Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 58 171
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 067
Добро утро !
Влизам да почерпя за Р.Д. - то си :

# 526
  • Мнения: 70
Мики,Честит Рожден Ден!Бъди много здрава и щастлива  Heart Eyes

# 527
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Юххчее, много съжалявам ! Бъди силна, колкото и тъпо да звучи !  Sad Hug Ако имаш нужда от помощ - насреща съм!

Мики, честит рожден ден ! Бъди жива и здрава и много щастлива !  Hug

Танче
, липсваш из виртуалното пространство.  Hug Бързо оздравяне на двете хубавици !

Аз тихичко да се похваля, че ни се размина с глобата.  Peace

# 528
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Grinning

Мики, честит рожден ден, много здраве и късмет!   bouquet


Съни, много се радвам, че нещата се стекоха благоприятно за теб!  Hug
Танче, дано изтрепете гадовете най-сетне!

Ние сега се прибираме от разходка, времето е направо разкошно.  Crazy

# 529
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Ех, Ире, ех!  cry cry cry 

# 530
  • Мнения: 0
Влизам с радост да видя какво става, че засега нямам какво да се похваля, а то......
Юхуу, изключително много съжалявам! Сви ми се сърцето, но знам че бързо ще се възстановиш и скоро ще се похвалиш, защото ти си една страхотна майка и знам, че ще имаш и други деца освен прекрасното Диди!!! Кураж и вяра!!!
Съни, много се зарадвах за отмяната на глобата, това се казва прекрасна новина!!!  bouquet
Танче, личи си по всички интернет пространства, че яко те върти шайбата, а липсата ти е кофти! Но малко време ти трябва и скоро смятам, че отново ще се  появиш!
И накрая Макси ходи на градина една седмица и отново е в бокса, но да не ви занимавам, че вече май започвам да ставам смешна!!!
Лека нощ!!!

# 531
  • София
  • Мнения: 110
Здравейте! Благодаря ви за милите думи.  Hug Малко ми е тъпо, че ви натоварих така драматично...  Rolling Eyes Аз си изживявам нещата, няма как иначе. Не мога да приема, че така било писано, че трябвало нещо да стане или че трябва да намеря сили да забравя всичко. Просто светът е жесток, ограбена съм, насаден ми е страх, от който няма да мога да се отърся и... вселената ми е адски задължена.  Crossing Arms Но пък се радвам, че имам достатъчно неща, които да ме разсейват - най-вече Диди, която не осъзнава, но ми е страхотна подкрепа.  Heart Eyes

Малкo да се освежите преди обяда:


Другото нещо, което ме разсейва, е апартаментчето. В момента не толкова се вълнувам, колкото се притеснявам, защото до края на месеца трябва да сме се нанесли. На който му се гледат малко разхвърлени мебели в мръсна обстановка - диван (страхотен, не мога да му се нарадвам), маса и столове, гардеробчето на Диди, леглото на Диди - 1, 2 и 3, струпани мебели в спалнята. За стаята на Диди ще се купуват още неща, отделно част от нашите си мебели ще набутам там, та ще е доволно претрупано и там. В момента има около 1928093289 кашона за изхвърляне, едвам се влиза в апартамента, коридорът е до тавана в кашони, иначе щях да ви го покажа и него. Утре ще се поръчват щори, така че който зяпа през прозорците, да го прави усилено, защото скоро ще свърши промоцията.  bowuu

Мики, честит рожден ден със закъснение! Много щастие ти желая!  Hug

Съни, радвам се, че си отървала глобата.  Peace

Танче, стискам ти палци да се отървете от досадната гад!  Peace

# 532
  • Мнения: 163
Привет и в обратен ред:

Юхич, всичко изглежда чудесно.
Едно новичко и подреденичко такова... Mr. Green
Чудно е! Peace
Ще се справиш иначе, нямаш избор. Ще повториш и ще потретиш, сигурна съм. Hug

Адаш, добре, че се е разминало. Не са малко пари за нещо, за което нямаш грам вина. Simple Smile

Мики, честит рожден ден на патерици!
Да си жива и здрава!  bouquet

# 533
  • Варна
  • Мнения: 692
Мики, честит рожден ден с малко закъснение! Много здраве, щастие и само хубави неща! Heart Eyes

Юхи, ммм... чудничко става, фен съм на Икеа Peace

# 534
  • София
  • Мнения: 847
Добро утро!
Влизам аз, да видя хубави новини, а то...
Юхи много  Hug Ако мога с нещо да помогна - насреща съм!  Hug Апартаментът е много красив, мебелите си личи, че са избрани с много вкус. Прекрасно е!
Стискам палци скоро да ни се похвалиш пак  Hug

Танче, ще свикнеш, къде ще ходиш? Mr. Green
Мики, честит рожден ден на патерици и от тука!
Съни, радвам се, че ви се размина  Hug

Нещо още щях да пиша, ама забравих, старост нерадост  ooooh!
Хубава седмица ви желая и много хубав ден!

# 535
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
Мики, честит празник, макар със закъснение! Пожелавам здраве и много късмет във всичко!  bouquet
Юху, апартаментчето става много хубаво. Flutter Ах, тези прозорци - не мога да им се нагледам. Като живяла в тъмни дупко-квартири, все за светлинка и простор си мечтая и много му се радвам това твое кътче.
Да ни е спорна, лека и позитивна седмицата! Hug

# 536
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Hug


Юхи, имаш си едно много приятно местенце!  Hug

Максо пак е в бокса, пис-на-ми! През 10 дни е болен, ще се гръмна. За пръв път му изписват Вентолин, ще сподели ли някоя добра душа как точно се разрежда туй чудо, че имам некви съмнения, че мъжо е предобрил работата и му го е пробутал почти неразреден?  Mr. Green

# 537
  • Мнения: 40
Ники,ние само веднъж сме пили Вентолин и не съм разреждала.Дано се оправя бързо детенце!

# 538
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Добро ви утро  Hug


Юхи, много икейско  Wink ... то и в нас де  Embarassed
Момичета, много  Hug Hug Hug Hug Hug-ки за всички Simple Smile
Ника, разрежда се само Вентолина, който е за инхалатор, но той е и по-специален ... Такива са ми спомените ...

Лек ден, д/мами  Wink

# 539
  • Мнения: 40
Добро утро, момичета! Включвам се със спешно питане. От петък Аля и Ния са пак на АБ- Зинат 250 мг/5мл, като пият съответно 2 пъти по 3,5 и 2,5мл. Снощи взехме второ шишенце и мъж ми е объркал и е взел по-слабия Зинат 125мг/5мл. Според вас мога ли да давам двойна доза на децата на същия интервал- 7мл и 5 мл на 12 часа и равностойно ли е? Имам спомен, че съм правила така и друг път за себе си, но за децата не исках да рискувам без да се посъветвам.

Общи условия

Активация на акаунт