Как се чувствате след раждането?

  • 3 365
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз се чувствах отлично, само първата седмица бях малко ошашавена и сънлива после всичко си влезе в релсите.

# 16
  • Мнения: 2 910
Не се чувствах много добре. Бях в депресия, постоянно ми се спеше, а нямах време да се наспя и някои други болежки имах. Но 2м. след раждането вече влязох в ритъм.

# 17
  • Мнения: 577
аз се чувствам по-добре и от преди.Преди спях много неспокойно,а откакто родих бебенце се родих и аз.Щастлива съм с такова поспаливо бебе. Laughing Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 481
Всичко, за което говориш е нормално, но за първите седмици след раждането. Виждам, че при теб продължава вече почти пет месеца. Сигурно не е болестно състояние, щом кръвните изследвания са наред и лекарката не вижда причина да е това. Най-вероятно е преумора от грижите за детето и дома и не е толкова свързано с раждането. Добре е да почиваш колкото е възможно повече, да спиш поне 6-7 часа, да се разхождаш на чист въздух, да ядеш много плодове и зеленчуци, и въобще ... да се погрижиш за себе си  Simple Smile  Защото ще си по-полезна и за детето си, и за себе си, ако си отпочинала.

# 19
  • Мнения: 3 861
Първите няколко месеца се чувствах ужасно, преминава с времето

# 20
  • Мнения: 2 047
  Първия месец не се чувствах добре, докато не си свикнахме с бебето. После нещата се оправиха и сега се чувствам страхотно - тонизирана, в настроение, правя всичко със желание.

# 21
  • Мнения: 507
Веднага след раждането се чувствах адски енергична....до към 10-ия ден. След това с 2-те деца- едното ревнуващо, а другото с колики да не обяснявам. Но и това мина. Сега сме ОК.   

# 22
  • Мнения: 2 271
Чувствам се идеално(макар,че почти не спя-стоя на компа до 2-3ч,а беба ме вдига в 7.30-8ч).Не се уморявам по време на разходка,освен ако не прекаля(както е в последните дни-по5ч навън)

# 23
  • Мнения: 1 259
Аз имах прекрасна бременност,много добре се чувтвах Simple Smile.Една седмица след раждането бях като нова,все едно,че не бях раждала Wink.Не ме хвана и следродилна депресия.Много добре се чувствам  Hug

# 24
  • Мнения: 5 299
Първата седмица ме наболяваше епизиотомията, но като цяло си бях и съм си екстра Sunglasses

# 25
  • Мнения: 1 930
Чувствам се както преди да забременея, само дето като си последна увисналото шкембе и ми иде да  Sick... а идва пролет

# 26
  • Мнения: 1 370
Освен умора, нямах никакви други странични отклонения Wink

# 27
  • Мнения: 7 186
Супер се чувствам, само дето все не мога да си доспя. Confused

# 28
  • Мнения: 462
След девет месеца бременност и още повече като капак на това и раждането...било то секцио или нормално, е повече от естествено да се чувстваме отпаднали нали така...ние не сме машинки а живи същества и нашия организъм си се нуждае от почивка.

# 29
  • Мнения: 4 629
Аз бях перманентно уморена първите "n" месеци  SadЗапочнах да се поуправям, когато сина ми спря нощното кърмене (беще на около 4 месеца). Тогава и аз започнах са спя нормално и силите ми се възстановиха постепенно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт