Идва ред за сбъднати мечти- бъдещи Май-ки Добре сте дошли!

  • 25 853
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Да ви кажа и двете си имат плюсове и минуси, говоря не от опит, а защото всичките ми приятелки са с деца. Една от тях роди първото нормално, много трудно и дълго, с разкъсвания и шевове, едва се възстанови. Второто го роди със секцио, каза, че след няколко дни се чувствала страхотно, даже шофираше. Имам и примери за обратното, лесно нормално раждане и трудно възстановяване след секцио. Всичко е много индивидуално, за съжаление не се знае при нас какво ще се случи.

# 736
  • Мнения: 1 782
И от нас прегръдки, Беборанке! Кажи кога ти е прегледа, че да знаем кога да  Praynig за


Краставичке, днес говорих с док. Разбрахме се да поизчакам - преглед на 07.10. - за по-сигурно.  newsm17

# 737
# 738
  • Мнения: 2
момичета да ви попитам нормално ли е да ме болят гърдите и има ли някакъв лек , като компреси
или нещо друго чак не мога да спя и на едната и надругата страна като се завартя и само при наи малкия допир е ужас

# 739
  • Мнения: 711
kiki_902 имам абсолютно същия проблем! Много ме болят, но май няма лек за това. Като спя съм си намерила един спортен сутиен, безшевен е, те са един тип, за тичане който е удобен, с него горе долу успявам да се наспя, но пък тук идва другия проблем, да спиш със нещо подобно на сутиен.... Но няма как...

# 740
  • Мнения: 0
 А мен пък ме притеснява, че изобщо, ама хич, не ме болят гърдите, никакво напрежение или др. не чувствам... newsm78 Не ми се струва нормално... А при вас кога започна гаденето, не че имам желание да имам такова, но съм в 6г.с. и нито гадене, нито болки в гърдите, само понякога леки болки и придърпвания ниско долу.

# 741
  • Мнения: 2
Viliianka мерси за съвета и приятна вечер

# 742
  • Мнения: 2
meDDi мен от няколко дни започна да ми се гади леко но не сам повръщала и се радвам при всеки е различно  а за болките долу това ми казаха че е защото матката се разширявала така че спокоино   и мен понякога ме наболява ,лека вечер и на теб

# 743
  • Мнения: 44
Момичета, вече сме в новата тема, тази повече няма да бъде използвана. Заповядайте в новата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=740857.30

Общи условия

Активация на акаунт