Измина първата година, палува августовската дружина

  • 28 175
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 052
Ооо солети и Ина яде, това е единствения вариант да седи мирно и кротко в количката  Mr. Green Само че много бързо се научи да ги яде, преди 1 солета я хрупаше по половин час, сега като излезем на разходка и половин пакет отива   Mr. Green
Оффф това нишесте от кухнята колко го мисля ако знаете  Mr. Green Дали е от това дето аз си купувам или е някакво по-бебешко без оцветители, консерванти и т.н... Mr. Green

Аз пък се чудя дали да не подстрижа бретона на Ина  newsm78 Много и влиза в очите, а като и сложа фибичка или ластиче и веднага ги маха  Close Има ли подстригани момиченца?

Месечинке, видях, че си се объркала, нали и двете сме с Мечо Пух  hahaha

# 706
  • Мнения: 27
Месечинке, днес май видях ТМ в нашия квартал към 10 сутринта Mr. Green Голям агент съм bowuu
Коралче, не сме ходили на плаж, за цяло лято 3 пъти и туй то.

Сок не съм давала, бях предложила един път фреш от ябълка и не го хареса . Косата му я мия всеки ден, той не се спира и главата му се поти.  Като се разхлади ще разредя малко. Напоследък Борко заспива като си слага главата върху корема или гърдите ми , а останалата част от тялото му е на спалнята, спи нагъзен  Mr. Green После го местя в кошарата, но сутрин към 4 съм принудена да го взема при мен, че иначе трябва да ставаме Rolling Eyes Тези кътници ни разкатаха, кривене, мрънкане, будене за по 1 час сред нощите ooooh!

Да се оплача- не мога да карам нашата кола  Embarassed Все я гася като тръгвам, няма такъв съединител, направо се изнервям. Дано да и' свикна, че..... #Cussing out ММ уж при мен да ме учи и така се изнервя и ми говори троснато, че още повече се психирам и днес даже се разревах докато карам ooooh!. Идеше ми да го изритам от колата Whistling Изобщо нямах такива проблеми на учебната.
Трябва да пробвам и аз овесени ядки, мисля с настърган плод да ги смеся.
И съм надебеляла, усещам си се и виждам,но и  ММ учтиво ми обясни къде съм качила Joy

Последна редакция: сб, 07 сеп 2013, 21:29 от s.koycheva

# 707
  • Мнения: 1 961
Муки, медът не е алерген  Simple Smile Това е доста широко разпространено схващане, но не е вярно. Не се дава на бебета, защото може да причини ботулизъм, а не защото е алерген. Над 1г киселинността на стомашния сок става кисела и достатъчна, за да унищожи спорите на ботулизма. Така че няма никакви притеснения и ограничения да се предлага на деца над годинка  Peace
И това, че натоварва стомахчето повече от 1 лъжичка също не е вярно  Simple Smile
Блонди аз сега се притесних, дадох днес за първи път мед в чая. Обаче пилето пи до сряда антибиотик и сега се притесних, ами ако чревната му флора или там както се нарича е още нарушена от антибиотика и сега не може да се справи със спорите в меда Tired

# 708
  • Варна
  • Мнения: 25 312
Дафи,
Че пострижи го, няма да му влиза на детето в очите Hug На нашата площадка идва едно момиченце, малко по-голямо от нашите, вече ходи свободно, опитва да приказва и т.н., но все пак мъничко - с едни къдрици, които се вият около личицето и подстригано бретонче, ама такава сладурана е, всеки ден и се радвам като е там Simple Smile
Бобо пък от десертите на кухнята харесва киселите, нишестения крем не го ще, млякото с грис - ту го яде, ту не, а млякото с ориз само пасирано и пак не е сигурно, че ще му хареса Crazy Мисля да вземам от киселите в пакетчета и да му правя, с добавка от някой пасиран плод, когато в менюто има крем или мляко с ориз/грис. Ама в кухнята гаранция са същите, които ние си правим, не мисля, че са по-бебешки Confused
Койч,
няма начин да е бил той, бяхме в морската Laughing Hug
Лино,
не вярвам да има проблем, а и Блонди пише за киселинност на стомаха, това какво общо има с чревната флора? Не си внушавай глупости Hug

# 709
  • Мнения: 27 524
Косата - не повече от два пъти седмично  Peace Изключвам големи жеги и потене  Simple Smile Нито косата, нито тялото мия с препарат повече от два пъти седмично  Blush

Дафи, Тефи, кой ви говори за ядене на торти  Laughing Ставаше дума на рожден ден да си чопне малко на пръста да опита. Аз я оставих Камелия с нейната си торта да си закачи и да го хапне и я снимах. Да не закусва с по едно парче сутрин  hahaha

Тефи, и аз така правя с кашите - отварям, изяжда я и тогава следващата  Simple Smile Честита ви прическа  Hug

Месечинке, по-добре да не е трудно  Hug

Тоя Мечо Пух и мен ме обърква винаги  hahaha

Лино, не се притеснявай, чревната флора си е чревна флора. Другото е киселинният сок, който се отделя в стомаха  Hug  А, и Месечинката ти е писала  Simple Smile

Камелия от няколко дни яде много изнервящо, дали не й харесва, защо ли?  Thinking  Като хапне лъжицата с нещото и го държи в устата си. Така 5мин, гълта го и хапва следващата. И пак държи. И така ядем по повече от половин час и много се изнервям  Tired И затова вече не седя до нея, давам й една лъжица, върша си нещо, пак отивам и давам и така  Crazy

# 710
  • Мнения: 1 961
Месечинка и аз така мисля, че киселиността все пак няма общо с чревната флора, ама се притесних
А Блонди ти си писла също, уффф дано наистина няма проблем

# 711
  • Варна
  • Мнения: 25 312
Борислав и той нещо се муси, хапва 2-3-5 лъжици уж с охота и изведнъж се намръщва, започва да размахва ръце и да си търка очите и да си крие  устата Shocked Изчаквам минута-две и пак започва да зяпа до следващия път. Накрая ако не загубя търпение и не прекратя храненето започва да зяпа като за световно, изяжда всичко и продължава да отваря уста. Какви са тези изпълнения не знам   33uu

# 712
  • Мнения: 1 961
Ох, сега почнах да чета за меда, ами точно за чревна флора си пише, а не за киселинност. Ще се гръмна

# 713
  • Мнения: 20
Месечинка,сигурна ли си че не описа Явор току що  Joy Абсолютно същия ужас изживявам всеки ден и дойде ли време за хранене ми иде да хвана гората. Реших че проблема е в столчето и вече не го слагам там само и само да хапне повече от 3 лъжички и се гоним из цялата къща  ooooh!

Лино,не се притеснявай.От веднъж няма да стане нищо. Давай му течности повечко и това е  Hug

# 714
  • Мнения: 1 961
Ако давам смекта добре ли ще е?

# 715
  • Варна
  • Мнения: 25 312
Лино,
я стига чете, бе жена newsm66 В уикипедия пише за киселинността на стомаха. Като допълнителен фактор дават чревната флора, но предимно киселинността на стомаха е решаваща. А от един АБ не може чак дотам да се наруши чревната флора, че да я докара до бебешко състояние, абсурд е. За какво ти е тая смекта, тя се дава при разстройство?
Муки,
ми плюли са си в устите нашите диванета Joy Joy Joy

# 716
  • Мнения: 1 961
Ами защото смектата нали събирала "боклуците" в стомахата...

# 717
  • Варна
  • Мнения: 25 312
Ще го запечеш, недей. Какви боклуци му има в стомаха, нищо му няма на детето.

# 718
  • Мнения: 1 961
Ох, сега ще пия една студена вода и ще спра да чета, че нещо съвсе изперках и адски се притеснявам за всичко в последно време Confused
Ама Месечинка преди това да ми пратиш линка където пише за киселенноста Hug

# 719
  • Мнения: 27 524
Стига, бе, Лино, да не си дала отрова на детето, мед е, хипер полезен и без никакъв проблем на тази възраст, спокойно  Hug И не, за киселинност става въпрос със сигурност. Милиони бебета в БГ още от раждането са отгледани и се отглеждат все още с мед по бибероните, споко  Mr. Green

А при вас АБ не ги ли изписват заедно с Ентерол или други дрожди? В БГ педиатърът ни така ги дава, тук също обръщат внимание на това.  Simple Smile

Месечинке, ама точно и Камелия описваш, ако не ми писне да клеча с лъжицата изведнъж започва да зяпа и омита бързо всичко  Shocked Одеве предложих киноа с млечен, ванилен крем, е, не, хвърлих го. Само бисквитен крем - не. Накрая се ядосах, хвърлих всичко и тя дойде на масата при нас и омете две кюфтета  Tired Нямаше държане в устата, нямаше размахване на ръце  Crazy Ще минаваме май на обща храна, само проблемът е, че не мога така качествено да я опазвам от вредни съставки  Rolling Eyes

Леле, днес добре пописах  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт