Кюретаж и забременяване след това - 47

  • 24 975
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 812
Flower Fairy,   bouquet благодаря за новата тема. Записвам се и аз с пожелание да е много късметлийска.

# 31
  • Мнения: 23
maria90  честито и от мен на бъдещата булка много много ама много любов и пожелавам  Hug Hug Hug Hug Hug   
 
И ето го дори не ме е потърсил.Но най странното е,че не изпитвам и нужда да го чуя или видя незнам дали е нормално.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Добро утро!!!
Миналия ден на прегледа доки каза,че О е минала, виждаше жълто тяло. Вечерта си се обичахме без да се пазим. Обаче от два дни имам цервикална слуз  newsm78.

# 33
  • Мнения: 2 312
Flower Fairy,   bouquet благодаря за новата тема. Записвам се и аз с пожелание да е много късметлийска.

 Peace

# 34
  • Мнения: 2 965
Tuk sam. Blagodarq za temata!  bouquet
Izvinqvam se parvo za latinicata. Embarassed
 Na men mi dojde na 14'ti  ve4e e 5'ti cikal sled aborta. Az sutrinta hodih na AG,okaza se 4e natrupanata ligavica deto q ima6e ve4e q nqma i vsi4ko e OK. Ne e polip.  Ligavicata e 3 mm i vsi4ko izglejda nared, kaza ve4e ni6to da ne izsledvam, a da bremeneq. Grinning Obqsnih i vsi4ko, koeto sam pravila i za bakteriqta. Kaza mi sled polojitelen test za bremennost da zapo4vam po 1 aspirin ot 80-100 mg na den do kraq na bremenostta i sled 10 dnevno zakysnenie sled bremennost da piq prevantivno AB augomentin za 5 dni. Za da ne se poqvi bakteriqta, za6toto ima 6ans da se zavarne pak. Popitah ako ne piq kakvo se slu4va? Kaza 4e moje da posledva pak spontanen. Kaza za bakteriqta, 4e vednaj popadnala v organizma ne  moje da se mahne, ostava si tam bez da vredi,no pri bremennost e opasna i se sledi. Tova za sega ot men.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Дани,  Hug, браво за хубавите новини! Скоро да се похвалиш и с две черти  Praynig

# 36
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Момичета,Здравейте!
Дани,много се радвам за хубавите новини:) Hug Hug  bouquet  bouquet И на мен доц.Конова ми каза да пия аспирин протект.Схемата на прием е: като правим опити,от 18 ден,т.е. след овулацията всеки ден,а при положителен тест,през ден,вечер.Отделно ми каза и фраксипарин до 12г.с.Защо е това,не знам,при все че няма риск от тромбофилия!
Много съжалявам за случващото се с kasa_poli4ka и kalpazankata ! Не Ви стига мъката по случилото се с бебнцата Ви,ами и половинките така да се държат.Колкото и кофти да звучи,може би наистина така е трябвало да стане.Били сте поставени пред това изпитание като тест за връзката с партньора!Кураж!Ние сме с вас и сме насреща за съвети Hug Hug
Не знам дали Ви бях споменала,но ходих на УНГ,който ми каза,че трябва да си извадя сливиците,които били огромни.Доц.Конова обаче,каза да се опитам да ги лекувам и ако не се свият,да ги махам.Преди това обаче да искам мнение и на друг лекар.Моя приятелка работи в реанимация.Анестезиолог е.Като й казах за ваденето и тя каза:ти луда ли си?Я да ти видя гърлото! Shocked #Crazy И направо ахна.Каза,че не е виждала толкова големи сливици и че действително може да се наложи да се отстранят.Сега пия някакво хомеопатично,дадено ми от Конова-Фосфор хомакорд на Хийл.Пия го втори ден,а трябва 15-тина.Да видим дали ще има ефект и ще му мисля после.Не искам вече оперативни интервенции.Множко са ми напоследък! Rolling Eyes
Хубав ден! Hug

# 37
  • Мнения: 23

mama_na_kiki Мерси за подкрепата!Още не ме потърсил този глупак,и се убеждавам още повече,че няма смисъл.Само дето незнам как да процедирам да ходя ли при моя доки какво да правя,след като на този етап няма да се бременее.

Дани радвам се за теб! Hug Hug айде скоро 2 черти и мн хубави емоции


kalpazankata с теб какво се случва ти се изнесе, той търси ли те.

# 38
  • Мнения: 871
kalpazankata с теб какво се случва ти се изнесе, той търси ли те.
Обажда ми се дори сутрин. Иска да ходим на море след 5-ти септември за 5 дни. И пари за пръстен щял да събира.

Почнах да се раздвоявам, обаче като се сетя за аборта и за тва, че въртенето на къщата било само женска работа и като се сетя, че искаше да живеем в апартамента на техните, ми закипява наново. smile3515

# 39
  • Мнения: 2 965
Blagodarq vi momi4eta.  bouquet
Az oba4e 6te potarsq i 2-ro mnenie za tozi aspirin. A pri polojitelen test 6te pusna pak vlagali6ten sekret za bakteriqta i v zavisimost ot rezultata 6te se dejstva. Pone znam koe da sledq pove4e pri bremennost. Radvam se 4e ne se okaza polip i 4e vsi4ko drugo mi e OK. Hug

Pival, da o4akvame i ot teb skoro da se pohvali6 togava, 6tom ne se pazite. Hug

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Дани, наистина поне знаеш какво да изследваш  Hug Hug Hug
Ние не се пазихме, защото док каза, че е минала О. Иначе мисля да подновим опитите октомви.

# 41
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Дани,доц.Конова е известен лекар.Чета из нета,че и на други момичета е изписвала Аспирин протект и всичко си е минало нормално с бремеността.Аз й вярвам на 90%:)Винаги трябва да имаме едно на ум!А и по принцип не бива да се пие от обикновеният Аспирин.
Ето и тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262945

# 42
  • Мнения: 23
Калпазанек незнам миличка-не се раздвоявай това е най-лошото.А относно кое женска и мъжка работа айде моля не живеем в 3 век преди Христа.Аз лично не ги приемам тези неща .И един съвет от мен по добре сами и на квартира отколкото при техните,идеш ли там става ад от личен опит ти го казвам.АЗ се съгласих и 3 год. бял ден не видях.Но все пак ти си прецени   Hug Hug Hug Hug Hug                   

# 43
  • София
  • Мнения: 279
само се записвам, че нямате изчитане, Феичке, темата е  супер,  благодаря   bouquet

# 44
  • Мнения: 31
здравей,благодаря за милите думи.Дано да видя двете чертички.А по мое мнение въобще не е имало СР,лекарите така и не казаха появил ли се е изобщо.Сега за да не се побърквам с мисли и надежди,гледам постоянно да тренирам А редно ли е да си правя някакви специфични изследвания?След аборта,след като мина месец ходих на АГ и тя каза,че съм се изчистила идеално,че цитонамазката е мн добра. От около месец пия ФК

Общи условия

Активация на акаунт