Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 111-тa тема

  • 182 108
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 606
Старата тема под номер 110, тази също... обърках се.

От мен в новата 111-тема - пилешка яхния и отново за пореден път в последните месеци азиатски пролетни ролца (spring rolls), но този път ги напълних със сусам, карамелизиран лук, пилешко месо, домат и магданоз.



# 16
  • София
  • Мнения: 15 516
  polly, запичам леко на котлон или скара, но трябва да е навън,че много пуши и мирише и после начуквам с опакото на ножа и деля на конци, поливам с лимонов сок или оцет и си ги хапвам с чаша бяло вино! Трябва малко време да попият от сока или оцета.

# 17
  • varna
  • Мнения: 676
Pam73,тортата е направо изкушаваща!!!  bouquet

# 18
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 025
Моите комплименти към всички тук ! Peace  chef Hug

Днес направих това сладкишче  от праскови и крема пастичера.
Да ви е сладко виртуално ! Hug

                                       
Може ли рецептата?

# 19
  • Мнения: 82
Леле, Тя, уникално изглежда суфлето. Снощи се поглезих с едно  Embarassed
Бети, невероятна снимка!
fio, много хубав и лек, летен десерт.

От мен Пълнени, печени праскови с кокосов топинг:





Рецепта тук: http://vkusnoteka.blogspot.com/2013/08/blog-post_8.html

Хубав петък ви желая дами   chef  bouquet

# 20
  • Русе
  • Мнения: 1 899
polly Hug
От твоя отчет за мен - усмихнатото шопско сирене!
polly, а за мен парчето торта,което изглежда много апетитно! Hug
Ако можеше и от пеп-4о чинийката с фетучини,мммм...  Hug

# 21
  • Мнения: 160
fio и аз се записвам за рецептата на десерта  Praynig
От мен едни бързи банички мъфини    chef

Последна редакция: пт, 09 авг 2013, 14:54 от Pam73

# 22
  • Мнения: 92
И аз да се запиша пък Simple Smile С боровинковия крем, който ползвах за Тортата с еклерите, но и като самостоятелен десерт е много вкусен, особено като е добре изстуден.



Pam73, тортата изглежда супер вкусна, дояде ми се! По каква рецепта са блатовете? Рожденния ден на милото мина, сега съм се зачудила за моя рожден ден какви торти да правя   newsm78 Той е след месец и половина ама си нямам друга работа, та за торти мисля...

И прасковените ви сладкиши са страхотни!   bouquet

# 23
  • Мнения: 422
Хубав ден, Кулинари!   chef  bouquet
И аз като rossonera нещо се обърках с темите, но най-накрая ви открих Simple Smile.
Страшни вкусотии съм изтървала. Аз напоследък едва успявам да снимам, но колкото да се разпиша в темата имам. Едни овесени квадратчета от мен.

http://alekskalina.blogspot.com/2013/08/blog-post.html

# 24
  • Мнения: 2 826
 polly, запичам леко на котлон или скара, но трябва да е навън,че много пуши и мирише и после начуквам с опакото на ножа и деля на конци, поливам с лимонов сок или оцет и си ги хапвам с чаша бяло вино! Трябва малко време да попият от сока или оцета.

Потекоха ми лигите... Толкова обичам чирози, а отдавна не съм яла.  Hug

Лабрекс, искам да ти благодаря за рецептата за пицата на тиган.   bouquet

# 25
  • Мнения: 160
И аз да се запиша пък Simple Smile С боровинковия крем, който ползвах за Тортата с еклерите, но и като самостоятелен десерт е много вкусен, особено като е добре изстуден.



Pam73, тортата изглежда супер вкусна, дояде ми се! По каква рецепта са блатовете? Рожденния ден на милото мина, сега съм се зачудила за моя рожден ден какви торти да правя   newsm78 Той е след месец и половина ама си нямам друга работа, та за торти мисля...

И прасковените ви сладкиши са страхотни!   bouquet

Katerina R и твоята еклерова торта изглежда страхотно Simple Smile Шоколадовата торта приготвих по тази рецепта : http://sunshineskitchen.com/the-best-chocolate-cake/
украсата е моя интерпретация   chef

# 26
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
fio и аз се записвам за рецептата на десерта  Praynig
От мен едни бързи банички мъфини    chef



Неверооятно изглеждат,мога ли да помоля за рецептата и 1бр. за проба...колко скромно само Praynig

# 27
  • Мнения: 160
fio и аз се записвам за рецептата на десерта  Praynig
От мен едни бързи банички мъфини    chef



Неверооятно изглеждат,мога ли да помоля за рецептата и 1бр. за проба...колко скромно само Praynig


midkoo баничките са по тази рецепта: http://elizastoianova.blogspot.co.uk/2012/04/blog-post.html
моите на снимката са направени с по дебели кори,ако сложиш от нормалните кори за баница се получават точно с вид на мъфин и вкус на баница,много бързо и лесно Simple Smile
П.П Последния път нямах газирана вода и ги правих с прясно мляко,пак се получават Wink

# 28
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Pam73
Благодаря за светкавичния отговор,не знам с какви кори и как ги правиш, но още се облизвам несъзнателно.Ще ми стане нещо! Чувствай се виновна smile3534

# 29
  • Мнения: 1 599
Пам

Записвам си рецептата за баничките,изглеждат ужасно вкусни

Общи условия

Активация на акаунт