''ВИП Брадър 2013'' - в очакване.......

  • 112 167
  • 2 707
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Ако има съмнение, няма съмнение...по принцип го казват за позивите за голяма нужда, ама и за гей ориентацията важи. Тая антерийка и очилцата Rolling Eyes

Кой се е съмнявал?  Аз съм на 95% уверена, че не е гей. 5% са защото все пак нямам преки наблюдения, но нищо в поведението, жестовете или отношенията му с хората не ми подсказват че може да е.  Laughing

Освен това клюката е, че е/бил любовник на Дарина Павлова, а тя не ми се вярва да се занимава с гей.

# 1 621
  • Мнения: 306
Тервел ме изненада страхотно чувство за хумор пуска.Хич не прилича на багата.Много по отворен е от него.Май и другата приятна изненада ще е марионетката .Абе като цили красивите мъже в вип брадър Тервел ,Пламен и Мариан имат страхотно чувство за  хумор.Сакалиев май се притесни не е онзи човек които беше в първия ден.От жените Станка и Лияна притежават чувство за хумор .

Последна редакция: ср, 18 сеп 2013, 18:53 от gost32

# 1 622
  • Мнения: 3
Фамилията Рашкови трябваше да се ликвидира не да се канят "принцове" в подобен формат!!

     https://www.facebook.com/photo.php?fbid=614152188637594&set= … ype=1&theaterftp://

# 1 623
  • София
  • Мнения: 16 197
Не разбирам острата реакция, аз нямам нищо против обратните, дори им симпатизирам. Смятам, че трябва да имат равни права за брак и деца и осиновяване като хетеросексуалните, както  нас, така и по целия свят. Имам няколко приятели, които са гейове, не са българи, така че имам наблюдения. Просто чаровният манекен с тясното сакенце не изглежда като мъж. Джаред на Анна също не псува и не плюе, пък си изглежда мъж? Или мъжът на Мира, или Тервел - те също не псуват, пък си изглеждат много по-мъже от Мариан.

# 1 624
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Не знаех, че реагирам остро, но признавам - пристрастна съм. Laughing
Може би се подразних на въпроса "мъж" с три въпросителни. Защото може и да не струи от него тестостерон, но не бих му объркала пола. Peace

# 1 625
  • Мнения: 0
Чудно Пламен как не го разпитват повече - примерно, защо английският му звучи толкова зле. Би трябвало да е голям бизнесмен от Нова Зеландия. Доста години да е говорил само английски по цял ден. Не говоря за акцент - това е нормално - но на него не му тече езикът леко; засича, запъва се.

И обратно, българският му върви супер гладко и без замисляне примерно как беше тази дума на бг, че отдавна не съм го говорил. Знае най-различни неща от живота в България с големи детайли.

# 1 626
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Сакалиев нали нямаше приятелка, а сега коя показа на Шамара? Thinking

# 1 627
  • Мнения: 63
Моя беше острата реакция, признавам си, че е остра, но е така, защото масово свестни мъже биват обявени за ...... само, защото са свестни. Пък и въпросният ми е много симпатичен, точно заради държанието му.

# 1 628
  • София
  • Мнения: 16 197
Не знаех, че реагирам остро, но признавам - пристрастна съм. Laughing
Може би се подразних на въпроса "мъж" с три въпросителни. Защото може и да не струи от него тестостерон, но не бих му объркала пола. Peace
тервел е висок, красив, мускулест, галантен и не псува, има страхотно чувство за хумор  и въпреки това никога няма да сложи супер тясна тениска или  два номера по-малко сако, за да му се подчертае перката.  Някои детайли, и това не е точно тестостерон, а начина по който изглеждаш, стъпваш, езика на тялото, които пораждат съмнения в ориентацията. Гейовете  си имат нещо като "шесто" чувство, гейдар (от радар), по които се надушват отдалече...ако имаш такъв познат, попитай го какво мисли.

# 1 629
  • Мнения: 0
Тервел не работи като манекен.  Laughing Не сте ли виждали друг път манекени от мъжки пол как се държат.

Още повече в Италия. Въобще, вземете един италианец и го сложете до Тервел. А после нека този италианец отгоре на всичко и да бъде манекен.

# 1 630
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Не знаех, че реагирам остро, но признавам - пристрастна съм. Laughing
Може би се подразних на въпроса "мъж" с три въпросителни. Защото може и да не струи от него тестостерон, но не бих му объркала пола. Peace
тервел е висок, красив, мускулест, галантен и не псува, има страхотно чувство за хумор  и въпреки това никога няма да сложи супер тясна тениска или  два номера по-малко сако, за да му се подчертае перката.  Някои детайли, и това не е точно тестостерон, а начина по който изглеждаш, стъпваш, езика на тялото, които пораждат съмнения в ориентацията. Гейовете  си имат нещо като "шесто" чувство, гейдар (от радар), по които се надушват отдалече...ако имаш такъв познат, попитай го какво мисли.

Имам, ще питам. Но все пак Тервел е боксьор, а Мариан модел. Все едно да сравняваш Лиана и Станка. Peace

# 1 631
  • Мнения: 32
Ваня Червенкова нещо доста заслабнала ми се вижда  Thinking Или това е заради късите гащи  Mr. Green Но сякаш по-пълна беше преди.
Йоана много дразни.... И на челото й пише "Кучка"  Whistling

# 1 632
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Ваня Червенкова нещо доста заслабнала ми се вижда  Thinking Или това е заради късите гащи  Mr. Green Но сякаш по-пълна беше преди.
Йоана много дразни.... И на челото й пише "Кучка"  Whistling

Дам много даже е отслабнала Whistling

# 1 633
  • Мнения: 9 662
Някой ще ми обясни ли защо все още не съм се вписала в темата?  Crossing Arms

Хелоу евврибади!  Mr. Green Връщам се да попрочета по диагонал последните 50тина страници! Не напредвайте много! Полека го давайте, трябва да ви настигна!

# 1 634
  • Мнения: 0
тервел е висок, красив, мускулест, галантен и не псува, има страхотно чувство за хумор  и въпреки това никога няма да сложи супер тясна тениска или  два номера по-малко сако, за да му се подчертае перката.  Някои детайли, и това не е точно тестостерон, а начина по който изглеждаш, стъпваш, езика на тялото, които пораждат съмнения в ориентацията. Гейовете  си имат нещо като "шесто" чувство, гейдар (от радар), по които се надушват отдалече...ако имаш такъв познат, попитай го какво мисли.
Браво, много добро мнение, определено Кенчо Манекенчо има гейски стил на обличане, тези тесни сака или тениски са типичен гейски "дрескод". Отделно пък знаем мъже с каква ориентация се приемат на работа в този бранш. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт