Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 99

  • 44 262
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
От толко крос шЪ заслабнИм...яле па я... Joy Joy Joy Joy

# 691
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
От толко крос шЪ заслабнИм...яле па я... Joy Joy Joy Joy
Де да беше вярно! По-скоро шъ заякнем...еле па я.

# 692
  • Мнения: 18 637
Добро утро, куклички! Hug
Днес какво ще правим?  hahaha Снимки ли ще слагаме или клипчета?
Хел  Heart Eyes на мен Мехмет ми беше фаворит по красота, докато не видях Кузи ... тук вече е мъж, та дрънка. Колкото и да се опитваха да го загрозяват, не се получи  hahaha
Хайде, всеки да каже кой цвят му отива най-много

















Слагам снимки от Перла, защото в този филм беше облечен с различни цветове. Няма цвят, който да не му отива, но за мен е най-хубав в черно, синьо, червено и зелено. А и в бяло! Вие какво ще кажете ?

# 693
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Фен, Heart Eyes ко' ме подреди ся...? Laughing
Днеска ще се отдам на Перла. Whistling

# 694
  • Мнения: 18 637
Алоооо, Черешката  hahaha  Heart Eyes я стига си скиторила по другите теми, ами си стой тука ... аз няма да си говоря сама,я. Само Хел  Heart Eyes и Светлето  Heart Eyes са железни, теб те няма никаква  Joy Joy Joy

# 695
  • Мнения: 445
Фенче  Heart Eyes - в бяло най ми харесва. И в черно  Party  newsm53

# 696
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Алоооо, Черешката  hahaha  Heart Eyes я стига си скиторила по другите теми, ами си стой тука ... аз няма да си говоря сама,я. Само Хел  Heart Eyes и Светлето  Heart Eyes са железни, теб те няма никаква  Joy Joy Joy
Ми аз съм си тукЯ...ама си шанторим натам-навам... Joy
Може ме напляскаш с пръчката по палавите крачета... hahaha Joy hahaha

# 697
  • Мнения: 18 637
Зизко  Heart Eyes ще те боднем с иглата по палавите кунки, не по крачетата  Joy Joy Joy Joy Joy
Хелънче  Heart Eyes в черно и бяло наистина е ... извънземен! Но дори кафяво и сиво му отиват, бе! Ама то красивото си е красиво, няма какво да кажеш ...

# 698
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизко  Heart Eyes ще те боднем с иглата по палавите кунки, не по крачетата  Joy Joy Joy Joy Joy
Хелънче  Heart Eyes в черно и бяло наистина е ... извънземен! Но дори кафяво и сиво му отиват, бе! Ама то красивото си е красиво, няма какво да кажеш ...
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 699
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Хе, хе, Фенче! Ама че въпрос!
По-правилният въпрос беше: Мислите ли, че съществува цвят, който да не му отива?
Освен това, въпросът ти беше повод да погледаме отново снимки с красивото му лице.
Йес!

# 700
  • Мнения: 445
Хе, хе, Фенче! Ама че въпрос!
По-правилният въпрос беше: Мислите ли, че съществува цвят, който да не му отива?
Освен това, въпросът ти беше повод да погледаме отново снимки с красивото му лице.
Йес!

Светле  Heart Eyes, взе ми думите от устата, или по-точно - буквите от клавиатурата  Hug

# 701
  • Мнения: 18 637
Да Светленце  Heart Eyes права си. Ама все пак с някои цветове изпъква още повече красивото му лице, нали? Хайде, търсете снимки и вие и да се наслаждаваме ...

# 702
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Да Светленце  Heart Eyes права си. Ама все пак с някои цветове изпъква още повече красивото му лице, нали? Хайде, търсете снимки и вие и да се наслаждаваме ...
Heart Eyes Hug Heart Eyes Ааааа, молА, молА...тва твоЙта работа. Ти пускаш...ниЙ гледамИ... Joy Joy

# 703
  • Мнения: 18 637
Ааааа, Черушкя  Heart Eyes после мене да ме докладват на модератор, нали? hahaha
Добре, бе ... ще се жертвам за вас  Joy Joy Joy Joy






# 704
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Общи условия

Активация на акаунт