В каква поза държите бебчо, докато го кърмите нощем?

  • 1 361
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 641
В легнало положение. Спи при мен дребосъчето, като иска "папу" се самообслужва, толкова съм свикнала с процедурата, че вече почти не се будя Grinning.

# 16
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Седнала, с една възглавница върху коленете..така го кърмя от раждането, легналата позиция така и не я оттренирахме... Tired

# 17
  • Мнения: 1 072
От самото начало си се кърмим легнали, дори и през деня понякога така предпочитаме.

# 18
  • Мнения: 485
Аз кърмя винаги в една и съща поза независимо дали през деня или през нощта - легнали на една страна с лице един към друг. Спи с нас в леглото, много често заспивам преди него, а когато се събуждам го намирам заспал до мен, което за мен е най-сладката гледка на земята  Heart Eyes.

Искам да ви кажа, че откакто спи с нас изобщо не се въртя в леглото.
И още нещо - първите 2 месеца той спеше в неговото креватче (в нашата стая) и когато плачеше през нощта, аз инстинктивно, в полусън започвах да го търся до мен в леглото, въпреки, че никога не беше спал при мен.
 
Накрая разбрах, че за мен така е много по-естествено и хиляди пъти по-удобно.
Колкото до вредния навик - до първи клас все ще се отучи някак си  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 384
В началото докато свикнем и аз я кърмих седнала,но после открих кърменето легнала настрани и така.Тя спи при нас и когато поиска само и я подавам и тя се обслужва полуспейки и аз и тя.

# 20
  • Мнения: 8 462
В началото докато свикнем и аз я кърмих седнала,но после открих кърменето легнала настрани и така.Тя спи при нас и когато поиска само и я подавам и тя се обслужва полуспейки и аз и тя.
И ние така правим.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 381
В началото само седнали, но после се научихме и легнали. Сега - според настроението.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 603
Аз също в началота бях седнала, но като открих легналото положение, всичко ми е ок. Спим си заедно и сме на самообслужване

# 23
  • Мнения: 980
Седнала, на ергономичен шефски стол. Удобно ми. Бебка не поиска да спи при нас в леглото и няма смисъл да я взимам да я кърмя там.

# 24
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами придърпахме креватчето до спалнята демек залепихме ги ,свалихме нивото и махнахме решетката и като се кърмим аз почти влизам в креватчето й  hahaha и ядем легнали тя заспива и  аз  Joy а като се усетя си лягам на спалнята  Wink

# 25
  • Мнения: 6 472
В началото седнала, после почнах да я храня легнала.

# 26
  • Мнения: 1 930
Ами различно, когато спинка в леглото при нас сме един до друг легнали и така ядем, но понякога сядам по турски и го взимам в скута си.

# 27
  • Мнения: 3 550
В каквато и денем - люлка.  Grinning

# 28
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
"Аз кърмя винаги в една и съща поза независимо дали през деня или през нощта - легнали на една страна с лице един към друг"
и аз така Peace

# 29
  • София -Люлин
  • Мнения: 12
Аз почти не кърмя през нощта ,но когато се наложи съм седнала по турски. Бебка след ядене задължително трябва да се оригне иначе връща поръчката.Пробвала съм и легнала но заспивам преди да  извършим всички процедури.

Общи условия

Активация на акаунт