Идва ред за сбъднати мечти- бъдещи Май-ки Добре сте дошли!

  • 25 845
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 263
Ехееее, цели две майски мами за 2014! Честито и дано всичко бъде наред!   bouquet

# 31
  • Мнения: 20
Ехееее, цели две майски мами за 2014! Честито и дано всичко бъде наред!   bouquet
Благодаря. Бях на лекар - видя бременност, но още е много рано да се види хубаво и да се чуе сърдечен ритъм - 5 г.с. Каза да ида пак след 2 седмици, така че сега май няма какво да правя освен да чакам...

# 32
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета  Hug
Вчера бях на ултразвук, има плоден сак, но е прекалено рано за пулс. След две седмици пак ще ходя. Пуснах и изследвания, дано да са наред. Предполагам, че забременях на 08.08.

Macpampolina, честито и от мен! Явно заедно ще ни вървят нещата:) Стискам палци всичко да е наред! И аз някъде по това време съм забременяла. Ти какви изследвания си пуснала? Колко мм е мъничето?

# 33
  • Мнения: 2
Благодаря, мили момичета   Hug

avgust12 Все още не се вижда мъничето, доктора каза, че съм около 5 г.с. Притеснявам се, понеже имах зацапване няколко пъти. Иначе си пуснах микробилогия и цитонамазка, че не съм ги правила скоро.

# 34
  • Мнения: 7
Айде и от мен ЧЕСТИТОООО на първите две Майчета ,дано всичко мине много леко и без проблемно.Много ви се зарадвах да знаете  Hug  Hug  Hug Дано изпишете тази и още много теми  само с хубави и мили преживявания!!!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 20
Macpampolina, изписаха ли ти прогестеронов препарат? Докторът се чуди дали да не ми изпише, че съм с ПКЯ. Доколкото знам го изписват обикновено при зацапване, но и за всеки случай понякога. 5 г.с. явно е наистина рано. И при мен се вижда само точица засега.

Elizabeta_zh, много благодаря.  Hug

Последна редакция: вт, 27 авг 2013, 17:24 от avgust13

# 36
  • Мнения: 5 134
Записвам се и аз при вас макар че е толкова раноооооооо за мен. Аз съм едва на 3-4 ден след пропуснат цикъл, имам положителни тестове (срам ме е да кажа даже колко много направих). Още не съм ходила на преглед, в четвъртък е първия но тук лекарите даже не гледат на ехограф ако не си поне 8-9 седмица. Най-много да ми пуснах кръв и урина и така.
В момента съм в състояние на, както го нарече личната лекарка, предпазлив оптимизъм. Стискам палци за всички ни.

Последна редакция: вт, 27 авг 2013, 21:56 от elenna

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Grinning

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 5 255

Ох започват лека полека да се събират Май-ските мами на 2014 и на мен ми е леко носталгично...
Стискам палчета за всички за първите ви срещи с малките точици  Hug

# 40
  • Мнения: 583
Тихичко ще се вмъкна при вас  Hug много е рано, но пък съм изпълнена с толкова вяра и надежда, че всичко ще е наред  Praynig Имам само два  EFP единият на 24 август, дата на която трябваше да ми дойде и другият от днес. Имах положителен Ову тест на 7 август, чудото е станало на 8...
Не искам да бързам да ходя на лекар, ще изчакам една седмица поне, ако всичко е наред  Praynig
Имаме си две девойки на 16 и 11 години. Голямата вече знае и е много щастлива, а на малката ще й го спестя за известно време с оглед на това ако нещо не дай се Боже се случи. Ще си призная че се надявам на момченце, но и момиченце няма да го върнем...само да е живо и здраво  Praynig
Имам леки преболявания ниско долу като при цикъл и леко кръста ме преболява. Мисля, че е нормално за този етап, и предишните бременности си ги спомням така. Само дано не се включи и гаденето  Whistling Пия Но шпа за болките. Започнах Фолива киселина. За стомаха вземам ментови капки...дали е позволено  newsm78.. Стомахът ми се подува и имам колики само вечер, не знам защо  Thinking нещо от хормоните, може би...

# 41
  • Мнения: 2
Avgust13, доктора ми каза, ако имам пак зацапване да си взема Утрогестан, 2 сутрин и 4 вечер. И нищо друго не ми изписа. И сега съм в очакване да минат още 2 седмици, за да отида пак на преглед.
Elizabeta_zh, Мон, Благодаря ви момичета   bouquet
Честито и на бейли и elenna и дано всичко да е наред с всички нас  Praynig

# 42
  • София
  • Мнения: 5 255

Бейли - дебнах те.. ха добре дошла тук  Hug Всичко ми звучи нормално и моите неразположения бяха само вечер  Peace

# 43
  • Мнения: 20
Честито на Бейли и Еленна! Стискам палци всичко да е наред при вас! По последни изчисления не се знае дали май или април ще ми е терминът, защото не знам точно кога ми е била последната овулация със сигурност - моята доста варира. Сега съм в 5 г.с. според доктора...Знаете ли, ако всичко е наред, кога трябва да се види коя седмица може да съм по размерите?

# 44
  • Мнения: 407
Уаууу,запо4ва сееее.  Heart Eyes аз бях с термин 2 май и разбрах на4алото на септември (много съм нетърпелива,но устисках към 10тина дена да не си направя тест,та за това толкова късно разбрах)  много се вълнувам за вас,пожелавам ви лека и безпроблемна бременност и накрая леко раждане с пухкави беб4етаа   Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт