малко глупавичък въпрос, но ми е интересно за статистика

  • 3 227
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79
Още като планувахме бебе-момче, но в момента в който раязбрах, че съм бременна знаех, че ще е момиче! И съм безкрайно щастлива от факта! Laughing
и аз така! smile3533

# 16
  • Мнения: 448
Аз винаги съм искала да имам момиченце.Мъжа ми също.Още от втория месец на бременноста ми говорех за бебето в мъжки пол и знаех, че ще е момче.Нито за миг не съм била разочарована, че е момче.Толкова ми е мил и сладък и много пъти съм си казвала, че не го заменям и за златно момиче.Много се надяваме обаче второто да ни е момиче.Много го искаме!Но...каквото дойде.

# 17
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Докато бях бременна, всички повтаряха че ще имам момче дори АГ докторката,но родих едно прекрасно момиченце  bouquet
 Вътрешно също имах усещане че ще имам момиченце,но най-важното беше разбирасе да се роди живо и здраво и момченце да беше пак бих се радвала и бих го обичала много много силно!
 Лека бременост и леко раждане! Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Винаги съм си измисляла само женски имена- и може би защото всички казваха- момче ще е се инатях за момиче- но от седмия месец ми се наложи да свиквам че ще забелвам пишка а няма да слагам фибички Hug

# 19
  • Мнения: 2 784
Исках момиченце и бях сигурна, че ще е момиче, макар, че все пак имах 1 на ум WinkВсе си мислех, че второто ще го искам момче, ама нъц- пак искам момиченце, за ужас на мъжо... Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 1 840
Когато бях бременна с първото, исках момче и се разочаровах малко, когато лекарят каза момиче. Но после толкова ми хареса да си имам момиче, че за второто въобще не се притеснявах какво ще бъде - и на още едно момиченце щях да се радвам, дори момичешко име си бяхме измислили, а момчешко не бяхме намислили предварително. То пък взе, че се роди момче.

# 21
  • Мнения: 4 358
Много исках първото да е момче, а второто момиче. Да е жив и здрав мъж ми  Hug

# 22
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Винаги съм искала момиче Laughing...и си имам.

# 23
  • Мнения: 35 967
момиченце
и имам 2 Simple Smile

# 24
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
естествено да е живо и здраво но много се зарадвах като разбрах че е момиче-полички,роклички,панделки и изобщо да се киприм с принцесата  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 809
Много исках първото да е момче, а второто момиче.
И аз  исках  в същия ред ...Laughing
Да сме живи и здрави, ще си направим и момче  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 270
когато бях малка много исках да си имам батко,но съм единствено дете и затова сега предпочитам първото да е момче а второто момиче ,но няма да имам нищо против и обратно да е.Засега е така както искам освен ако не ни изненада

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Винаги съм искала да имам момиче, но да е по-малкото дете. Сега искам 2-3 момчета и 2 момичета, ама ще видим.

# 28
  • Мнения: 5 317
За мен няма значение какво ще ми е детето.
Най-важното е да имам.

# 29
  • Мнения: 5 103
Момиче

Общи условия

Активация на акаунт