Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 58 159
  • 738
  •   1
Отговори
# 300
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
ДУ д/мами  Hug
Не се карайте ... вземам ЛЕбо, месата, Айцата и сирената ... Ще ми е за 4-та закуска ... Не искам да ям с разума си ..., а вЕрно и фактически като публикувам поста се насочвам - не пак, а отново - към хладилника ... Уф ... няма ли да спра да съм гладна  ooooh!

# 301
  • Мнения: 163
Еййй, к'ва богата закуска днес. Laughing
И аз в отбора на имащите желание, но нямащи стимул за диета. Ще си взема, пък! Mr. Green

Далче, честито ти за актива!
Аз пак съм председател. Laughing

Любезнич, какво ново у вашта къща? Hug

Никич, как мина интервюто? Почваш, нали? Simple Smile

# 302
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Е, ще черпя идеи и съвети тогазе! bowuu
Госпо' Председател! jump

# 303
# 304
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 432
ДУ д/мами  Hug
Не се карайте ... вземам ЛЕбо, месата, Айцата и сирената ... Ще ми е за 4-та закуска ... Не искам да ям с разума си ..., а вЕрно и фактически като публикувам поста се насочвам - не пак, а отново - към хладилника ... Уф ... няма ли да спра да съм гладна  ooooh!
Е, ти и Далчето, дет имаше една приказка, дебелейте офицялно. Де такъв късмет и за останалите. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Обградила съм се със специално защитно поле - с/у юхчеви пчелички и други фертилитетни талисмани.

Честито на наградените с висок пост и орден Герой на детскоградинския труд. smile3501

Аз на родителски срещи гледам да съм по ниска от тревата и да кийпвам възможно най-лоу профайл, казано на чист бг език.

Един единствен път мъ назначиха (единодушно, муахаха) за протоколчик или протоколист, както ви харесва повече. Пак не беше малко, де, защото аз се престарах.

Последна редакция: пт, 11 окт 2013, 11:36 от Мяуче

# 305
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Ако жена е разстроена, гушнете я, кажете и колко
е хубава. Ако започне да ръмжи, отдалечете се на
безопасна дистанция и хвърлете шоколад по нея.

*** Много ме изкефи  Joy

# 306
  • Мнения: 163
Готино е. newsm62

# 307
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Hug


Юхче, жестока кухня, браво на теб! Много добре ти се е получило, със здраве да си готвиш в нея! Диди рисува чудесно!







Никич, как мина интервюто? Почваш, нали? Simple Smile
Ще сме във взаимни размисли до средата на идната седмица.  Laughing Аз, както ви казах, не отговарям на всичките им условия, обаче ми се струва, че ще го преглътнах /щот не съм за изпущане/.  #Silly
Проекта им е съвсем нов, така че и те самите нямаха 100-процентова яснота кое и как ще бъде, за да си направя сметката и аз. Ще трябва да премина и през сериозно обучение... Та ще се доизясняваме тепърва, но се харесахме взаимно, харесаха ми и условията чисто битово - всичко ново, голямо и чисто, хареса ми че охраната ме сваляше докато чаках. Бе важното е, че душевния ми мир взе да се възвръща плахо, че бях на път да се гътна в жестока депресия зарад тъпото ми ежедневие на тази ми ралта. Да не говорим, че съм качила има-няма 10 кг. за нула време, толкоз да ми беше скапано начи, че само яденето ме утешаваше.  Embarassed

Благодаря ви за стиснатите палци!  Hug
Ся остана да се включа и аз в групата на диетуващите - Слънч, искаш ли компания!  Laughing

# 308
  • Мнения: 1 067
ДВ мацки  Hug
Чета ви всеки ден и  се радвам и на новите печки и на хубавите кухни  Blush
Ника а дано това е твоята работа  Hug
Дойде и моето време да се похваля ,че семейството ни ще пораства.Днес бях на лекар и видхме плоден сак 8мм .  newsm44
Само се моля всичко да е наред и юни да си гушкаме бебче.

И малко смях за финал.Виждам сестра ми днес вечерта и тя с една приятелка .И директно ме пита дали не съм бременна .И аз и отговарям да.Пита  кога е термина и аз казвам 6.06 .Тя почва нещо да си смята и мисли , а аз изтрелвам Близнаци бе. Приятелката ни  извиква високо "Какво " #Crazy .Е усетих се и побързах да кажа ,че за зодият говоря  Joy

# 309
  • София
  • Мнения: 6 011
Микииии, честито! Лека бременност ти желая, със здрав ревящ резултат накрая!  bouquet

# 310
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 432
Мики, честито, дано всичко е наред при теб!! Ужасно много се радвам, че бременните в нашите редици се увеличават. Grinning

Готин гафо-лаф се е получил. Представих си и се посмях.

Никич, звучиш мнол ведро. Дано да ти се получи туй с новата раЛта!!

Куфнята на Юхчева и аз я харесах - супер-дупер, за такава само мога да мечтая, но дори и това не правя. Laughing Да бъде пълна винаги с много уют и свежа храна! Crazy

# 311
  • Мнения: 163
Никич, гот е да те забелязват, нали? 4470
Дано намериш работа, която те устройва (защото, както всички знаем, идеална няма).  thumbsup

Мики, чудесна новина!  coolcool
Пиши възможно най-редовно и се отчети какво ново около Явор. Hug
Майтап-майтап, ама ти не бързай да отхвърляш близнашка новина още някой и друг месец. Mr. Green

Тюх, Мяуче, ти дори вече не мечтаеш! Жива да те ожали човек! Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз пак ще бачкам няколко дни без прекъсване. smile3538
Животът май се връща в релси.  newsm65

# 312
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 432
При мен животът винаги е извън релси, но пък е интересно. Joy

Вероятно трява да се науча да летя.  smile3535

Тюх, Мяуче, ти дори вече не мечтаеш! Жива да те ожали човек! Stuck Out Tongue Winking Eye
Тц, не съм за жалене. Party Мечтая, ама за други неща. Mr. Green

Хубав ден се очертава. Пожелавам на всички ви приятни емоции. family

 1swing

# 313
  • София
  • Мнения: 844
Добро утро!

Мики, честито, мацка! Лека и безпроблемна, с чуден резултат от желан пол накрая Simple Smile Теринът ми със Софи беше на 6.06, та предизвика у мен много мили спомени на 10 години  Mr. Green
Юхи не помня дали казах, че кухнята ти е супер яка. Изобщо ти си дама със стил и никак не е чудно, че кухнята е толкова хубава и стилна.  Peace
Мяуска, ся остана да споделиш и за какво мечтаеш, та всичко е е ясно, да няма скрито покрито.
Ника, добре дошла при диетуващите, макар че ти беше толко слаба последно като те видях, че тия 10 кила едва ли ти личат . Ама ако от това личното ти самочувствие ще е по-добре, за мен ще е удоволствие да диетувам с теб!  Hug Колкото до интервюто - ти си адски читав човек, понеже съм те виждала и чисти професионално и съм сигурна, че ако не те вземат, ще се минат здраво. Peace
А емоциите в ситния шрифт - много е готино да те забелявзва някой, наистина, потвърждавам   Mr. Green

Далче, Ла вида, как сте? Мики и от теб искам редовни отчети Simple Smile Толкова е умиляващо да ви чета, но аз нямам сили за повече деца, което ме кара искрено да се възхищавам на Ла вида.   bouquet

Хубав уикенд ви желая и много усмивки в хубавото време!   bouquet

# 314
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Юхче, разкош е кухнята. Светли тонове, изчистени линии, бравос !!!  Hug Искам и аз нова и голяма кухня.....  Heart Eyes

Ника, стискам палци за работата !

Микии, честито ! Лека да е бременността и да не ни забравяш и да споделяш новини !  Heart Eyes Леле, все по-малко сме мамите с по едно дете .  Blush

Ла вида, супер ще е да си имаме адашче!  Hug

Диманка уж посвикна с градинката, ама всяка сутрин ме пита защо отива и защо трябва да ходи? Помрънква една такава, но не плаче. Госпожите казват, че е спокойна и слуша, ама дали не го казват за всички деца, ей така да са спокойни родителите не знам. Питам я за другите деца - нямала приятелчета. В групата са около 7-8 момиченца и около 20-24 момчета.  Mr. Green Избутахме цели две седмици, сега се наслаждава на почивката си. Много малко хапва там, вкъщи като се върне омита всичко предложено и така.  Mr. Green

Аз съм на работа до 14:00 днес, вече успявам да се справям с по-сложни неща.  bowuu

Хубав уикенд !  Hug

Общи условия

Активация на акаунт