Какво направих днес за себе си?

  • 66 068
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Оправих си маникюра, надявам се днес да направя същото и за педикюра.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
Лакирах педикюра, оправих веждите

# 692
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Направих си леден чай(даже си декорирах чашата)  Mr. Green Пуснах си Мейдън и си вдигнах краката. Щастлива съм like hell, мамка му  Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 20
Запазих достойнството си, като прекратих взаимоотношенията с един човек, който беше важен за мен, но....нито ми е изгодно да бъда втора цигулка (негова бивша приятелка била болна и той не може да мисли друго освен за нея), нито пък да съм някоя за него само, когато трябва да се хвали с успехите си. Щастлива съм!  Laughing

# 694
  • Мнения: 1 788
Работих с голямо удоволствие и енергия, въпреки че мразя понеделник.
Купих си много весела чанта в ментово зелено и къси панталонки на цветя, в много приятни цветове.
И си направих тренировките без да мрънкам много.  Mr. Green

# 695
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 260
Сипала съм си чаша бира....

# 696
  • Мнения: 5 377
Снощи легнах с влажна коса и първото нещо сутринта беше да сложа ролки на главата, преди работа. Лакирах си ноктите.  Привечер ритах топка с 5-годишния ми внук.

# 697
  • Мнения: 5 732
Купих си две страхотни летни рокли Innocent

# 698
  • Мнения: 10 695
Педикюр и маникюр. Угодих си и с авокадо  Simple Smile

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
Два дена хващах тен на морския бряг

# 700
  • Мнения: 1 244
Хубава тема за повдигане Simple Smile
Налях си чаша вино и релаксирам...след малко си пускам една серийка от любим сериал и си лягам Simple Smile

# 701
  • Мнения: 4 785
Ооо  раздвижване на любимата ми  темичка  Heart Eyes bouquet Записвам се за вчера -тренировка,парна баня с аромати  smile3521 вечерта -вино и 8 часа сладък сън . bouquet

# 702
  • Мнения: 6 214
Минавам си на моята "диета", че стомахът ми вече изнемогва от храната, на която съм отвикнала да ми е основна.

# 703
  • BG
  • Мнения: 2 458
Днес все още не, но напоследък все по-често употребявам мъжа си по предназначение, което ми се отразява чудесно! След 21 години брак сме в някакъв възрожденски период!  Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 8 994
Постих!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт