Ebay - 90

  • 39 229
  • 755
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 559
Моят проблем с Пей Пал се оправи и си ползвах новата карта вече  Grinning
Ето и какво си купих:
http://www.ebay.co.uk/itm/Ladies-Cowboy-Boots-/300973181750?_trk … ip=true&rt=nc

# 376
  • Варна
  • Мнения: 1 591
Моят проблем с Пей Пал се оправи и си ползвах новата карта вече  Grinning
Ето и какво си купих:
http://www.ebay.co.uk/itm/Ladies-Cowboy-Boots-/300973181750?_trk … ip=true&rt=nc

 Joy Joy Честито.После да дадеш отзиви.Вчера бяха закачени на снайпера ми и отмених залога в последния момент .Можеше днес аз да се хваля с тях.Стискам палци да са толкова чудесни колкто изглеждат  Hug

# 377
  • Мнения: 1 559
Моят проблем с Пей Пал се оправи и си ползвах новата карта вече  Grinning
Ето и какво си купих:
http://www.ebay.co.uk/itm/Ladies-Cowboy-Boots-/300973181750?_trk … ip=true&rt=nc

 Joy Joy Честито.После да дадеш отзиви.Вчера бяха закачени на снайпера ми и отмених залога в последния момент .Можеше днес аз да се хваля с тях.Стискам палци да са толкова чудесни колкто изглеждат  Hug

 Party Ами ще кажа тогава като пристигнат  Hug

# 378
  • Мнения: 1 298
Здравейте момичета! И аз тук с питане....
искам да поръчам нещо от английския ибей на адреса на превозвач в UK, но виждам че стоката пристига от Щатите, та в тоя ред на мисли някой дали знае каква е необлагаемата стойност за Англия?

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Здравейте момичета! И аз тук с питане....
искам да поръчам нещо от английския ибей на адреса на превозвач в UK, но виждам че стоката пристига от Щатите, та в тоя ред на мисли някой дали знае каква е необлагаемата стойност за Англия?

15 лири.

# 380
  • Мнения: 1 298
Здравейте момичета! И аз тук с питане....
искам да поръчам нещо от английския ибей на адреса на превозвач в UK, но виждам че стоката пристига от Щатите, та в тоя ред на мисли някой дали знае каква е необлагаемата стойност за Англия?

15 лири.
Горгона, благодаря много   bouquet предполагам, че в тая стойност трябва да смятам цената на стоката+шипинга, нали?

# 381
  • Мнения: 125
Да, стойността на стоката плюс доставката.

# 382
  • Мнения: 42
Здравейте, онзи ден платих едно яке от китайски продавач(аз си знаех, че трябва да се занимавам с китайци)Пратих ми на съобщение адреса за доставка да не би имаме разминаване че в профила имам два, той  ми потвърди и всичко изглеждаше добре имаше 100% положителни оценки .Днес са ми пратили съобщение от ебай, че обявата е изтрита и в последствие видях ,че и профила му е изтрит.Какво правите в такъв случай ?







# 383
  • Мнения: 2 512
Здравейте момичета, моля ви за съвет. Купих си калъф за телефона описан като естествена кожа. Доставката беше само за Англия затова ползвах превозвач. Като пристигна останах много разочарована защото нито беше естествена кожа нито пасва размера добре. Писах на продавача че това не е естествена кожа те ми отговориха че била естествена кожа но ако искам да го върна. Аз пак им писах че не е кожа това а полиуретан . Те си твърдят че е и т.н . Истината е че много се ядосах че така нагло лъжат а имат продадени над 2000 от този артикул и искам по някакъв начин от ебей да ги накажат че лъжат с описанието. Някой знае ли такъв начин вече не става въпрос за пари просто много ме ядосаха че най-нагло ме лъжат.

# 384
  • Мнения: 738
Пускаш кейс и стискаш палци...

# 385
  • Мнения: 5 789
Здравейте, онзи ден платих едно яке от китайски продавач(аз си знаех, че трябва да се занимавам с китайци)Пратих ми на съобщение адреса за доставка да не би имаме разминаване че в профила имам два, той  ми потвърди и всичко изглеждаше добре имаше 100% положителни оценки .Днес са ми пратили съобщение от ебай, че обявата е изтрита и в последствие видях ,че и профила му е изтрит.Какво правите в такъв случай ?

Пускаме диспут.
Може да се окаже и коректен и все пак да си получиш стоката. Но за всеки случай си пусни диспут. Има доста време - срокът е 45 дни от датата на плащането. Ако решиш може и да изчакаш да видиш дали няма да пристигне нещо.




# 386
  • Мнения: 42
Здравейте, онзи ден платих едно яке от китайски продавач(аз си знаех, че трябва да се занимавам с китайци)Пратих ми на съобщение адреса за доставка да не би имаме разминаване че в профила имам два, той  ми потвърди и всичко изглеждаше добре имаше 100% положителни оценки .Днес са ми пратили съобщение от ебай, че обявата е изтрита и в последствие видях ,че и профила му е изтрит.Какво правите в такъв случай ?

Пускаме диспут.
Може да се окаже и коректен и все пак да си получиш стоката. Но за всеки случай си пусни диспут. Има доста време - срокът е 45 дни от датата на плащането. Ако решиш може и да изчакаш да видиш дали няма да пристигне нещо.
Срокът за доставка е до 21 октомври, ако не дойде до тогава ще пусна,а продавача ако не отговори какво става?




# 387
  • Варна
  • Мнения: 256
Здравейте,
Опитвам се да пусна обява в ибей, но така и не получавам ПИН-а , за да публикувам обявата си. Какво трябва да направя ?
Благодаря ви!

# 388
  • София
  • Мнения: 746
Моля Ви за съвет! Praynig
Спечелих две якета от китаец.
В обявите пишеше икономична доставка-пощенски 10$ , но продавача ми прати нови фактури с пощенски на едното яке 40$  , а на другото яке 30 $ .
Писах му няколко пъти , но или не ми отговоря или не ме е разбрал.
Искам да си платя якетата, но с 10$  пощенски.
Какво да направя?
Много ми намирисва на историята от миналата година с китайските пухенки!

# 389
  • София
  • Мнения: 746
Моля Ви за съвет! Praynig
Спечелих две якета от китаец.
В обявите пишеше икономична доставка-пощенски 10$ , но продавача ми прати нови фактури с пощенски на едното яке 40$  , а на другото яке 30 $ .
Писах му няколко пъти , но или не ми отговоря или не ме е разбрал.
Искам да си платя якетата, но с 10$  пощенски.
Какво да направя?
Много ми намирисва на историята от миналата година с китайските пухенки!
Това е последният му отговор:
My friend,
The goods is according to weight charge for postage
Goods already very cheap
thank you

Общи условия

Активация на акаунт