''ВИП Брадър 2013'' - в очакване.......

  • 112 255
  • 2 707
  •   1
Отговори
# 2 655
  • Варна
  • Мнения: 18 079
Уф дано Станка ,Тервел и Сакалиев не бъдат прецакани от продуцентите.Ако тези тримата се класират на финала.Сценаристите на вип брадър ще ги прецакат със някаква ужасна мисии докото един от тримата не си изпусне нервите.Гледали сме го в това в предишния вип брадър когато продуцентите точно на финала прецакаха багата

О, Багата си беше неприятен тип, нищо общо със спортистите от това предаване. Не мисля, че беше прецакан от някого.

# 2 656
  • Мнения: 4 607
О, Багата си беше неприятен тип, нищо общо със спортистите от това предаване. Не мисля, че беше прецакан от някого.

+1

Eделвайс ще прави борш. Flutter

# 2 657
  • Мнения: 5
Ники Кънчев беше споменал, че зрителите могат да предлагат идеи за мисии на Пламен. Някой знае ли къде?

# 2 658
  • Мнения: 507
Разбра ли се все пак, има ли, няма ли някаква награда или и в този сезон победителят ще си тръгне с един плакет като Орлинчо  newsm78

Наистина Незнам за какви награди говориш, достатъчно им е голяма  наградата дори и такава каквато е в момента както са казали според договора, не им трябва повече.

Ами без награда се губи състезателния характер на формата, то никой няма да иска да стигне до финала и всеки ще иска да е номиниран и да излезне при първа възможност, да си прибере хонорара и да не се излага и да си троши нервите в продължение на два месеца в  ефир  Rolling Eyes

Аз лично незнам за такова нещо за което говориш. Ако договора на някой е за 100 000 лева той ще ги вземе само ако стои до края. Ако го изкарат на първата, втората, третата и т. н седмица  ще вземе пропорционално на дните които е бил вътре.

# 2 659
  • Мнения: 4 607
Ники Кънчев беше споменал, че зрителите могат да предлагат идеи за мисии на Пламен. Някой знае ли къде?

Във фейсбук. Peace

# 2 660
  • Мнения: 2 141
Ники Кънчев беше споменал, че зрителите могат да предлагат идеи за мисии на Пламен. Някой знае ли къде?
Това е страницата им, мисля, че казаха че във facebook са предложенията.
https://www.facebook.com/vipbrother.bg

Последна редакция: нд, 22 сеп 2013, 15:17 от Silvipl

# 2 661
  • Мнения: 1 211
Участниците започват и на мен да ми харесват. Доста са спокойни и приятни за гледане. Лиянка е тазгодишната Златка. Ще ривунчи, само дето не е избухлива като Злати.Пък и може да знае столиците на Румъния и Сърбия. Ама не е сигурно! Grinning
Мира ми е симпатична. В началото не ми беше ама се държи мило и закрилнически. Мъжо и обаче дразни и искам утре да си ходи. Станка и Стойко са големи образи и ги искам до края. Мариан също. Не обичам такъв тип мъже - модели, но той в неформална обстановка разкрива повече чар, от това което може да се види в списание. Пък е и много мил. А коя жена не би харесала такъв мил и любезен мъж, пък и красив. Мисля, че има още много да покаже и си мисля, че конфликта с Пламен ще се засилва. За сега ме печелят като зрител. Дано не много.
Май забравяш и бронзовия медалист на Олимпиадата 2012 Тервел Пулев и него го искам в финала на вип брадър.Показва страхотно чувство за хумор и е готин не само като спортист но и като човек.Абе оказва се ще спортистите ни са много готини и като хора

О да, разбира се и Тервел е от любимците ми. Как ми излезе от акъла!

# 2 662
  • Мнения: 3 958
"Утре от Вип Брадър не подкрепяйте Мариян, той нагло използва Лияна, за да си прави имидж на неин гръб."
Това написа гримьорката Джули Ангелова във ФБ.
Малко смешно ми звучи, затова реших да го споделя с вас Grinning

# 2 663
  • Мнения: 1
Стойко учи Станчето да свири на китара, тя се справя изключително добре за начинаеща  Peace

# 2 664
  • Варна
  • Мнения: 18 079
Стойко учи Станчето да свири на китара, тя се справя изключително добре за начинаеща  Peace

Да, браво на нея.

А тук който не е гледал Станка как тръшна Тервел. Mr. Green
http://www.vipbrother.bg/?module=videos&video=1931&seaso … file=0&page=2

# 2 665
  • София
  • Мнения: 23 058
Еееее, колко много сте писали! Simple Smile
Дайте малко инфо за Тервел - коя е съпругата му? Защото в анонса за него се говори само за сина му.

# 2 666
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 214
със сигурност има вегетарианци, но не разбрах кои са, Мира все казва а за вегетарианците?

# 2 667
  • Мнения: 507
Тук се правят разбори кой кого дразнел или на кого симпатизирал.

Мен лично никой не ме дразни. Мисля че това е хубаво да има различен тип хора и такива като Иво който не се харесва много и такива като Станка харесвани от всички.
Единствената ми критика към продуцентите е Парис Хилтън, не заради парите, ...ами заради лошия избор на кого да ги дадат. Тя беше насила и по задължение там и изобщо не оправда големия шук около нея - за такава голяма звезда скучна и безинтересна.

Даже присъствието и там в къщата според мен беше неловко.

# 2 668
  • Варна
  • Мнения: 18 079
Еееее, колко много сте писали! Simple Smile
Дайте малко инфо за Тервел - коя е съпругата му? Защото в анонса за него се говори само за сина му.


Диана Ненова.

http://tv7.bg/Спорт/Волейбол/Диана-Ненова-диригентът-в-националния-отбор-по-волейбол_l.1_i.9453342_c.28

https://www.facebook.com/diana.nenova.3

# 2 669
  • София
  • Мнения: 7 895
Леле на Мира ли да вярвам относно Иво или на очите си и ущите си. Тая Мира е много заслепена, ако Иво не го бях видяла , щях да си помисля че е свръх мъж  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт