Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 57 965
  • 738
  •   1
Отговори
# 330
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327

Всички бременни - на отчет! Пол и термин на часа! Smile


...
Термин 23.04.2014  Wink (много съм послушна) Mr. Green

 Joy Joy Joy
Термин 25.02.2014 ... Мома ... Рита и е непослушна  hahaha Рапорт даден  bowuu

...
Бременните със сигурност фигурират на други първи странички, не се кахърете, дами Simple Smile

Ааааа ... аз пиша от време на време при февруарчетата 2014, ама не си изневерявам и съм "вписана" само тук  Mr. Green Нали е все февруарче  Joy

Благодаря ви за пожеланията, дами към моето пораснало момиче  Hug Да ви се връщат стократно!!!

# 331
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ла вида Лока, да ти е жива и здрава девойката ! Много здрава, усмихната и щастлива !  Hug

Далчеее, ей такива новини чаках ! Heart Eyes

Мяуче, радвам се, че се включи ! Hug

Рапорт от мен : мразя понеделниците и заядливите бабки, които са ме нападнали от сутринта.  Whistling Mr. Green

# 332
  • Мнения: 163
Дами, благодаря за данните.  bouquet
Вписани сте официално в редиците на очакването. Wink

Адаш, не се коси! Понеделниците имат склонност да се повтарят всяка седмица. Mr. Green

# 333
  • Мнения: 1 067
Добра вечер дами и благодаря за пожеланията !
Коте аз нали съм прясна само термин знам 06.06  Laughing
Камбанчо много кофти ,че до оперция сте стигнали  Rolling Eyes ,пожелавам бързо оздравяване  Hug Praynig
АлеНия и аз мисля ,че лелките преиграват.Тяхна работа е да я накарат да се чувства комфортно и да спи на обед  Crossing Arms .Въобще натискай ги да остане не е сън да се размине и трябва да свикне  Praynig
За яденето Явкото в градината почти не хапва или кара на хляб, след като го вземем изяжда скандално големи количества  #Crazy .Аз започнах да му дава по 3 пъдпъдъчи яйца за закуска уж били много полезни и хранителни   Whistling

# 334
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Hug

Ла Вида, да ти е много здрава и щастлива първата ти голяма любов!   bouquet
Камбанчо, много съжалявам да прочета, че сте минали през това! Много бързо да се възстанови юнака и да забравите!  Hug

Далче, Ла видка, радвам се, че всичко с бебоците е наред!  Hug Далче, на мома залагам аз при теб, звездите ми го говорят!

Ние си прекарахме чуден уикенд в провинцията, хубавото време ме поизненада, та се наложи децата да маат по потници-бельо, гасимуси жегата.  Mr. Green

Пералнята ми най-сетне умря, чакам я от години.  Twisted Evil Утре ще трябва да пообиколим да си изберя нова Пена.

# 335
  • София
  • Мнения: 110
Добро утро!


Ника, успех в търсенето на пералня! Аз не щЪ повече да гледам никакви уреди. Аман!  Naughty

Мики, не е ли много по 3 яйца на ден?  Thinking Нещо ми се върти, че 3 на ден беше ОК за възрастни. И то май не всеки ден. Във всеки случай са много полезни, мдам. Диди не обича никакви яйца, но аз ѝ ги пробутвам в картофена салата.  Twisted Evil

# 336
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Те пъдпъдъчите яйчица са малки и наистина може би 3 или 4 от тях се равняват на 1 кокоше като грамаж, но уж са по-хранителни, което не значи непременно по-калорични или с по-високо съдържание на холестерол, но нищо чудно и така да е. И аз съм чела, че са по-полезни, ма колко е вярно... Thinking

Люси яде варени яйца, а Калина не близва никакви в нищо (освен в някои сладкиши, ма не знам така брои ли се). Някога съм опитвала да ѝ пробутвам в супа (картофена салата никога не е яла, а и не е обичайно блюдо в нашия дом) - винаги получавам тотален отказ.  Crazy

Напоследък и малкото различни от к.м. и бисТвити и полезни неща ги е поотказала и виждам голям зор, ама... така ще е.  Tired

# 337
  • Мнения: 163
Здравейте!

Пералнята ми най-сетне умря, чакам я от години.  Twisted Evil
newsm62
Ха успешен избор тогава!  thumbsup

По яйчения въпрос нямам информация.  Stupid
У наше село се консумират под всякаква форма в промишлени количества. Smile

