Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 58 065
  • 738
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 067
Благодаря момичета ! Hug
Ще се отчитам редовно обещавам. Peace
Явката заяви ,че иска сестричка  Laughing и след това ме попита възмутено защо съм я изяла  Joy
Дълго време отне да обясним ситуацията  Blush
Коте близнаци ще ми дойдат много , не че ще ги върна ама  Crazy
Ей ама такъв прекрасе ден , много е приятно.... Heart Eyes

# 316
  • Мнения: 163
след това ме попита възмутено защо съм я изяла
Сладур! rotfImbo

# 317
  • York
  • Мнения: 826
Мики, чудни новини! Лека и безпроблемна бременност и на финала да ти се падне каквото най - го искаш!  Party

Нико, отгоре отгоре прочетох, та ми се стори, че пак сменяш работата! Успех и на теб!
Юхич, много арна кухничка.  Peace

Така както ми се развива ежедневието в последната година ще си остана с едно детенце  Rolling Eyes

# 318
  • Мнения: 76
Здравейте момичета.Последно време ми е голям кеф да ви чета,толкова много бременни мами си имаме вече в темичката.Лека и безпроблемна бременност на всички желая и здрави бебчета като им дойде времето.
Ние в четвъртък врязахме в болницата да махнат 3-тата сливица на Дани.Още ми е  един омърлушен на моменти,но тази пуста сливица се е оказала доста уголемена,та и 1 шев има милото.И затова доста го боли като яде и пие.Дано скоро се оправи.

# 319
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Дами  Hug Hug Hug
Да ви почерпя ... Моята първа, най-голяма любов става днес на 15 години Simple Smile Да ми е жива и здрава щерката, и да бъде все така прекрасна Simple Smile


# 320
  • Мнения: 70
Ла Вида,да ти е жива и здрава щерката! Heart Eyes

# 321
  • Мнения: 163
Павлинче, честито!
Да ти е жива и здрава!  bouquet

# 322
  • София
  • Мнения: 827
Ла Вида, да ти е жива и здрава и все поводи за гордост покрай нея да имаш! Simple Smile  bouquet

# 323
  • Мнения: 40
Йеййй, че хубави поводиии!
Мики, честито и лека бременност ти желая. Само не знам и аз защо си го изяла това бебе, 'начи.  Laughing
Ла видка, честит 15-ти Рд на първата ти и най-голяма любов! Много здраве, късмет и сбъднати мечти й желая.   bouquet
Ками, скорошно възстановяване на юначето дани! А бебчо как е, слушка ли?
Ир, кухнята ти е много изчистена и стилна. Бравос!
Деси, и Аля е в момчешка група. От 32 деца май 23 са момчета и 9- момичета.  Mr. Green Но това изобщо не й пречи. Вече явно има 2-3 по-изявени другарчето, които споменава по-често, тях обичала най-много.
Мяу, хубав ли беше съботният ден, както се очертаваше?

При нас нищо ново. Започвам да готвя документи за работа. Боря и стафилококи в носа/гърлото с АБ. Много устойчива гад, брей! Само към 2 АБ са чувствителни проклетниците. И децата продължават да се мъкнат със споли, които пожълтяха въпреки Макситрол и Тобрадекс, та и Бактробан и вече ме съмнява, че и те може да имат някой бацил. Още малко ще изчакам и пак ще ги водя на лекар да им пуснат секрет, ако е нужно. Ама хич не ми се щеше пак да забавям адаптацията на Ния, значи.  Sad То не остана време до моето връщане на работа, а тя още не е опитвала да спи. Реве много, сестрите се оплакват и не искат да я пробват да спи, щяла да буди всички останали. Нямала страх от нищо, не млъквала, викала на инат.  Sad Ако съм държала да я пробват да спи, щели да ме викат всеки път като не заспива и буди останалите да си я вземам.
Иначе започнах вече да се готвя за втория й рожден ден, докато съм вкъщи. Толкова неща имам да свърша за толкова малко време...

# 324
  • Мнения: 307
Добро утро!
Мики честито!Лека и безпроблемна бременност със здраво бебче на финала ти желая!
Ла видка да ти е живо и здраво детенцето!
Ники успех Peace
Танче дано оздравявате бързо!

Сияна също има малко саполи,а и започна да покашля,но я пратих на градина.Дано всичко е наред и не ми се обадят,че тия дни няма кой да я гледа ooooh!

А сега на кафе

и разтоварваща закуска

# 325
  • София
  • Мнения: 110
Добро утро!

Благодаря ви пак за комплиментите за кухничката.  reverance

Ла вида, честит рожден ден на госпожицата! Да ти е здрава и щастлива!

Мики, много хубава новина! Лека бременност ти пожелавам и ни дръж в течение!  Peace

Коте, глей колко бременни, пък нито една записана на първата страничка.

АлеНия, не се давай на лелите в яслата. Предполагам, че ще настояват докрай да взимате Ния по-рано, само че не са прави. Тяхна работа е да приспят децата, а това, че някое може да се събуди по-рано и да буди и останалите, може да се случи така или иначе. Имам предвид при всички деца, не само при "новите". А и едно е да реве детето 1 час, съвсем друго е цял ден. Обикновено като останат децата за цял ден някак по-бързо привикват. Е, пак има плач, но кой има сили да реве цял ден. Ще пореве, ще пореве, може да не иска да яде (не е фатално, нали си дояжда вкъщи), но ще се поогледа, ще види, че другите си играят. Ако успеят пък да я тръшнат по обед, после ще се събуди спокойна, едва ли ще се събуди с рев. Оттам - по-бърза адаптация.  Peace

Да се оправят Ния на АлеНия, Дани на Камбанчо, Сиси на Пухич и всички останали сополанковци, които забравям.  Crazy

# 326
  • Мнения: 163
Хей-хо в тоз' мрачен ден!  umbrella
Пухич, мерси за кафенцето и леката закусчица! Hug
Танче, и аз мисля, че трябва да оставяш Ния по цял ден вече. Ще скъси цялата процедура. Какви са тези лелки, бе? Щели да ти се обаждат, ако не искала да спи...  bash Боже, колко мъка има по тоя свят... smile3555
Юхич, тъкмо щях да те смъмря защо блееш по кухни и още не си добавила никого. perko
Всички бременни - на отчет! Пол и термин на часа! Smile
Сполай ви! smile3540

# 327
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 426
Еееех, какво по-хубаво от мрачното есенно време! Grinning

Ла Вида, честито ти пораснало момиче!! Тя вече верно мома за женене станала. Shocked
Да е много щастлива и по този начин да прави щастливи и вас, нейното любящо семейство!

Затъквам се, че подобни излияния не са ми хич в стила.

Танче, радвам се, че си започнала да се приспособяваш (така ми звучи).

Нашата събота, благодаря, че питаш - беше слънчева и гореща - нищо повече. Но и това не е малко.

Деси, със сигурност Диманка е спокойна и... хм, послушна (повечето са послушни в ДГ и дивеят вкъщи).

Колкото до еденето, порциите им са толкова малки, че обикновено не им стигат, особено на по-ящните (момчетии). Налага се да си дояждат с хляб и каквото има останало от по-капризните (напр. Калина нищо не яде наистина). Това го знам от първа ръка. А и дори да закусват в 15-15:30, до 17+ озверяват наново.

Така че Диманка дори и да яде, пак може да е гладна и да омита всичко ядивно, което ѝ попадне пред погледа.

Пухи, стикам палци Сиянка да задържи положението! Simple Smile

Бременните със сигурност фигурират на други първи странички, не се кахърете, дами Simple Smile

Камбанчо, ще се оправи момчето, но жалко, че се е наложило да мине през операция.

П.П. Аз мога ли ся да изклюкам, че Радост е родила тия денове (на 11-ти кат че ли Thinking)? М?

Последна редакция: вт, 15 окт 2013, 10:49 от Мяуче

# 328
  • Мнения: 163
Моля–моля, бременните си не даваме на други теми. Naughty
Браво на Радост и честито да й е! Да се гледат мирно и щастливо!  bouquet

По повод яденето – Алекс значително намали храненето, откакто тръгна на детска. Rolling Eyes
Не знам на какво се дължи, но аз се радвам, че той яде като истинска акула – спирка има само, когато чинията (и всички околни) се опразнят. Mr. Green

Камбанчо, забравих те вчера, извини ме. Embarassed
Бързо да отшумяват негативните емоции от манипулацията! Hug

# 329
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Хопа-тропа!
Ла Вида, да ти е честито порасналото момиче, да е късметлийка и винаги позитивна! nbirthday
Мики, честито, лека бременност и прекрасен финал! Hug
ФМ в събота ме накара да се усетя, че наистина имам човек в корема Според док всички е наред, мери, тегли, гледа. Пол не искаше да каже, защото не е сигурен и реши да не предполага дори, за да не ни настрои. Има профила на Борил бебето! Heart Eyes
Тази седмица съм болничен, че Борката лепна една обилна ангина, но се сдоби и с остър бронхит между другото , ей така.  Горкия името си не може да каже.
Термин 23.04.2014  Wink (много съм послушна) Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт