ИСТАНБУЛ 24

  • 52 902
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 064
Запрянов Травел имат оферта за 114 лева, обаче само за 15 и 22 август.

Хубави изживявания на новите пътешественички  Hug Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 401
Момичета има няколко предложения
http://vsichkioferti.bg/#city%5B%5D=1&sort=1&category%5B … 5D=5&keyword=истанбул

http://www.karacitours.bg/offers/2345/PROMO-Ekskurziya-do-Istanb … otpatuvaneto.html

С Караджа съм пътувала, не са от най-организираните, забравиха ни на островите  Hug ама винаги пътуват  Joy

# 32
  • Мнения: 3 371
Мили мои, истанбулски котета,  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Благодаря ви от сърце за това, че споделихте с мен, освен всичките си знания и умения за оцеляване и приятно прекарване в любимия ни град, и емоциите и вълнението ми от предстоящите дни !  Hug
Никога нямаше да предприема това пътуване , ако не беше вашата безценна помощ, съвети, препоръки и всичко, с което толкова много ми помогнахте ! Благодаря, че ми вдъхнахне увереност и кураж !  Hug
Надявам се, че ще имам възможност за кратки включвания от мястото на събитието !
Прегръщам ви силно и ви обичам !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 13 137
Госпожо, лек път и да си изкарате чудесно!  Hug

Момичета има няколко предложения
http://vsichkioferti.bg/#city%5B%5D=1&sort=1&category%5B … 5D=5&keyword=истанбул

http://www.karacitours.bg/offers/2345/PROMO-Ekskurziya-do-Istanb … otpatuvaneto.html

С Караджа съм пътувала, не са от най-организираните, забравиха ни на островите  Hug ама винаги пътуват  Joy


цитат от офертата:

ПАКЕТЪТ НЕ ВКЛЮЧВА:
 Класически тур - пешеходна екскурзия до историческия център на Истанбул;(заплаща се към пакета задължително) - 9. 77 лв до 5 дни преди отпътуване;
 Панорамна обиколка на град Истанбул;(заплаща се към пакета задължително)- 19.55 лв до 5 дни преди отпътуване;
 Плаване с корабче по Босфора;(заплаща се към пакета задължително) - 29.33 лв до 5 дни преди отпътуване;

# 34
  • Мнения: 654
Запрянов Травел имат оферта за 114 лева, обаче само за 15 и 22 август.

Хубави изживявания на новите пътешественички  Hug Hug Hug Hug

Бланка, видях предложението, но аз целя септември, определено след 10.09
Една фирма от Пловдив - Ана Травел, предлага екскурзии до Истанбул всеки четвъртък.
Някой дали би могъл да сподели мнение?

# 35
  • Мнения: 6 031
gospojata, приятно пътуване! Попивай всички цветове, миризми и усещания на този космополитен град, а когато се върнеш ни ги предай така срадкодумно, както умееш.  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 13 137
Госпожата, сетих се за още едно място, което може да посетите в Султанахмед - джамията Малката Света София. Заслужава се да се види.  Wink  А ако направите "тегел" по Истиклял, непременно се качете на 4-5 етаж на мола (със заведенията за хранене). Има сеир тераса. Grinning

Последна редакция: чт, 08 авг 2013, 13:25 от Тaня67

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

gospojata, пожелавам ви приятно и незабравимо пътешествие.  Hug И да не пропуснеш да опиташ баклавичките, локумите и другите лакомства, които се предлагат под път и над път.  Laughing

# 38
  • Мнения: 14 415
gospojata приятно изкарване Hug
Очакваме-пряко включване Embarassed

# 39
  • Мнения: 914
Планувам Истанбул за октомври, така че ... да не ви изпусна  Grinning

# 40
  • Мнения: 659
Здравейте дами! Много отдавна ви чета, но не съм проучила дестинацията детайлно. За себе си съм решила, че е крайно време да посетя Истанбул, вероятно на пролет. И тъй като това е най - детайлно обсъждания град във форума, смятам, че ще сте ми супер полезни. Hug

# 41
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Жива да не бях,ама жива съм и добре виждам  Shocked нова тема
Шебече, както винаги,прекрасен увод Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesБлагодарим ти от сърце  Hug Hug Hug  bouquetВинаги,когато чета първата страница и се зарибявам за нещо ново  Mr. Green До сега не ми се ходеше чак толкова много до тези острови,но вече ми се ходи...
Госпожата и съдбата голяма комбина излязохте,как всичко се нареди и в Истанбул ще ходиш и паричките ще ти върнат...чудничко  HugПожелавам ти лек път,много хубаво да си изкарате и младежа със сините очи да видиш  PraynigМежду другото,ако помниш,бях питала за една снимка от един филм на този младеж  Mr. GreenНамерих филма,по скоро се оказа,че бил някакъв сериал Mr. Green
Анджи, много благодаря и на теб,че сподели за онова приложение за телефоните.Изтеглих си го,направо е много добре  Heart EyesВече нищо не може да ми се опъне в Истанбул Mr. GreenБлагодаря ти   bouquet Hug
Сега се връщам малко назад да ви изчета,какво толкова писахте,че докат се усетя и нова тема имало...
Редеми, завиждам ти да знаеш  Hug Hug Hug

# 42
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Знам аз,че на правилното място споделям . Simple Smile Руски (какъв друг,я!) пътеводител из истанбулските нискобюджетни  барове, озаглавен Евтини барове или къде да се напием евтино

# 43
  • Мнения: 3 371
Знам аз,че на правилното място споделям . Simple Smile Руски (какъв друг,я!) пътеводител из истанбулските нискобюджетни  барове, озаглавен Евтини барове или къде да се напием евтино

Ама как пък знам кога точно да надникна !  Wink Hug
Аз съм голям ценител на червеното вино и по време на почивките ни в Турция, съм попадала на някои много добри . Peace

Танче,  Hug благодаря ! Щом ни е на близо, със сигурност ще я погледнем. В каква посока е, знаеш ли ?

Аз отивам да чета за Азиатската част, че там минах на диагонал, а може би денят на отпътуване, ще го посветим на нея .  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 13 137
Танче,  Hug благодаря ! Щом ни е на близо, със сигурност ще я погледнем. В каква посока е, знаеш ли ?

Дано не е късно, но ме нямаше. Това е маршрутът. В ляво е описано стъпка по стъпка как да отидете. Има и 3D версияLaughing

Ето и няколко снимки от джамията от тази година. Има и няколко на Истиклял от терасата в мола. От тук нататък също има няколко снимки от Малката Света София, но от миналата година. Тогава я видяхме само отвън, защото отваряше чак в 10 часа, а ние запълвахме сутринта на пристигането с автобуса. От чужди снимки съм виждала, че подът е стъклен и е много ефектно като е не е постлано с килими. За съжаление, при нас имаше килим. Sad

Общи условия

Активация на акаунт