Бремелинки от ВАРНА №3

  • 35 413
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Момичета, къде се продават хубави комплектчета за изписване. Исками се да облека беба с рокличка, но основно се продават ританки с жилетки.  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 31
Lovely baby надявам се всичко е наред с теб и бебка и много да си почиваш
Дано и аз това си казвам всеки ден Simple Smile ..че доста се шашнах ..сега с хапчетата дето ми изписаха и големите почивки се надявам бебка да седи на топло докато стане 9 месец ...пък после когато реши да излиза

# 47
  • Мнения: 165
в Рая до Метро имаше много хубави роклички за новородено на Майорал и бяха на добри цени,а толкова красиви.За съжаление имам две момчета иначе щях да купя една две.Най добре си купете отделно дрешки.Половината неща няма как да ги използвате от тези комплекти.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 368
Голяма жега ....................  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Да се запиша и аз в новата тема и да споделя мнения по горните въпроси:
 - първо за аптеката, някой беше писал преди време, че аптеката на Валя Дечева, намираща се точно срещу Окръжна болница на бул. Цар Освободител / в блока на първи етаж, качвате се по едни стълбички, точно на ъгъла даже продават зеленчуци до аптеката /  е доста евтина. Аз от там си купих чаршафите за болницата и лигнина;
 
Аз от тази аптека си пазарих всичко, за АГ най- важно е да се купят конците, тях конкретно ми ги поискаха, а другите неща ги бях отделила в една торба и даже не разбрах кога са я взели, защото не ме питаха Wink

# 49
  • UK
  • Мнения: 5 999
Да, тези комплекти за новородени, се чудя защо са толкова и скъпи newsm78 и вътре ми сложили лигавник Shocked И сто неща, които едва ли бих облякла точно за изписването, аз пък искам бебетата да са с нещо, като порт бебе, ама тип одеалца, то ще е зимата Декември, едва ли, някой ще ги гледа, дали са с маркови дънки или костюм отдолу hahaha

# 50
  • Мнения: 72
И според мен,тези комплекти не са най удачното,мисля че поотделно ако си купим нещата пак ще се получи добре,това е мое мнение,и аз по принцип така мисля да направя Peace

# 51
  • varna
  • Мнения: 871
Определено по отделно нещата - шапка, ръкавици и лигавник изобщо не ви трябват, пък ританките хич не са удобни за новородено, както се убедих.

# 52
  • UK
  • Мнения: 5 999
Хера ританките защо не са удобни?
Как е беба? Послушна ли е  Heart Eyes
Иначе и аз знам от приятелки, че много бързо умаляват и затова вс ми казват да вземам от тези, тип панталонки, без крачето отдолу Crazy Аз, все още, нищо не съм и пазарила смятам, че има доста време затова, но пък вече ме затрупват откъм подаръци и незнам, аз дали ще имам нужда да купувам дрешки Crazy

# 53
  • Мнения: 72
Определено по отделно нещата - шапка, ръкавици и лигавник изобщо не ви трябват, пък ританките хич не са удобни за новородено, както се убедих.

Кое ще ни е най удобно в този период на новородено? БОдита,гащеризончета newsm78
аз съм чувала че ританките много се исхлузвали,но пък си мисля ако закопчаваме бодита върху тях дали няма да стане??

# 54
  • Мнения: 8
Аз съм доволна от ританките . Като се роди Диманка беше топло, но все пак е новородено и ги ползвах двайсетина дни, сега сме с боди с къс ръкав, но като застуди пак ще ги ползвам. Вярно е ,че бързо омаляват, но може да махнете частта която е като чорапче и стават като панталонки, ако нямате панталонки  Wink

# 55
  • Мнения: 137
Кое ще ни е най удобно в този период на новородено? БОдита,гащеризончета newsm78
аз съм чувала че ританките много се исхлузвали,но пък си мисля ако закопчаваме бодита върху тях дали няма да стане??
Ако закопчаваш бодито върху ританките, определено бебето ще има впечатляващ външен вид  Mr. Green

# 56
  • UK
  • Мнения: 5 999
Кое ще ни е най удобно в този период на новородено? БОдита,гащеризончета newsm78
аз съм чувала че ританките много се исхлузвали,но пък си мисля ако закопчаваме бодита върху тях дали няма да стане??
Ако закопчаваш бодито върху ританките, определено бебето ще има впечатляващ външен вид  Mr. Green

 Joy Joy Joy И аз това си помислих  Crazy Момичета, сред вас има ли пациентки на МД на ул. Мир? Искам да попитам, при кой док мога там да се запиша тази седмица на 4Д? Събирам препоръки   bouquet

# 57
  • Мнения: 10
Аз съм пациент на МД. 4Д ми прави д-р Боян Георгиев и съм доволна. Много е забавен и обяснява всичко.

# 58
  • Мнения: 165
Определено по отделно нещата - шапка, ръкавици и лигавник изобщо не ви трябват, пък ританките хич не са удобни за новородено, както се убедих.

Кое ще ни е най удобно в този период на новородено? БОдита,гащеризончета newsm78
аз съм чувала че ританките много се исхлузвали,но пък си мисля ако закопчаваме бодита върху тях дали няма да стане??
Удобни са гащиризончета/копчета от двете страни/,бодите,панталони с копчета отдолу,блузки с копченца отпред.На мен ританките не са ми удобни заради смяната на памперс, а и се изхлузват.

# 59
  • Мнения: 26

mims_70, тъкмо поогледах ританките как могат да се подгънат Peace Имам доста и за мен това е вариант.

Общи условия

Активация на акаунт