Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 58 157
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Hug

Юхи, да си много здрава и щастлива!  bouquet


Далче, жива да си! Мислех, че нещо на мен не ми е у ред, щото за пръв път през дъъъългия си трудов стаж /нема начин - стара съм вече и се трупкат и такива неща  Mr. Green/, не съм се чувствала толкова неудоволетворена от това, което върша по цял ден, че и вечер напоследък. Twisted Evil
Боби иначе е много ентусиазиран от училището, и бездруго ме стреля с по милион въпроси на час - къде го чуя, къде не... та ся съм му обяснила, че всичките тия интересни неща ги има в книгите и учебниците и ще ги научи в училище. Аз, естествено, съм в паника отвсекъде. Да не говорим, че ще трябва да го оставям на охраната близо час преди първия учебен час буквално от първия ден. Абе да сме здрави само, всичко ще се нареди!

Айде аз ги подкарвам към банята, че едва си стоя на бутчетата.
Бързо оздравяване на всички!  Praynig

# 91
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Юхче, на патеричка да ти е чистит празника! Много здраве и всичко, което си пожелаваш за себе си и обичните ти да ви застига с пълна сила!

И едно скромно букетче, късано като от детска ръчичка в градината на баба... Heart Eyes

Браво на Боби, то какво и да се чудя, да е живо и здраво детето, то си е злато! А на теб само търпение пожелавам и някак да успяваш да изпускаш парата докато ти и решението се намерите. Но това просто не е живот - да ставаш сутрин и да ти се плаче като знаеш къде трябва да отидеш.... Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 04 сеп 2013, 16:59 от Dallcheto

# 92
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ooo, Васи, прекрасно е букетчетооо!  Heart Eyes

Добро утро !  Hug

# 94
  • София
  • Мнения: 110


Благодаря ви за пожеланията!

# 95
  • Мнения: 163
Привет-мривет от софийска земя! wavey
Почивката бе меко казано интересна, но не се и очакваше друго. fiuuuuuu
Новини разни гледам.  Rolling Eyes
Далче, голямо честито и каквото искаш – такова да ти се падне! Grinning
Юхич, честито и на теб (макар да не разбрах съвсем за какво)! hug

# 96
  • Мнения: 4 187
Опааа, хванах Вииии  Heart Eyes !

 Минавам да се разпиша за тая година в темата  Whistling ! Надявам се Ви намирам щастливи , спокойни и в добро здраве  Grinning !

Аз съм под прикритие, няма да се издам, абсурд е да ме познаете  Mr. Green !

# 97
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 432
Никич, дано намериш начин за по-коНфортабилно съществуване, поне по отношение на ралтата - всичко останало ти е наред, сметам.

Почивката бе меко казано интересна, но не се и очакваше друго. fiuuuuuu
Хи-хи, а ти само с този бърз коментар ли смяташ(е) да минеш? Crazy

Крива, Зла и т.н., защо се прикриваш, ако не е топ сикрет?

Така е, всеки, който списва в тая тема, бива надарен с добро здраве, голям късмет и пълна къща с дечурлигИ. Mr. Green

Последна редакция: сб, 07 сеп 2013, 10:52 от Мяуче

# 98
  • Мнения: 4 187
Щото щъкат любопитни хора из форОма  Rolling Eyes ! Предпочитам да не се набивам на очи ! То не, че е невъзможно пак да ровят и да четат, ама  Tired...

Да дам отчет от последната консултация ! Ръст 107см, тегло 17.5 ! Пуснахме изследвания за градина, от сряда -11ти младежа се мята в дълбокото  Sunglasses !

# 99
  • София
  • Мнения: 844
Ха добър Ви ден (по новия правопис от 1 септември)!  Mr. Green
Аз се завърнах от Щутгарт, адски уморена, но пълна с впечатления и емоции.

Никич, сигурна съм, че с течение на времето ще посвикнеш с новата работа, а ако случайно не свикнеш - има и други фирми. НО аз вярвам, че ще се справиш!
Колкото до първокласника - като гърмян заек да кажа - Боби е кротко и добро дете и мисля, че няма да имаш проблеми. Всичките се дърпат и не искат да уачт в началото, но ти си мотиватор номер 1 в темата и определено няма да имаш грижи!  Peace

С две думички - в Германия живеят германци  Mr. Green, но българите сме разпознаваеми навсякъде, лично се убедих.  Crazy  Убедих се, че тез хорица да тръгнат да се връщат в развитието си, а ние да вървим мощно напред, пак ще се разминем - просто ония ред, който е там е абсолютно невъзможен за нас... Снимки ще кача като сколасам, щот нещо ме мъчи някакъв вирус и се чувствам много зле.  Децата понесоха липсата ми добре, не мога да не похваля мъжа ми - беше се справил чудесно в мое отсъствие. Извинете ме за разхвърляните мисли, но като ги попдредя - пак ще пиша.

П.П. Юху, честит рожден ден на патерици! Бъди жива и здрава и сбъдни всичките си мечти! Simple Smile

# 100
  • Мнения: 163
Хи-хи, а ти само с този бърз коментар ли смяташ(е) да минеш? Crazy
Ми, щеше ми се. Mr. Green
Накратко – всичко беше чудесно. Хотелът – чуден и на плажа, времето – почти идеално. Обзор адски приятно ме изненада - поддържано, чисто, градинки, красота... Ресторанти и заведения едно до друго и навсякъде готвят вкусно, та половината (познайте коя половина) се върнахме с няколко кила отгоре. Laughing Барчета с палми и готина музика, плитко море, забавления и атракции на всяка крачка, абе нямам забележки, освен една-две дреболии (към хотела конкретно) и почти тоталната липса на български туристи, което ме отчая. Sad Добре ми дойде. Peace
Алекс от стеснително и предимно наблюдателно дете се превърна в някакъв социален магнит за мадами и все си търсеше женска компания, забърсвайки няколко сервитьорки, които чак се снимаха с него за спомен. Навсякъде обираше овациите. Laughing
Доволна съм и с милион задачи под мишница. От утре отново влизам в релси, та чак не ми се мисли... ooooh!
От утре пускам и изследвания за градина, та до края на седмицата и на Алекс ще му стане весело. Laughing
Крива, Зла и Хапе, уелкъм бак, пък макар и под псевдоним. Grinning

# 101
  • Мнения: 4 187
Обзор адски приятно ме изненада.............
Крива, Зла и Хапе, уелкъм бак, пък макар и под псевдоним. Grinning

Ко ? Не !

Все едно сме били на различни планети ! Последната седмица на август бяхме в Обзор, единствено гофретите с шоколад и банан ще помня вечно  Laughing... ммм... ммм.... И понито Бен, с каручката в парка , в което се влюбих  Heart Eyes. Всичко друго беше... Пренаселено , шумно ... Бе все едно си бях във Варна  Mr. Green ! Може би сте били в някой друг край на курорта... Не знам и аз какво очаквах  Crazy !

Коте  Hug !

# 102
  • София
  • Мнения: 110


Слънчи, добре дошла!  Peace Ред и дисциплина, ама... в Германия е пълно с германци.  Crazy

Крива, Зла и Хапе, готин ник.  Mr. Green

Коте, захващай се с работа, че много ти беше почивката.  hahaha

Алекс от стеснително и предимно наблюдателно дете се превърна в някакъв социален магнит за мадами...
И Диди претърпя подобна метаморфоза на морето. Много дръпна по отношение на социални контакти и заради големите пространства и свободата в комплекса стана една волна и смела. Вечене е толкова стеснителна и внимателна и това ми липсва малко.  Crazy

Диди от утре е на градина, но са сборни групи. За сметка на това в сградата на градината, а не в яслата. От понеделни офицЯлно е 1-ва група. По последни измервания е 105 см и 15 кила.

# 103
  • York
  • Мнения: 826
Миналата седмица Анета беше 98 см и 14 кг  Whistling

# 104
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Миналата седмица Анета беше 98 см и 14 кг  Whistling

Какво се фукаш  Joy Ирина май е най-слаботелесна - 98 см. и 13,300 Simple Smile Ама да ми е здрава Simple Smile

Ха, Добро утро  Hug

Общи условия

Активация на акаунт