# 338
  • Мнения: 1 067
Юхуу пъдпъдъчите яйца са по хранителни и богати на витамини.За разлика от кокошите яйца те нямат вреден холестерол и не предизвикват алергии.4 - бр. отговарят като грамаж на 1 кокошо.
Освен това състава на черупката е много плътен и по тази причина те не пренасят салмонела.
Доста четох преди да прибягна до тях , още повече , че нас ни зареждат с домашни яйца .Брат му на мъжът ми занесе на вилата на баба им 20 бр.  Crazy от тези пилци поради ползата от яйцата.Не бива да се прекалява разбира се , защото натоварва черния дроб.Дози над 4-5 бр. на ден се считат за високи.
Надявам се да подобрим апетита и имунитета  Thinking
Иначе и Явор не беше фен на варените яйца , но пък го кефи да се чукаме с тях и постепенно свикна и започна да ги харесва  Mr. Green

http://www.bb-team.org/articles/3814_yaytsa-ot-padpadak-drebni-n … senno-sadarzhanie

Последна редакция: вт, 15 окт 2013, 21:00 от Мики

# 339
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Hug

Яйцата и у нас се преглъщат трудно - белтъка го ядат криво ляво с промишлено количество сол, но стигне ли се до жълтъка - край с яденето.  Mr. Green Пробутвам най-често в картофена крем-супа, сладкиши и застройки, въпреки, че напоследък не готвя нищичко всъщност.  Embarassed

Купихме пералнята, в събота ще я доставят.

Дано се окаже здрава гадината, че у нас бая зор виждат тия уреди.  Twisted Evil Twisted Evil

# 340
  • Плевен
  • Мнения: 50
Запис!
Честито на очакващите още деца...Всичко да ви е наред и да ви е спокойно! Аз съм тотално неадекватна вече!!! Кога свършва лудницата!? Кога ще започна да се разбирам с децата си и поне малко да ме слушат и да спрат да се карат?! Как се решавате на трето?!? Аз нямам сили да помисля дори!

# 341
  • София
  • Мнения: 110


Ника, готина ти е пералнята (поне на вид, а предполагам и на функциЙ).  Crazy Със здраве да си я ползваш и да ти служи дълги години!  Peace

Мики, знам за пъдпъдъчите яйца и полезния им ефект (е, поне поназнайвам), ние също хапваме от време на време, просто ми се струва много всеки ден по две яйца. Това са 14 яйца на седмица.  Thinking Като грамаж ясно, нищо работа, ама все пак яйцето си е яйце.  Rolling Eyes Иначе аз понякога и по 5-6 наведнъж ям, но после няколко дни или седмица не ми се яде хич.  Mr. Green

На Диди са ѝ интересни яйцата и в сурово състояние, и в сварено. На Великден е голям кеф, както и при всички деца. С охота дори бели яйцата, но стигне ли се до ядене... тц.  Naughty

Мери, предполагам, че ще се разбираш чудесно с децата си като станат на 20-25-30 години, но и тогава не е сигурно.  smile3560 В този смисъл, лудницата никога не свършва и е въпрос на нагласа как изживяваш нещата. Въобще не си мисли, че в многодетните семейства децата са само ангелчета. Нали и аз съм от такова семейство. Но пък в твоето положение, с деца на 3 и половина и 1 и половина, не знам кой със здрав разум би се решил на трето.  Crazy Може би като минат няколко години, децата като станат самостоятелни, с техни си задачи, когато престанат да те търсят толкова често, може да се обади едно такова дяволско желание за трето детенце.  Peace

# 342
  • Мнения: 163
Привет-мривет!
Мери, нали знаеш, че е нормално да те налягат такива неадекватни състояния, още повече с такива дребосъци. Hug
Ще мине... и друго ще дойде! Mr. Green
Никич, честита ти машина! Да ти служи дълго и вярно! Peace
Аз още не мога да се нарадвам на моята, хем четири месеца минаха. Всеки път ми става едно готско като я погледна и се радвам, че купихме точно това, което искахме, а не се задоволихме с нещо по–евтинко. Grinning
В този ред на мисли да се похваля, че спечелих книжка "Приключенията на мотовете" от томболата в BG-Mamma.  Party
Хубав ви ден! Sunglasses

# 343
  • София
  • Мнения: 110

В този ред на мисли да се похваля, че спечелих книжка "Приключенията на мотовете" от томболата в BG-Mamma.  Party


Честито! За пръв път ги чувам тез мотове.  Blush

# 344
  • Мнения: 163
Книжката е нова, сега излезе - http://motove.com. Wink
Изглежда сладурска. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт