"Прилив и отлив" - новият сериал на Чаатай Улусой......AFK FOREVER - тема 187.3

  • 38 844
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
С тази актриса поне няма да го боли кръста ..вечно наведен....
Какво нещо е грима...В пътят на Емир беше толкова пораснал, сега са го направили дечко...
И сигурно е имало диета...Да видим в петък наживо.


ааааааа то преди не го е болял кръста бе Winkбъркаш се Blushмного год си му беше даже Simple SmileнищУ чИ сЪ навеждЪши Joy Joy Joy
И аз нямам спомен да се е оплаквал,даже за  едни локуми говореше за целувките с Хазалчето Joy Joy Joy
ми той от неудобство какво да каже момчето ,че е било все едно яде царвична коса ли  Mr. Green
Ми може и си замълчи,като Хазалка например  Mr. Green

# 46
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Да, да възпитано е момчето няма и дума.Малко се побиива , но то е от ЕГн-то Joy Joy

# 47
# 48
  • Мнения: 0
Ами Серенайка, блазя й - с такъв партньор за целуване като Ча  Crazy хич няма да й е зле. Късметлийки са тези актриси с партньори като него или Къванч. А ако имат и по-горещи сцени - леле-мале, искам да съм на тяхно място  Cry  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 312
Чаатайки (Джансута) hahaha

#CagatayUlusoyAski

Туит - ретуит. Flutter

# 50
  • Мнения: 21 201


Хубави снимки и от двата сета, а най-хубавото е, че Прилив и Отлив, ще се излъчва в Петък.


# 51
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Ами то като спрат Огледален свят  поне тук да  гледаме Ча.
Да не стане и тук някакъв проблем с правата...
Вие имате опит.

# 52
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Да го сложа и тука,че много ми хареса

# 53
  • Враца
  • Мнения: 791
Момичета ето ме и мен в темичката, оставих ви за една седмица в старата тема вие цели две сте изписали докато се прибера  Hug Hug
Тинче бабе темата е страхотна   bouquet
Сериала ми изглежда доста интересен и мисля с интерес да го следя , каста също много ми допада, доста познати лица видях в него  Peace , а за Чаги нямам думи хубавото си е хубаво  Crazy
Лека нощ от мен  Hug

# 54
  • Мнения: 34
записче и тук  Hug Hug HugХубава и успешна седмица аркадашлар  bouquet  bouquet  bouquet

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 180
Добро утро Hug
Zhana Georgieva  bouquet
Благодаря за всичко споделено-снимки,инфо..  bouquet  bouquet  bouquet
Тинче,леля пак мн си се постарала.Хубава и гостоприемна тема.

Тинче,
Скрит текст:
бих могла да се включа в преводите,както в хубавото старо време.Действително добър екип бяхме и ако не бяха неразбориите с Вики щяхме да свършим добра работа Peace Peace Hug
Пожелавам добър старт на седмицата Simple Smile

Последна редакция: пн, 19 авг 2013, 09:06 от megi7

# 56
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Мтого му е хубава снимката от днес във фейса.

# 57
# 58
  • Мнения: 1 312
Проблем с авторските права винаги има и ще има, но риск печели, риск губи. Peace

# 59
  • Мнения: 9
Вани, Стели, Zhana Georgieva,  bouquet  bouquet  bouquet

Вторият фрагман на ''Прилив и отлив'' ще се излъчи на 23 август/петък/ в 20.00 , а първия фрагман на ''Любов'' - вторник вечер.


От блога на Абдуррахман Балджълар: ''Откровен призив за Чаатай Улусой - Хазал Кая към Стар Тв и Канал Д. Искам да предупредя продуцентите и каналите и на двата сериала. Не трябва да сериали да бъдат излъчвани в един и същ ден и час. Доколкото разбрах, ''Прилив и отлив'' ще започва на 6 септември/в петък/, то тогава сериалът на Хазал трябва да бъде излъчван в друг ден. Ако това не се случи, то тогава конкуренцията ще бъда толкова жестока, колкото между феновете на Фенербахче и Галатасарай. 90% са хората, които са почитатели и на двамата още от АФК. Ще искат да гледат и двата сериала. А ако се сложат в една и съща вечер, и каналите, и Чаатай Улусой и Хазал Кая ще изгубят. Тогава ще има конкуренция. Призовавам ви да не правите така, че двамата да един срещу друг. Почитателите и на двамата желаят да ги видят в един сериал. Почиаттелите на АФК все още не забравиха чистата и неопетнена любов в сериала, все още я носят в сърцето си. Отново повтарям моля двата сериала да не бъдат излъчвани в една вечер. Ако това стане, отношенията между Чаатай Улусой и Хазал Кая ще бъдат обтегнати и това ще повлияе на актьорската им игра. Освен това всеки знае силата на зрителите, те го доказаха. Ако актриса и актьор са разсърдени един на друг, никой продуцент няма да доведе на едно място.  Отново отправям призив към Ай Япъм и Голд Филм и Канал Д и Стар Тв. Послушайте зрителя. Моля сериалите им да бъдат излъчени в различни дни''

От блога на Ойа Доан(откъса за ''Прилив и отлив''): '
'' Очаквам сериала ''Прилив и отлив''

''Прилив и отлив'', в който главни актьори/актриси са Чаатай Улусой, Серенай Саръкая, Танер Олмез, Хазар Ергючлю, Баръш Фалай и Мине Тугай, ще започне през септември по Стар Тв. Сериалът е римейк на ''The O.C.''. Сценаристките Едже Йоренч и Мелех Генчолу взимат химикала под ръка. А в креслото на режисьора сяда Али Билгин. Най-накрая започнаха да въртят фрагманите на сериала. Трябва да кажа, че първоначално имах предубеждение към Танер Олмез. Но когато видях мига от фрагмама, в който се гледа в огледалото, вярвам, че ще се справи с героя Сет. Много харесах музиките. Златни ръце на Тойгар Ъшъклъ. Серенай изглежда невероятно, но трябва да работи по отношение на гласа си. Чаатай е станал като Раян...Въпреки че във фрагмана от обувките се разбира, че е беден, мисля си, че се получава контраст, обличайки онзи смокинг. С нетърпение очаваквам тази работа, която се чака с любопитство. Надявам се, че във всички нас ще създаде ефект на прилив и отлив!''



Общи условия

Активация на акаунт