Бремелинки от ВАРНА №3

  • 35 438
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8

mims_70, тъкмо поогледах ританките как могат да се подгънат Peace Имам доста и за мен това е вариант.
Поне с баткото така правех, преди 19 години..е тогава нямаше такова разнообразие от детски дрешки, но сега пак ще го практикувам този вариант,като се захлади де  Simple Smile..радвам се, че си си краднала патента ми  Laughing

# 61
  • Мнения: 72
Кое ще ни е най удобно в този период на новородено? БОдита,гащеризончета newsm78
аз съм чувала че ританките много се исхлузвали,но пък си мисля ако закопчаваме бодита върху тях дали няма да стане??
Ако закопчаваш бодито върху ританките, определено бебето ще има впечатляващ външен вид  Mr. Green

е вярно няма да е много шик,но няма поне да се исхлузват ританките,ако се изхлузват ще пробвам и ще видя как ще стане,просто ми хрумна като идейка Laughing

МИМС newsm10 smile3521 за идейката

Последна редакция: пн, 12 авг 2013, 14:09 от bobito88

# 62
  • varna
  • Мнения: 871
Удобни са гащиризончета/копчета от двете страни/,бодите,панталони с копчета отдолу,блузки с копченца отпред.На мен ританките не са ми удобни заради смяната на памперс, а и се изхлузват.
Напълно подкрепям  Peace

# 63
  • Мнения: 0
GVN, благодаря за инфото. Утре ще ходим до Рая и ще огледам. Относно дрешките за новородено и аз нямам много представа кое е удобно, но повечето ми приятелки ме съветват за целите гащеризончета с копчета, заради смяната на памперса. Simple Smile Още не съм куувала дрешки, но вече мислим да започваме. Не знам октомври как ще е удачно да ги обличаме. Аз каквато съм зиморничева се притеснявам да не мъча и бебка с повече дрешки от страх да не изстине.  newsm12

# 64
  • Мнения: 273
Здравейте момичета.Изписали сте цяла тема.Браво на вас.

# 65
  • Мнения: 72
мале навън ваобще не е за излизане,трябваще да платя кабелната и докато стигна макар че не много далеч,имах чувството че ще припадна някъде,голяма жегггггааааа пфффф,сега чакам ММ и може да прескоча до гранд мола да видя за тези сутиени в магазин ЗаЗа Thinking

# 66
  • Мнения: 137
Виж и в Шихото за сутиени - заслужават си

# 67
  • Мнения: 2
Виж и в Шихото за сутиени - заслужават си

Каква е цената им? Памучни ли са?Какво представлява модела?

# 68
  • Мнения: 10
мале навън ваобще не е за излизане,трябваще да платя кабелната и докато стигна макар че не много далеч,имах чувството че ще припадна някъде,голяма жегггггааааа пфффф,сега чакам ММ и може да прескоча до гранд мола да видя за тези сутиени в магазин ЗаЗа Thinking
Аз вчера си купих от там сутиен за кърмачки, но имаше само 3 като 2-та бяха много големи.

# 69
  • varna
  • Мнения: 871
Въпрос към Бени - ГРАО е в общината на центъра някъде, а социалните са по адрес на л.к. нали така беше? Декларацията на място ли се попълва и освен акта за раждане на Ема и бележката от ГРАО друго трябва ли ми?

# 70
  • Мнения: 137
Виж и в Шихото за сутиени - заслужават си

Каква е цената им? Памучни ли са?Какво представлява модела?
Памучни са, цената им е 3,50. Има ги в Шихото, което е  точно над Планет клуб / ЖП гарата / .
Имаха много бройки - бяло, черно и май някакви други цветове. Моделът е ..... как да го обясня - прост сутиен, който отгоре откъм презрамката му се смъква предната част.......... малко хамаво ти го обясних ........  hahaha

# 71
  • Мнения: 72
Виж и в Шихото за сутиени - заслужават си

И там ще погледна,даже може първо там да отида,на колхозния има такъв нали,а къде точно е там?

мале навън ваобще не е за излизане,трябваще да платя кабелната и докато стигна макар че не много далеч,имах чувството че ще припадна някъде,голяма жегггггааааа пфффф,сега чакам ММ и може да прескоча до гранд мола да видя за тези сутиени в магазин ЗаЗа Thinking
Аз вчера си купих от там сутиен за кърмачки, но имаше само 3 като 2-та бяха много големи.

ами дано да са заредили Praynig,ще погледна в шихо,ако няма нещо като за мен,ще отида и до заза,мислех вчера,но изкочи задачка и не можахме да отидем,дано днес успея Praynig

# 72
  • Мнения: 72
Виж и в Шихото за сутиени - заслужават си

Каква е цената им? Памучни ли са?Какво представлява модела?
Памучни са, цената им е 3,50. Има ги в Шихото, което е  точно над Планет клуб / ЖП гарата / .
Имаха много бройки - бяло, черно и май някакви други цветове. Моделът е ..... как да го обясня - прост сутиен, който отгоре откъм презрамката му се смъква предната част.......... малко хамаво ти го обясних ........  hahaha

ооо до планет маи ще ми е по удобноо

# 73
  • Мнения: 137
Боби, както писах има доста Шихо магазини във Варна, но не във всички има такова разнообразие. На пазара магазинът, който е е по-скоро не за бельо. Този до Планет клуб има само бельо, аз от там си взех и нощници за болницата по 5.90 ли , 5,60 ли ........ нещо такова.

# 74
  • Мнения: 72
Боби, както писах има доста Шихо магазини във Варна, но не във всички има такова разнообразие. На пазара магазинът, който е е по-скоро не за бельо. Този до Планет клуб има само бельо, аз от там си взех и нощници за болницата по 5.90 ли , 5,60 ли ........ нещо такова.


ИЗвинявай,аз май прочетох наистина че беше публикувала адреси,но нали съм шматка,ок разбрах значи направо отивам до Планет който  е,а знеш ли евентуално до колко работят newsm78

Общи условия

Активация на акаунт