Въпрос за килограмите

  • 3 124
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
Първия път качих 22кг  261uu , в болницата останаха 8, а останалите свалих за три месеца dance .
Сега съм с 18 напред eat - скоро ще видим развръзката  babyuu . Rolling Eyes
 А ти Радиди изглеждаш перфектно в момента и мен ако питаш не ти трябва да сваляш повече  thumbsup Wink

# 16
  • Мнения: 229
Аз преди да забременея бях 49 кг.
Накрая бях станала 63 кг. т.е. 14 съм наддала.
В болницата като се премерих след раждането бях свалила 6кг т.е. 57 кг.
Сега съм 50кг. Grinning
Не съм правила никакви диети и не кърмя, всичко стана от самосебе си.
И корема ми се сви Grinning  Grinning  Grinning

# 17
  • Мнения: 101
Цитат на: Deni
качих 11 кг за бременноста, а злязох от родилното с 9 кг по- малко. после обаче не ми стигаше кърмата и хапвах повече, с което кантарът продължи да ме "обижда". за 3 месеца съм напълняла с още 4 кг, май съм единствената, дето не сваля кила след като е родила...

Не се притеснявай  - има и други като теб наддали след раждането.
Така като чета май при мен положението е най - отчайващо:от 67 преди бременността да 87 по време, минус 7кг. след раждането и плюс 7, шест месеца след него.  Embarassed  Sad
Равносметката е отчайваща. Опитах с разделно хранене за кратко, но истината е, че не мога да се мотивирам достатъчно. Още повече, че мъжът ми е извън страната за месеции и не може да ми бъде стимул. Знам, че трябва да го направя заради себе  си, но някакси не се получава. Даже май съм се примирила - гледам си детенцето и сякаш това е най - важно. Дайте съвет как да се организирам и да заживея с идеята за диета и отслабване. Вие как се настройвате на тази вълна?

# 18
  • Мнения: 444
Здравей, аз качих 17 кг. през цялата бременноста! Много бързо свалих всички излишни килограми! Не съм пазила диети, защото кърмех. Вече съм си на старите кг. 48-49! При мен помогнаха много разходките!
Желая ти успех!!!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз и преди бях въздебела, но по време на бременеенето натрупах още 20 кг мас! Embarassed Двайсет... Двадесет... Абе много!
Където пипнеш-все паласки. Мазна такава. Sob
След раждането осем килограма се загубили в болничното отделение и от тогава каквото и да правя-все си стоя на ... много килограми. Чакам да се отбие бебчото и започвам война с излишните натрупвания. #2gunfire

# 20
  • Мнения: 2 006
Ами аз общо за периода на бременността и 8 мес. кърмене(защото докато кърмех се тъп4ех като Clown )нададох 30 и 2,3 килограма Shockedтоест 95 Rolling Eyes сега съм 77 и съм в по4ивка(от диетата ина4е на фитнес4е си ходя Grinning )та така,бях станала като едно ходещо топ4е(топище) Grinning

# 21
  • Мнения: 1 680
от моето раждане минаха 2 години и все още се боря с излишните килограми. бях 58 кг. когато забременях, влязох да раждам 84кг. бебо беше голям /4.300/ и излязох 76кг. После една година не мръднах от 76 кг. След това диета, даже си взех хапчета за отслабване Редуктил.Знам че са вредни обаче не мърдам.сега ходя на тае бо и се храня по зоната и вече съм 63 кг. имам още де.....

# 22
  • Мнения: 96
При мен положението е отчайващо Cry Май като чета аз съм най-голямата праска! Animal Pig
Забременях 54.5кг.....през бременността качих  приблизително 17кг. След като родих започнаха да се топят ден след ден и за около месец бях свалила 13кг. без абсолютно никакви усилия( и бях много горда от себе си Embarassed ) и така стигнах до 58.5кг.
НО,след това започнах да качвам бавно и славно и немога да спра този процес!В момента съм на ужасните 68кг.  Shocked   и изпитвам направо погнуса от себе си- меса се диплят навсякъде!  Close  Imp
И най-страшното е,че постоянно умирам за сладко и тестено и дори собствения ми ужасен вид не може да ме мотивира да спра да ям сладко и да започна да спортувам!
За диета засега немога да мисля,защото кърмя слънцето.А мъжа ми все ми се смее,че само с кърменето се оправдавам Rolling Eyes
Ама наистина в това ми е надеждата- като спра да кърмя и да започна да свалям малко по малко!Знае ли човек?[/b]

# 23
  • Мнения: 96
Цитат на: svetlaa
от моето раждане минаха 2 години и все още се боря с излишните килограми. бях 58 кг. когато забременях, влязох да раждам 84кг. бебо беше голям /4.300/ и излязох 76кг. После една година не мръднах от 76 кг. След това диета, даже си взех хапчета за отслабване Редуктил.Знам че са вредни обаче не мърдам.сега ходя на тае бо и се храня по зоната и вече съм 63 кг. имам още де.....


А как точно се храниш по зоната?Какъв е принципът?
Може и на лични ако искаш,за да не разводняваме темата.

# 24
  • Мнения: 61
Аз качих близо 27 кг. 7 - останаха в болницата. Близо 15 някак много бързо се стопиха още първия месец,а сега останала едни 4-5 кила дето не се махат и това е!Е, все пак сме само на два месеца и вярвам, че скоро ще се справя. макар да не си двам много зор! Имаш време - нека минат поне 6-7 месеца и тогава ще му мислиш. Wink

# 25
  • Мнения: 6 155
Аз от 49кг влезнах да раждам 75кг Shocked  10кг оставих в болницата, но първия месец качих още 2кг. Но сега за един месец съм стопила 3кг  Laughing.Не пазя диети, защото кърмя , т.е сега съм 64,а искам да ги смъкна поне до 55кг Confused

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Преди да забременея, бях 54. Качих 10 кг, в болницата свалих 6,5 кг. После започнах да ям като за световно и пак си ги качих, та реално се борих с 10 кг. Около година след раждането си влезох в старите дрехи, но това без никакви диети и упражнения, освен прочутото бутане на количка. Кърменето също помага.

# 27
  • Мнения: 4 406
повече разходки, майчета!
и без заседяване по барчетата, и без това цигарите и кафетата са вредни за вас и бебчовците...само така ще се оттървем от паласките

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: boo
Кърменето също помага.


Не помага ли само за прибиране на корема? Чудя се по каква логика би повлияло на задните части и бедрата например...  Animal Snail

# 29
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Erica
Цитат на: boo
Кърменето също помага.


Не помага ли само за прибиране на корема? Чудя се по каква логика би повлияло на задните части и бедрата например...  Animal Snail


Аз като спрях да кърмя, спрях да отслабвам. За три месеца бях минала вече на минус.

Общи условия

Активация на акаунт