнва с главна буква. Ако някоя мама нямя кредор или не знае как да го използва, разбирам я. Ако копчето за главни букви ти е повредено, също.  Но да го правиш на инат?!

Когато отиваш на гости се обличаш чисто и прилично. Е, ако си мърлява, няма да те изгонят.
 
 
 

# 243
  • у нас
  • Мнения: 660
фърфи, ти се засягаш от моите букви ли, ами спи спокойно, аз така ще я карам, ако си 4лен, а не анонимка и наистина засегнат, е прояви малко доблест и си го кажи, уважавам прямите хора!притенции в темата не мисля да оспорвам!

Форумка съм, но не в арабските мами и не смея да пиша с ника си, защото ме е страх, че ще ме оплюете.
Безкрайно ми е интересен начинът на живот в арабските страни и чета с интерес.

Мисля, че грамотното писане е 1 вид уважение към другите.  както се държи на писането на кирилица. В бълг. език всяко ново изречение започнва с главна буква. Ако някоя мама нямя кредор или не знае как да го използва, разбирам я. Ако копчето за главни букви ти е повредено, също.  Но да го правиш на инат?!

Когато отиваш на гости се обличаш чисто и прилично. Е, ако си мърлява, няма да те изгонят.
 
 
 

Ей този спор не го разбрах за какво е.
Форумке от другите форуми,щом ти е интересно да четеш тук,чети си,но не прекалявай и не дразни момичетата.Всеки си пише така както му харесва и интересното е,че никой друг освен теб не забеляза големите букви.На теб пък защо ти извадиха очите newsm78 В тоя ред на мисли ми се струва,че влизаш анонимно тук,не от страх някой да не те оплюе,а с цел да се заяждаш.Едва ли с грамотно писане тук момичетата си доказват,че се уважават.Току виж са се онеграмотили откакто са в арабските страни и са забравили къде се слага голяма и къде малка буква.Дай тогава да не ги пускаме да пишат тук hahaha

# 244
Щом всички сте съгласни, обявявам им бойкот ами вие защо ги употребявате евала на марси от тунис за какво са ни те? не видях някоя друга да се е обезграмотила. но нямам прИтинции.

# 245
Аз пък ако бях от тунис бих се обидила ако някой вечно ми пише Родината с малка буква. Както и като съм от България, хич не ми харесва някой да пише българия.

# 246
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
фърфи в тунис ще ти се зарадват, ако успееш да им я напишеш на арабски( ако се беше подготвила не само по бг, щеше да знаеш, 4е в арабския няма големи и малки букви, а запетайките и то4ките няма да ти кажа как се слагат, 4е да имаш домашно да си го нау4иш )!
.عذراً ، لا يوجد أي نتائج لما طلبت البحث عنه فضلاً حاول أن تبحث بصيغةٍ أخرى
за много форуми на разли4ни езици, в които 4ета грамати4ески съответният език е доста дале4 от нет езика-това, което се 4ува се пише без правила и други такива. важното да се разбира!това е просто навик от години- по4ти едно образование- средно да кажем!аз решх да съкратя от времето за писане по този на4ин. дразни ли те преска4ай ми постингите, не се сърдя изобщо!критикарстването не го уважавам. анонимността  ми прили4а на тошковото време и докладването пред партията, кой е наш и кой е предател- винаги съм била от разли4ните!дразни ли те -не мога да ти помогна!и за последно не се ограни4авай само с този форум - виж, огледай се какво е навън и как си пишт хората леко  и така разбираемо, без напъни за нау4на степен по филология.

за другите мами да ви питам какво приготвяте и как празнувате  рождението на пророка? за вас май е понеделник! ние приготвяме асида( спец. крем ) и сладки, както винаги. и отново гости-цялата рода!

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 16:35 от marsy

# 247
Здравейте на всички!
Благодаря за полезния link,ето и аз вече пиша на български! Laughing
Тази тема с малките и големите букви е ужасно досадна.Няма значение кой как е решил да пише важно е да се разбираме,нали?Нека сложим край на това и да не си губим времето с празни приказки!
Кажете сега вашите деца на какъв език говорят?Имат ли проблеми с българския език?

# 248
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
днес явно сте си прекарам в 4етене по форумите, а такова време се е отворило, ама сега заспа 17.оо локално за следобед.ей, нощна птица като баща си.
комодено, привет!!
за малката ми щерка са миродавни арабски, френски и бг . за големите и те са с три езика, но батко ни го е хванал послови4ен тийн мързел и си търси оправдания.най- използван е арабския- странно, но й е по лесно да го произнася, по малко р ли има, пове4е ш- пящи ли? newsm78 после като искам да повтаря на бг тя ми вика "да" тоест разбрала е- защо да повтаря едно и също- хитри са Naughty.но като ти изцепи едни сложни изре4ения с носовки  на френски , просто обира каймака.странно преди по- определно се обръщаше с бг думи към мене сега знае, 4е я разбирам и на трите и както и е лесно - готови неща. най ми е кеф като си ползва бг думите със свекито -не, да , ка4и, долу, няма, вземи,хляб4е, мляко, 4анта и тн. определено двете  не виреят заедно без надзирател и съдия. не знам как ще е по нататък, тъй като аз сам единственото бг извор4е.а при тебе как е с децата? Hug давай твоят опит!май твоят ритъм е като моят по късните доби, но аз и сутрин ставам в 7.30 ! в колко по4ваш работа и на колко са ти децата, ако си казала, извини ме! Peace

# 249
  • Мнения: 1 269
Цитат
най ми е кеф като си ползва бг думите със свекито -не, да , ка4и, долу, няма, вземи,хляб4е, мляко, 4анта и тн. определено двете  не виреят заедно без надзирател и съдия.

Ха ха това ме уби.Малка хитруша си имаш зна4и.Марси и малката ли говори 3 езика?Н а колко годинки е то4но?Аз взех да се притеснявам нещо,4е малката приказва много малко(предимно на арабски).На български знае само 3-4 думи4ки Sad
А тръгнали да я питам нещо на англииски ми казва НООО и по4ва да се смее.Не мога да разбера дали го разбира.Правили сме опит да я питаме нещо на англииски но тя се залива от смях(нали с таткото си говорим англииски0
Марси ти 4аткаш ли го арабският?От колко години си в Тунис междудругото?
За рожденият ден на профет Мохамед никакво ядене 4е съм на диета(и вси4ки други покраи мен).Нали ще се прибирам,а на плажа няма да показвам паласки  Mr. Green

# 250
  • у нас
  • Мнения: 660
Ама едни такива сте стиснати значииииииии.Не качвате никакви снимчици,да гледаме малко ние от БГ. Mr. GreenХайде бе маминки,аз много обичам до пътувам и по разбираеми причини,арабските страни са ми слабост.Много ще се радвам на всякакви чужбински снимки Heart Eyes Ей така като мен по едно линкче със снимчици.Аз имам там поне 6-7 албума,ако не са и повече.Хайде ще чакам Heart Eyes

# 251
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
mln, да и както казват тука халуфа, то4но страшно хитро и не забравящо дете, помни като слон какво си и обещал и си го търси като наследство, обожава да пътува като мене, татко и се скапва бързо, вейка ми е, и все преуморен, аз нали съм млада, хахаха по душа де, когато ми кажеш и тръгвам, лорекса, хайде след като поотрасне бебо, попътувайте, а аз ще ти пратя няколко линка за тунис!
мойта определно разбира и трите и мога да ти кажа как правех преди, повтарях на трите езика, ако не разбере все на някой ще захапе. но изпълнява мот-а-мот. определно до 2 г много малко думи ползваше като набор, думи не изре4ения под4ертавам да не се шашкаш. полека по4на с"шни хедея" хедика", рити, ижи, но това е на местния арабски. на френски първата беше атан= 4акай, а на бг си казваше наши думи малки и лесни , към 2.2 по4на да повтаря мои реплики кратки , разбира се и по трудни думи на бг, но думите с еднакво зву4ене но с разли4но зна4ение на отделните езици са най-трудни за употреба.(стани, кака, мед,ати , хляб-хлиб). сега сме в бурен пубертет, страшно се кани -тати мама, тати папа ,тати кул(тати= бия)дойде от свекито вси4ко  с това да не и пипа из къщата, а мойта е любопитка, като всяко дете.тя е на 2г и 5м 8дни.и аз се притеснявам,4е закъснява с говоренето, но всяко индивидуално! да се похваля махнахме залъгалката от 25 март от раз благодарение на дядо й. ние се спасихме да попътуваме като младоженци за 5 дни!


http://lexicorient.com/tunisia/tunis01.htm
http://www.trekearth.com/gallery/Africa/Tunisia/North/Tunis/
http://www.ianandwendy.com/OtherTrips/Tunisia/

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 20:37 от marsy

# 252
  • у нас
  • Мнения: 660
Да,това лято ще се разминем с пътуването,иначе всяка година сме извън БГ,поне за месец.Най-често в Сирия разбира се,но аз обожавам да пътувам.Даже когато бях бременна в 3-4 месец с каката,пропътувах близо 6000 км.Дестинацията пак беше България-Сирия-България,но и там не се спряхме.Само там сме пропътували над 2000км.Разгледах я цялата за 20 дена.Аз много обичам исторически места и къде,какво се сетих,отидох и го разгледах.И това всичко посред Август месец.Абе бяхме луди и млади Joy

# 253
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
тука съм, не събирам тен Laughing
аз си ходя бЕла. все ми  викат -"как така живееш в топла държава, а все бяла се прибираш". Mr. Green вода обичам, но пърженето ми е досадно. гледам си мъжете, 4е в последно време вися много в нета. е и сега съм в грешка Twisted Evil с едното око тука, с другото за не знам кой път гледам "Lord of the rings". не мога да им се нагледам на тия красавци орките hahaha
 понеделник за празника ще се помъкнем всички(около 15 човека) на излед до Алейн. от ядене не мога да избягам, че се обиждат, но ще гледам да е по-малко.  Laughing
мен как не са ме забелязали с главните букви newsm78 и аз ги пропускам. това за правописа не ми се коментира. авторката на забележката да си прегледа постингите, 4е и при нея се намират грешки.....
аз като разбрах, 4е няма да е тоя месец(бебето), реших да си направя  зверската 3дневна от "красивия форум" и имаше ефект.  при мен 3 килца от обещаните 5 заминаха. сега ще наблягам на саладките да не вземат пак да ми се трупнат.

за малкия не се притеснявам за езиците. все ще ги научи. не ме гони патриотизма за българския. ако иска да го научи. сега наблягаме на езиците дето ще му трябват всеки ден. така решихме. има време за всичко. а и всеки си избира. омръзна ми да съм между 2 огъня. ако иска и японски да у4и след време....

# 254
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
днес  разбрах, 4е най- високата сграда дето я строят в Дубай- Бурдж Дубай ще се обзавежда от Армани (любим, но недостижим финансово Laughing).
сградата беше класирана като едно от най-скъпите и желани "неща", което (ще) обичат богатите. толкова бързо я строят, 4е всеки път не мога да повярвам на очите си като минем от там.

Общи условия

Активация на акаунт